Dodaj do ulubionych

Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia

23.10.21, 21:06
Dobry wieczór admini,
Mój nik tytułem wstępu, wyjaśnia też jaki cel mojego postu.

Na forum psychologia grasuje harcownik-zboczeniec,
nik: n4rmoorr (harcuje też na innych forach, jako taniarada i pewnie wiele innych)
Ja piszę tam pod żeńskim nikiem i czuję się dziwnie, kiedy te osobnik tam harcuje. Oferuje on wszystkim (szczególnie kobietom, chociaż jakiemuś facetowi afq też, ale może ta afq to kobieta, bo publikuje w niewieścim stylu) pieniądze (w realu) w zamian za przekazanie mu danych do swojego maila, numeru telefonu, zdjęć. Ostatnio oferuje pieniądze za spotkania. Nie można tam zamieścić niczego tematycznego z forum związanego, gdyż ten internetowy zboczeniec opowiada tam ciągle o sobie, swoim życiu, wierze, kobietach, jasnej górze. Wydaje się być, iż owe kobiety (wszystko tam teraz to kobiety), prawie wszystkie mu uległy, udzielając pełnej. Osobnik na zmianę je gloryfikuje i miesza z ziemią, poprzez szantaż emocjonalny (szantażuje, że będzie wyjawiać tajemnice, czy poinformuje męża o romansie z nim). Sugeruje zająć się sprawą. Jak dla mnie jest to przestępczość internetowa a zboczeniec chwali się też, że jest na forach gazety od 25 lat. Jako commentary zaczynam sobie radzić ze scamem na insta, YT, ale to tu jest grubszym kalibrem. Na takie próby wyłudzenia, podszywania się, szantażu i lżenia (na zmianę z pochwałami, raz ktoś jest u niego Miss Universum, innym razem pustą lesbijką) jest paragraf.

Proszę o zajęcie stanowiska i odpowiedź z tej sprawie.
Obserwuj wątek
  • wardega-sylvio Re: Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia 24.10.21, 17:03
   Admini-Proszę reakcję.
   Przestrzegam też innych.

   youtu.be/Aloh3o4jQYI

   Zachęcam do wysłuchania tego ‚crime’ reportażu. To znana podkasterka z misją.

   W commentary nie tylko zasięgi są ważne. To misja bardziej. Stąd te ostrzeżenia oraz podkast dla zobrazowania. Tam taka sama znajomość internetowa zakończyła się tragicznie. Najważniejsze i ukierunkowane na analogię n4rmoorr; taniarada, afq itp…

   Zboczeniec n4rmoorr oczekuje od kobiet z forum od których wyłudził prywatne kontakty, bezwzględnej lojalności. Opowiada różne dziwne historie z niby swojego życia, które mają je otworzyć na niego. Jest w duecie z tą afq, może to jedna i ta sama osoba, chociaż wydaje się być to duet. Ta afq opisuje siebie jako menela i nawróconego degenerata. Trafiają tym tam na podatny grunt, jak ta bardzo zdewociała mona.blue. Osoby się przed nimi otwierają, przekazują kontakty, zdradzają tajemnice a następnie są szantażowane i obnażane na forum z tajemnic lub zdradzane w judaszowym stylu.

   Taka zdrada dekady to ta afq.
   Nawet jeżeli to mężczyzna za jakiego się podaje, to typ Hae-soo Park ze Squid Game. Taki typ. Unikać.

   Proszę o przyjrzenie się wpisom zboczeńca n4rmoorr.

   Commentary będą ich obserwować i demaskować. Jak trzeba to na yt, bo podobno zboczeniec rozsyła niby swoje zdjęcia i filmiki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka