Dodaj do ulubionych

OT/Sąsiadka...

04.05.22, 21:11
mnie straszy, że paliwo będzie po 15 złotych za litr i namawia córę na sprzedaż auta... Nie dajmy się zwariować!
Obserwuj wątek
    • bodzio_111 Re: OT/Sąsiadka... 04.05.22, 23:09
      Nie ma się co pienić. Muszą mieć na kampanię wyborczą i rozdawać to co nam ukradną . Jak baryłka kosztowała - 140 dolarów a benzyna była po 5.45 to wszystkie psy wieszali. Teraz kosztuje barylka 100 , a benzyna 7 , dolar poszedł o 60 groszy to jest około 15 procent w stosunku do tamtych czasów. A benzyna o około 50 procent , a jeszcze dodajcie obniżony Vat , czego nie było wtedy. Ciągle z nas robią za idiotów. Objatek mówił że się sytuacja stabilizuje i jesteśmy gotowi nie brać ropy ruskiej . Ale czy mu można wierzyć ?
        • qqbek Re: OT/Sąsiadka... 04.05.22, 23:25
          x4x9x napisała:

> Dziś zrobiłam rowerem ze 30 km. Drogie paliwo to dla mnie zdrowie:-)

Powiedz to durna babo dostawcy, który dowiózł dziś zakupy do twojego ulubionego, portugalskiego dyskontu.
          Rolnikowi, który w pole wyjedzie, żeby zabiegi pielęgnacyjne wykonać.
          Albo piekarzowi, który wielokrotnie droższym gazem grzeje piec na bułeczki, które kupisz w Biedrze.
          • bodzio_111 Re: OT/Sąsiadka... 05.05.22, 00:57
            qqbek napisał .Ogólnie to robisz się takim psychfanem tego forum .Też mam taką co krąży za mną po wszystkich forach i neguje .Ile Ty masz lat ,że tak się zachowujesz .Nie mam nic do powiedzenia milczę .Przecież nie napisała nic złego .Wacha jest droga .Kiedyś Polacy protestowali ,a teraz każdy pluje jak tankuje tylko. Czytaj ze zrozumieniem . Bez urazy ,ale wybacz przeginasz .
        • bodzio_111 Re: OT/Sąsiadka... 05.05.22, 00:46
          Czasami trzeba ruszyć tyłek autem. Mam wesele przyszlym tygodniu .U mnie jest takie centrum za miastem wszystko w jednym miejscu.Garnitury ,buty ,paski krawaty muchy i koszule .Gdy kupiłem parę rzeczy to mi się włączył DPF zapchany i wyskoczyłem na A1 go przegonić .Wracając do roweru .Rower w mieście to bogactwo .Zaparkujesz wszędzie , załatwisz sprawy .Tym bardziej że coraz więcej ścieżek rowerowych . Na początku roku oddaję do serwisu i mam spokój cały sezon .Rower to zdrowie i komfort. Trzymaj się .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka