Dodaj do ulubionych

Czy ta historia brzmi jak trol?

19.09.21, 22:06
Kiedyś szukałam sposobu na samobójstwo na forum i na drugi dzień była policja. Zapytali się o wszystko i poszli. Za 2 tygodnie znowu pytałam się o samobójstwo ale tym razem w szkole kiedy nie było pierwszej lekcji siedziałam w szatni na ławce i w internecie pytałam się jak skutecznie popełnić samobójstwo. Na drugi dzień w szkole była policja. Oczywiście nie przyszli do mnie na lekcje tylko wysłali panią pedagog . Nie przyznałam jej się do myśli samobójczych. Do domu wracałam autobuesm razem z mamą która jechała z pracy. Policja zatrzymała mnie razem z mamą w drodze do domu gdy wyszłyśmy z autobusu. Pytali się o dużo rzeczy aż w końcu mogłyśmy z mamą pójść do domu. Na następny dzień rozmawiała ze mną wychowawczyni żeby się upewnić że nie popełnie samobójstwa. Koniec.
Obserwuj wątek
    • net.mynia Re: Czy ta historia brzmi jak trol? 19.09.21, 22:31
      Historia może trochę naciągana. Ale miałam taką sytuację kilka lat temu. Pisałam na forum, że chce się zabić. Nie podałam miasta, na drugi dzień przyjechała do mnie policja... Zabrali mnie z domu na komendę w celu wyjaśnienia, pytali czy mam myśli samobójcze. Do tej pory nie wiem, jakim sposobem zdobyli mój adres. Byłam w szoku.
      • buldog2 Re: Czy ta historia brzmi jak trol? 19.09.21, 22:43
        To trywialne. Pisałaś z domu? Jeśli tak, to po łączu internetowym, po IP. Używałaś VPN?
        Ten drugi dzień jest zastanawiający - mogli zlokalizować cię w ciągu minut.
        Na marginesie, posiadają, wbrew prawu, bazę głosów przypisanych do numerów telefonicznych i pewnie też do telefonów.
        • bialeem Re: Czy ta historia brzmi jak trol? 20.09.21, 06:40
          Zwykle się jest. Groźby samobójstwa(generalnie zagrożenie życia), to jedyny przypadek, gdzie ktoś z działu prawnego w nocy o północy podaje IP piszącego policji z własnej woli. Wszystkie inne sytuacje wymagają praktycznie batalii sądowej i ciągną się miesiącami jak nie latami.
    • szare_kolory Re: Czy ta historia brzmi jak trol? 19.09.21, 22:51
      Do czego potrzebna Ci ta ocena? Od dawna wiadomo, że życie pisze nieprawdopodobne scenariusze.
      Ważniejsze jest pytanie co zrobiła matka, bo instytucje wykazały zainteresowanie. Jeszcze ważniejsze są powody Twoich zamiarów. A już całkiem najważniejsze jest to jak.czujesz się teraz. Czy ktoś Ci pomaga?
    • zona_mi ta historia brzmi jak trol? TAK 21.09.21, 19:24
      kuranna napisała:

> Kiedyś szukałam sposobu na samobójstwo na forum i na drugi dzień była policja.
      > Zapytali się o wszystko i poszli. Za 2 tygodnie znowu pytałam się o samobójstwo
      > ale tym razem w szkole kiedy nie było pierwszej lekcji siedziałam w szatni na
      > ławce i w internecie pytałam się jak skutecznie popełnić samobójstwo. Na drugi
      > dzień w szkole była policja. Oczywiście nie przyszli do mnie na lekcje tylko w
      > ysłali panią pedagog . Nie przyznałam jej się do myśli samobójczych. Do domu wr
      > acałam autobuesm razem z mamą która jechała z pracy. Policja zatrzymała mnie r
      > azem z mamą w drodze do domu gdy wyszłyśmy z autobusu. Pytali się o dużo rzeczy
      > aż w końcu mogłyśmy z mamą pójść do domu. Na następny dzień rozmawiała ze mną
      > wychowawczyni żeby się upewnić że nie popełnie samobójstwa. Koniec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka