Dodaj do ulubionych

Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia

23.10.21, 22:53
Opisano dokładnie na moderacji.
Obserwuj wątek
  • wardega-sylvio Re: Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia 24.10.21, 17:05
   Admini-Proszę reakcję.
   Przestrzegam też innych.

   youtu.be/Aloh3o4jQYI

   Zachęcam do wysłuchania tego ‚crime’ reportażu. To znana podkasterka z misją.

   W commentary nie tylko zasięgi są ważne. To misja bardziej. Stąd te ostrzeżenia oraz podkast dla zobrazowania. Tam taka sama znajomość internetowa zakończyła się tragicznie. Najważniejsze i ukierunkowane na analogię n4rmoorr; taniarada, afq itp…

   Zboczeniec n4rmoorr oczekuje od kobiet z forum od których wyłudził prywatne kontakty, bezwzględnej lojalności. Opowiada różne dziwne historie z niby swojego życia, które mają je otworzyć na niego. Jest w duecie z tą afq, może to jedna i ta sama osoba, chociaż wydaje się być to duet. Ta afq opisuje siebie jako menela i nawróconego degenerata. Trafiają tym tam na podatny grunt, jak ta bardzo zdewociała mona.blue. Osoby się przed nimi otwierają, przekazują kontakty, zdradzają tajemnice a następnie są szantażowane i obnażane na forum z tajemnic lub zdradzane w judaszowym stylu.

   Taka zdrada dekady to ta afq.
   Nawet jeżeli to mężczyzna za jakiego się podaje, to typ Hae-soo Park ze Squid Game. Taki typ. Unikać.

   Proszę o przyjrzenie się wpisom zboczeńca n4rmoorr.

   Commentary będą ich obserwować i demaskować. Jak trzeba to na yt, bo podobno zboczeniec rozsyła niby swoje zdjęcia i filmiki.
  • n4rmoorr Re: Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia 24.10.21, 18:52
   mają je otworzyć na niego. Jest w duecie z tą afq, może to jedna i ta sama osoba, chociaż wydaje się być to duet. Ta afq opisuje siebie jako menela i nawróconego degenerata. Trafiają tym tam na podatny grunt, jak ta bardzo zdewociała mona.blue. To już przestaje być śmieszne .Spłyń w krainę zapomnienia .Najlepiej na zawsze .Bo zaczynasz brzydko pachnieć .
    • n4rmoorr Re: Harcownik-Zboczeniec na forum Psychologia 24.10.21, 21:13
     yadaxad napisał(a):

     > Być sarkastycznym trzeba umieć. Inaczej odkrywa się własne spojrzenie.
     Yada uspokój go .Jeśli znowu wyjdzie tak długa dyskusja .Będę wnioskował byś była tu adminem .Jesteś mądra ,wykształcona kobieta .Nie potrzebnie klapę tyle jęzorem i to jest moja wada .Staram się być dobrym człowiekiem i pomagać ludziom bezinteresownie .Nie zawsze to wychodzi i ranię najbliższe osoby .Za co przepraszam .Jest to nauczka na przyszłość bo takie rzeczy pisze prywatnie . Fora mają oczy i taki gość nie ginie w przestrzeni .Ale zawsze sobie daję radę ,więc nie ma tego złego.Tylko stres najbliższych osób jest niewybaczalny .Trzymaj się .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka