Dodaj do ulubionych

Ćpun, czy nacjonalista?

22.05.20, 22:04
Jakbyście miały wybrać chłopaka dla córki, to który lepszy? Ćpun, który regularnie jara trawę i dość często w nochala ładuje i przy tym ma liberalne poglądy, czy prawicowiec co jest przeciwny małżeństwom homoseksualnym, ale nie nadużywa używek, chodzi na siłownię i strzelnicę, trenuje sporty walki, wyznaje kult tężyzny fizycznej i trzeźwości, jest umiarkowanym prawicowcem, z malowania swastyk i krzyży celtyckich na murach wyrósł już dawno temu?
Obserwuj wątek
    • cruella_demon Re: Ćpun, czy nacjonalista? 22.05.20, 22:08
      Mam akurat synów, ale mam nadzieję, że wychowam ich tak, że wybiorą sobie partnerki bez zaburzeń psychicznych i radykalnych odpałów w obie strony. Czyli takich szaraków, co szaraczki sobie znajdą.
      To co proponujesz to wybór pomiędzy dżumą i cholerą, wolałabym pozostać bezdzietna.

--
      Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
      (35wcieniu)
      • cruella_demon Re: Ćpun, czy nacjonalista? 22.05.20, 22:09
        Z drugiej strony, jako matka synów, to niech już będzie ta prawicówa, przynajmniej im bez szemrania zbroję wypoleruje :P

--
        Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
        (35wcieniu)
      • i_m.norwood.3 Re: Ćpun, czy nacjonalista? 22.05.20, 22:11
        Bycie szarakiem jest nudne. Ja raz dzięki wyjątkowej kobiecie poczułem się jak gwiazdor rocka mający romans ze wschodzącą gwiazdą kina. A sam w lustrze chciałbym widzieć pewnego siebie, poruszającego się król dzielni mistrza MMA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka