Dodaj do ulubionych

a to mnie wkurwia....

05.10.21, 01:22
Takiego wandalizmu jeszcze nie było. K. i D. zostawili dowód miłości

juz bylo - Pato cos tam, teraz Pato turysci. czy te sebiksy i grazyny nie moge sie uwieczniac gdzie indziej?

to moze e-grazyna x49xxx by sie nimi zajela?

ja to bym ich wyslal na 2 tygodnie od piatej rano (jeszcze ciemno) ale od switu na szlaki i niech zbieraja gowna i plastiki po sobie rownych. a jak ich niedzwiedz zaatakuje - no to - natura sama w sobie
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: a to mnie wkurwia.... 05.10.21, 09:09
      Lokalizacja mówi sporo.
      Dla wielu "turystów" Szpiglasowy Wierch to szczyt ich możliwości, bo to najwyższy punkt w polskich Tatrach na który da się wejść w klapkach kąpielowych albo szpileczkach.

Zresztą cała ceprostrada to jeden wielki pokaz chamstwa.
      Pamiętam, jak naście lat temu spotkałem tam idących w górę francuskich turystów z polską przewodniczką.
      Leźli pod górę trzymając się rosnącej przy szlaku kosodrzewiny, łamiąc ją, niszcząc i rozrzucając za sobą.
      Zwróciłem przewodniczce uwagę, że tak się nie robi, tak nie wolno w parku narodowym, ta odpowiedziała, że co mi szkodzi, przecież odrośnie... ta bezczelna młoda pizda szła ceprostradą z czekanem!!!... a na ramiączku plecaka miała złotą odznakę GOT. Chyba większego dysonansu poznawczego w życiu w górach nie zaznałem.
      • marekggg Re: a to mnie wkurwia.... 05.10.21, 09:33
        przejedz sie na slowacje w tatry zachodnie. Ticha dolina, Koprova dolina - te sa akurat czesto odwiedzane. Ale juz Bystra dolina, Rackova dolina, Jamnicka dolina, Ziarska dolina - super cisza spokoj. Jest jeszcze Bobrovecka dolina, tam nie bylem. Rohacska dolina, tez niezla. W tatrach zachodnich nie sa problemem turisci, ale niedzwiedzie. Lepiej sie zadnemu nienapatoczyc, bo moze byc malo ciekawie.
        • qqbek Re: a to mnie wkurwia.... 05.10.21, 09:40
          Ale mnie w powyższym przykładzie poraża coś innego.
          Wiesz ile trzeba się nachodzić w górach na dużą, złotą odznakę GOT?
          Właściwie trzeba zaliczyć wszystkie większe pasma górskie w Polsce, a do tego w każde z nich wybrać się na wielodniową pieszą wędrówkę.

I nagle pizda ze złotą odznaką GOT idzie z czekanem po ceprostradzie... pozwalając swoim klientom na niszczenie kosodrzewiny.

To jest dla mnie niepojęte.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka