Dodaj do ulubionych

Kochani pomóżcie

24.03.21, 18:55
Mam dylemat .I nie jest to hejt.Poznałem wspaniałą dziewczynę na jednym portali społecznościowych.Wspaniała osobowość i delikatność kobieca.Brak mi słów na określenie tej kobiety.Mam wobec niej określoną sprawę .Zaproponował bym jej randkę ,względnie przyjaźń lub więcej .Ale jest małe ale ,kobieta ma poglądy lewicowe. Ja o poglądach prawicowych ,katolik.Na ten czas wspaniale się dogadujemy.Nie liczy się dla mnie wygląd itp itd. Bo kobieta bogate wnętrze .Jest inteligenta i to się liczy Martwię się gdybym się oświadczył co dalej będzie.Pomóżcie dziewczyny i panie .Zmartwiony .
Obserwuj wątek
      • bogus1955 Re: Kochani pomóżcie 24.03.21, 19:28
        bylam.stara.mostowiakowa napisała:

> Daj jej spokój. To jedyna sensowna rada. Dla siebie poszukaj prawicowej.
        Nie chcę prawicowej katoliczki .Chcę lewaczkę .Chyba oszalałem.
      • bogus1955 Re: Kochani pomóżcie 24.03.21, 19:31
        geez_louise napisała:

> Bozi zapytaj. Albo pomódl się o łaskę wiary dla dziewczyny.
        >
        > Albo przestań wierzyć w bajki dla średniowiecznego plebsu i poluzuj prawackie l
        > ęki i zacznij żyć normalnie.
        >
        Codziennie sìę modlę o łaskę wiary dla dziewczyny.Chyba oszalałem ze szczęścis.
    • magdallenac Re: Kochani pomóżcie 24.03.21, 19:23
      bogus1955 napisała:

>Wspaniała osobowość i delikatność kobieca.Brak mi słów na o
      > kreślenie tej kobiety.

Bogusiu katoliku, ja tak trochę OT- brzmisz jak Smoliwąsowa z Ballady o Januszku.
      • bogus1955 Re: Kochani pomóżcie 24.03.21, 19:37
        magdallenac napisała:

> bogus1955 napisała:
        >
        > >Wspaniała osobowość i delikatność kobieca.Brak mi słów na o
        > > kreślenie tej kobiety.
        >
        > Bogusiu katoliku, ja tak trochę OT- brzmisz jak Smoliwąsowa z Ballady o Januszk
        > u.
        Czyli co?Nie ważne jak brzmi .Byle dało efekt w postaci odpowiedzi.Wiem że moja wybranka ma oczy zielone.Najrzadziej spotyka się ludzi o zielonych oczach. Może się nimi pochwalić jedynie cztery procent ziemskiej społeczności. Uchodzą za najbardziej inteligentnych i mają w sobie coś mistycznego. Są także zamknięci w sobie, kochający wolność i energetyczni.Oszaleję .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka