Dodaj do ulubionych

alternatywka niebieska

28.09.20, 11:13
Siema mam taką prośbę- czy wiecie jak zagadać do alternatwki skuecznie?
Jestem narodowcem, nie radykalnym i nie mam dziarów z Chrystusem czy husarią, ale chyba po japie widać, generalnie przez covid nie miałem laski przez 3 miesiące (wiecie - rączka) a teraz posuwam taką blondynę chyba z ONRu, tylko cały czas mi łeb rozpierdala alternatywka z kolczyakmi i fioletowymi włosami, nawet jak jestem na blondynie
i znam siebie i wiem, że jak mi coś odjebie to nie odpuszczam- rok temu polecieliśmy z ziomkiem do Holandii na murzynki, ziomek zadowolił się się prostytutką, ale mi to było mało i dokładnie dzień przed przylotem do kraju udało mi się dopaść taką trochę bieloną - mulatkę. W sumie to bym został dłużej gdyby nie bilety kupiony. I wiem, że gdybym nie zaruchał za pierwszym razem to bym drugi raz poleciał, po prostu jak mnie coś złapie to mnie męczy. A kurwa prawie dwa tysie poszły się walić
W sierpniu jak były upały i więcej tego było na dworzu to zacząłem delikatnie do jednej z niebieskimi włosami ale po 5 minutach mnie olała. Chuj myślę, że za delikatnię więc do drugiej tegto samego dnia zacząłem ostrzej jak do normalnej dresiary i też olewka.
W nocy jak bym miał spray to bym chyba blondynę przemalował - wariowałem.
Na następny dzień udało mi przy bulwarze zagadać do dwóch - jedna różowa druga niebieska i już jakbym k łapał kontak i nagle ziomal mnie przyuwazył z ulicy i się drze "co ty łysy do mango uderzasz?" no i chuj z tego było.
Nie odpuszczałem i w podobnym stylu -gadka coś o wakacjach- zacząłem do takiej młodziutkiej - nie wiem czy miała 18 i ta była wstawiona i udało mi się polizać, swoją drogą jebało tak szlugami, piwem i czymś tam, ale jakby ją wziął na chatę to mam kilka szczoteczek świezych i po jakimś czasie jakieś jej towarzystwo przyszło - takie kurwa ni to upierzone ni to przylizane na czarno w glanach z których jebało skarpetkami i coś pierdolą o darmowym piwie a potem jacyś kolesie jeszcze kurwa w konkurencję - chuj nie porucham pomyślałem
ale to jest wkce bo jak wracać przez pół miasta jak już lizałeś i myślałeś, że się uda
Macie jakieś sposoby, miejsca? Mam ochotę na taką z niebieskimi włosami 20-22 i kolczykami, ale jak zagadać skutecznie bo mam wrażenie, że one mają jakieś odjazdy we łbie a może ja za bardzo narodowy?
pisałem na psycho al tam nikogo nie ma
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka