Dodaj do ulubionych

Andrzej Duda Powiększa swój majątek

12.04.21, 19:46
A jak? Poczytajcie:
kralovskymaraton.com/?utm_term=&utm_creative=513403040552&utm_campaign=prez&utm_position=none&utm_network=d&utm_target=&utm_placement=biznes.wprost.pl&utm_match=&gclid=EAIaIQobChMIooPr0J757wIVPeG7CB2oUgNyEAEYASAAEgKsD_D_BwE#?utm_term=&utm_creative=513403040552&utm_campaign=prez&utm_position=none&utm_network=d&utm_target=&utm_placement=biznes.wprost.pl&utm_match=&gclid=EAIaIQobChMIooPr0J757wIVPeG7CB2oUgNyEAEYASAAEgKsD_D_BwE
Obserwuj wątek
      • edico Re: Andrzej Duda Powiększa swój majątek 12.04.21, 20:11
        Pozostawiam to Twojej ocenie
        [img]https://spielzeugoriginal.space/lander/prezik-pl-no-password/images/2.png[/img]
        Duda kontynuował:

„Rozumiem to, bo moje wrażenie było identyczne, gdy powiedział mi o tym mój zaufany znajomy. Ale po tym, jak osobiście zobaczyłem kwoty, które zarabiał, sam musiałem tego spróbować.
        Cieszę się, że postanowiłem spróbować, bo to były największe i najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek udało mi się zdobyć. Mówię o tysiącach złotych na dzień przy wykorzystaniu autopilota. Obecnie to dosłownie najszybsza metoda na mannę z nieba. Jednak taki stan rzeczy nie będzie trwał znacznie dłużej, kiedy coraz więcej ludzi dowie się o tym sposobie. Lub kiedy banki tego ostatecznie zabronią." :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka