Dodaj do ulubionych

Radio Maryja znów uratowało Polskę

14.07.20, 08:52
Czwartkowa wizyta prezesa PiS w radiu Maryja zmobilizowała do masowego pójścia do urnludzi starszych oraz mieszkańców małych miasteczek do 20 tys mieszkańców a wg wyliczeń oko press i GUS sami mieszkańcy wsi to 40% mieszkańców naszego kraju małomiasteczkowi to kolejne 25%. W związku z tym Trzaskowski nie miał prawa wygrać . Siły zła są potężne ale dobro zwycięży i zwyciężyło ! Zwycięstwo przyszło przez Maryje gwiazdę nowej ewangelizacji. Możemy stawić czoło i tamę zalewowy hedonizmu który jak lawa idzie do nas z zachodu i się wdziera do naszych domostw ...radio Maryja jest w dalszym ciągu ważnym punktem odniesienia dla katolików w Polsce . Słuchanie tego radia jest przekazywane z pokolenia na pokolenie i to jest teraz najważniejsze zadanie tej rozgłośni . Przekazać depozyt wiary następnym pokoleniom
Obserwuj wątek
  • feelek Re: Radio Maryja znów uratowało Polskę 14.07.20, 12:54
   U mnie w domu nie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie zwycięstwo przyszło przez Maryje gwiazdę nowej ewangelizacji Przeciwnie - pokolenie "z" postanowiło przestać słuchać tego Radia Nienawiść pod wpływem pokolenia "na".

   Więcej jebnęło pokolenie "z" radiem o podłogę, gdy usłyszało, że: "Siły zła to ich krewni, którzy słuchają Radia Classic, Radia Zet i Radia Tok..." Zauważał, że zwycięstwo co przyszło przez Maryje kosztuje brak kontaktów z rodziną i że stawić czoło i tamę zalewowi hedonizmu, który jak lawa idzie do nas z zachodu i się wdziera do naszych domostw to znaczy nazwać tych, co czytają Politykę, Newsweek i Gazetę Wyborczą zdrajcami i "...nie jest w żaden sposób punktem odniesienia dla katolików w Polsce...."

   Słuchanie tego radia powodowało, że przestali zauważać piękno i oczywistą prawdę u innych, w filmach, muzyce ... Więc przestali przekazywać z pokolenia na pokolenie i uważać, że to jest teraz najważniejsze zadanie: mówić, że nie wolno tak kłamać, jak to radio kłamie, ani tak nienawidzić, jak ono nienawidzi. . Przekazać depozyt dobra następnym pokoleniom to nie słuchać tego czegoś.

   Jedyna, co uważała inaczej to ciotka Bernatka, co była przyjechała do nas 20 lat temu na kilka dni. Ona to włączyła rodzicom radyjo i nie pozwalała wyłączyć pod rygorem oskarżenia rodziców o zdradę, zaprzedanie Ruskim, Niemcom i Żydom... Przyjechała 20 lat temu z twarożkiem za 2000 złotych (starych) i została u nas do wczoraj.
   Bo wczoraj ciotka umarła.
   - dołączyła do 5% tych, co spowodowali, że słuchalność Radia Kłamstwo spadło z 6% do 1%.
   ...
   Oba rozpierdolone odbiorniki wylądowały w elektrośmieciach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka