Dodaj do ulubionych

Pilnie jasnowidza potrzeba!

06.05.22, 00:10
Już nie wiem co mam myśleć i robić? Szukam jasnowidza, który mi pomoże. Sprawa nietypowa i bardzo trudna. Problemy nie wiadomo skąd się biorą.

Byłam już u kilku, na razie zero efektu. Może ktoś zna skutecznego. Jestem zdesperowana sytuacją.

Proszę o sensowne i wiarygodne propozycje.
Obserwuj wątek
   • camaretto Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 08:42
    Ja też tak mam , egzorcysty szukałam wiele lat temu , zostałam spostponowana...wiele razy pomocy mi nie udzielono poprawnej, aż w końcu, po kontakcie z psychologią graniczącym z molestowaniem, religią graniczącą z olewactwem, sztucznie animowanym... miałam krótki kontakt z jasnowidzami prawdziwymi i moja droga „wzwyż” doszła ponownie do skutku, zostałam bowiem PO jasnowidzem weryfikowanym i zawodowym... jak to terapeuci i zweryfikowanie przez terapeutów, kiedy musiałam sama nieoczekiwanie poddać się terapii, zmieniło to całkowicie. moje podejście do uzależnień i oszustw. Tak że tacy ESP istnieją .. Olku13 tylko trudno ich znaleźć, sama uczestniczyłam w takich kursach, nikt przy mnie nie musi uczyć chodzenia bez śladów po śniegu, podnoszenia ciężarów myślami...ogniu – w transie... ludzie robią rzeczy niezwykłe. Ludzie byli świadkami niezwykłych rzeczy graniczących z cudem. Czy jednak POWTARZALNYM? Czy komputer zmasakrowany programatorsko nieistniejącym oddziaływaniem mentalnym, ciężarowiec podnoszący 80 kg bez trudu , pompki na drabince, to kwestia tylko wyćwiczenia, koncentracja Shaolin czy efekt mentalnej koncentracji, tygrys jest JUŻ konieczny czy wilk wystarczy?
    Żebyś UWIERZYŁ/a że jesteś niczym, a Bóg/ Bogowie ISTNIEJĄ...
    All we are is Dust in the Wind….
    Trzeba tylko niezwykłej pychy, żeby twierdzić z uporem maniackim, że to wszystko nieprawda., Olku13 a u psychiatry jak często bywasz, żeby dyskusje na ten temat zwieszać? Pozdrawiam, ale teraz mam chore nerwy od uszkodzeń kręgosłupa, również ludzie przez lata towarzyszący mi na tej PARA – Drodze starsi już -Full massakra. Kwaczystan urąbaliśmy u korzeni, ale i sekt i hipnoy cale mnóstwo – dlatego w tym momencie piszę W OGÓLE.
    • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 10:24
     Ho ho... Jasnowidz zweryfikowany przez kogo i jak? Przez innych, podobnych jasnowidzów? Tak właśnie się tworzą towarzystwa wzajemnej adoracji.
     Zmasakrowany komputer, podnoszenie ciężarów i pompki - zaiste lecę pędzę wierzyć w czary. Przecież bez czarów każdy komputer pracuje wiecznie i nigdy się nie popsuje (tylko co z niezliczoną ilością błędów np. w systemach operacyjnych..?).
     Jestem kim jestem. O bogach nic nie wiadomo, za to dobrze wiadomo o wierze w bogów. W Niewidzialnego Różowego Jednorożca też.
     Z uporem twierdzę nie jest zero dowodów na czary i magię. Stąd wnoszę, że to piramidalne bzdury. A jak pojawi się niepodważalny dowód - wtedy zdanie zmienię. Nie interesuje mnie wiara, tylko fakty.


    • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 15:21
     camaretto napisała:

     > Trzeba tylko niezwykłej pychy, żeby twierdzić z uporem maniackim,
     > że to wszystko nieprawda.

     A jakich "wspaniałych" przymiotów umysłu trzeba, by tak jak tutejszy "jasnowidz" samego siebie prosić o pomoc i samego siebie zachwalać?
     Przynajmniej wiadomo czemu "miszcz" Julian stale pisze o sobie w liczbie mnogiej: po prostu używa wielu nicków, udając że jest jego "wielu".
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 11:26
   Napisałam, że jestem zdesperowana, nie potrzebuję porady sceptyków, bo oni we wszystko wątpią.

   W mojej rodzinie ktoś korzystał z pomocy ojca Klimuszki, 100 % się potwierdziło.

   Ja w to wierzę, bo życie potwierdzało różne rzeczy.

   Proszę Olka 13 żeby mi nie zaśmiecał spamem moich poszukiwań. To moja decyzja i moja sprawa. Wprowadza chaos i niezdrowe energie.

   Wierzę, że przypadków nie ma, jak jest szczera intencją to Bóg i wiara pomoże znaleźć rozwiązanie.

   Specjalnie nie szukam tak modnych dziś rytualistow, bo by się zwaliło tutaj setki wątpliwych propozycji. Szukam Jasnowidza prawdziwego, bo wiem że są, nikt mnie nie przekona o odwrotnym. Dlatego jeszcze raz proszę tych co mają inne zadanie o uszanowanie mojej decyzji, to moja sprawa, jeżeli się mylę to chcę się przekonać i mam do tego pełne prawo. Proszę nie zarzucać mnie swoimi opiniami i mi przeszkadzać przez wprowadzanie chaosu. Czy to takie trudne do zrozumienia?
    • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 12:45
     Nikogo nie chcę urazić, chcę sprawdzić, czy mam prawo do testowania po swojemu? Czy mam wierzyć tobie Olku13 tylko na słowo?

     Nie mam nic przeciwko sensownej krytyce, ale przecież nie znasz szczegółów problemu, wypowiadasz się w oparciu o uogólnienia. Odpowiedzialność zbiorową wiadomo kto stosował.
     • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 13:08
      Tu nie chodzi o moje poglądy i zawierzanie im, tylko o obiektywne fakty. Sprawdzaj co trzeba, ale najlepiej sięgnąć do dostępnej wiedzy. A jest ona taka, że nic nie wskazuje, by dowolna magia miała rację bytu.
      To tak, jakby sprawdzać, czy palenie szkodzi, gdy przecież dokładnie wiadomo, że tak, bo są dowody. Można negować fakty, ale jaki będzie skutek?
        • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 14:10
         Nie zburzysz tymi słabymi argumentami, mojej pewności intuicji oraz wiary. Opieram się na założeniu, że podróbki istnieją bo istnieją autentyki i są rzadkie. Nie zmienisz mojej decyzji. Nie chcę być przekonana twoja pewnością, lecz moja własną. Może zmienię zdanie. Nie jestem naiwna.
             • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 15:34
              kingabogdanowicz napisała:

              > Ty w nic nie wierzysz i jesteś całkowicie wolny od błędów poznawczych?

              Nic takiego nie pisałem, więc czemu tak twierdzisz?
              Każdy wierzy w mnóstwo rzeczy. Problem w tym, że nie zawsze odróżnia wiarę od rzeczywistości.

              > O ile wiem najdonioślejsze odkrycia ludzkości wzięły się z błędów poznawczych.

              Być może. Jednak opracowanie odkrycia i wykorzystanie go musi być wolne od błędów, inaczej nic z niego nie będzie.

              > Wydaje mi się że przesadzasz z tym utechnicznieniem człowieka. Człowiek to nie robót i nie tylko zwierzę.

              Oczywiście, ludzie funkcjonują jak ludzie, ale czasem trzeba spojrzeć na siebie i swoje myślenie krytycznie. Szczególnie wtedy, gdy są jakieś problemy.
                • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 16:18
                 Napisałeś też że nie chodzi o twoje poglądy i zawierzanie im, tylko o obiektywne fakty.

                 Skąd ty wiesz kiedy kierujesz się faktami i twoje poglądy nie mają wpływu na twoje błędy poznawcze.

                 Głosisz jakiś swój wymyślony idealizm. Może dla ciebie dobry, ale dla innych... Czuję się przez ciebie indoktrynowana, ostrzegasz przed czymś i jednocześnie usilnie wciskasz swoje.

                 Mam zamienić swoje poglądy na twoje?
                 • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 18:37
                  Nie zauważyłem tego postu wcześniej.

                  kingabogdanowicz napisała:

                  > Napisałeś też że nie chodzi o twoje poglądy i zawierzanie im, tylko o obiektywn
                  > e fakty.
                  >
                  > Skąd ty wiesz kiedy kierujesz się faktami i twoje poglądy nie mają wpływu na tw
                  > oje błędy poznawcze.

                  Staram się sprawdzać. Niekiedy nawet gdy sądzę, że coś wiem, to zaglądam do źródeł, by się upewnić. Putam też innych, prosząc o powierdzenie, jeśli sprawa jest istotna. Oczywiście nie mogę być sędzią we własnej sprawie, ale wiem, że jestem omylny.

                  > Głosisz jakiś swój wymyślony idealizm. Może dla ciebie dobry, ale dla innych...
                  > Czuję się przez ciebie indoktrynowana, ostrzegasz przed czymś i jednocześnie u
                  > silnie wciskasz swoje.

                  Wypowiadam się, mając dobre argumenty na poparcie swych słów. Może to powoduje, że czujesz się naciskana?
                  Co ciekawe, zwykle ci, z którymi prowadzę pyskówki, skrzętnie unikają odpowiedzi na moje argumenty, wymyślają i przyklejając mi jakieś przywary. Taka marna erystyka ad personam.

                  > Mam zamienić swoje poglądy na twoje?

                  Jeśli moje są bliższe prawdy, to chyba warto je przyjąć? Nie dlatego że są moje, tylko dlatego, że są obiektywnie słuszne. Dobrze myślę?
               • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 16:05
                Staram się stale patrzeć na siebie z dystansem. W efekcie mam spokojne życie, dobre relacje z ludźmi, praktycznie bez konfliktów. Wiem co potrafię i nie udaję nikogo więcej, niż jestem. Mam swoje sympatie i antypatie, ale to nie problem, bo wiem co mam unikać, a w co się angażować.
                Chyba większość ludzi tak ma, jak sądzę.
                 • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 17:11
                  Bardzo dziwne to co piszesz. Bo poczytałam twoje wpisy na innych tematach i większość to pyskówki.

                  Twierdzisz, że masz spokojne życie, ale dlaczego tutaj zachowujesz się inaczej, dostrzegam w wielu twoich wypowiedziach agresję, rzucanie się na ludzi bez powodu. Dziwne, że traktujesz mnie wyjątkowo, może na młode kobiety tak reagujesz?

                  Pytanie, gdzie jesteś prawdziwy?

                  W sytuacjach twarzą - w twarz w realu, gdzie jak twierdzisz masz dobre relacje z ludźmi, praktycznie bez konfliktów, a tutaj zupełnie inna osobowość?

                  Ja lubię wiedzieć z kim mam do czynienia, zapoznałam się z twoimi konfliktami na tym forum, od chyba 2011 roku, oczywiście wybiórczo, ale tego starczyło do wyrobienia sobie zdania.

                  Może ty widzisz w tym sens, co powoduje, że tutaj jesteś kimś innym, niż tam w realu, jeżeli to jest prawda o twoim spokojnym życiu.

                  Która osobowość jest tą prawdziwą, nie udawaną?

                  Ja mam taką naturę lubię nawet śledztwo zrobić prywatne, żeby sprawdzić co może kryć się za przekonywaniem mnie usilnym do czegoś.

                  Możesz przekonać się teraz o tym na sobie przez autopsję. Bądź pewien, że nie dam sobie wcisnąć żadnych czarów, ani zabobonów. Dokładnie sprawdzę propozycje jasnowidzów.

                  Po tym co napisałam pewnie żadni oszuści nie napiszą i dobrze, czekam na prawdziwego jasnowidza ten na pewno się nie wystraszy.
                  • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 17:44
                   Normalnie rozmawiam z ludźmi, którzy normalnie odpowiadają. Gdy ktoś zaczyna odpowiadać głupotami, to mówię mu, że plecie głupstwa. Poczytają od początku te pyskówki, to sama zobaczysz.
                   Czy przekonuję Cię usilnie? W drugim poście napisałem, że się wyłączam, ale ponieaż dalej mi odpowiadałaś, to dialog trwał.
                   Prawdziwy jasnowidz - to już przemilczę...
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 19:05
   Panie Olku13!

   Fakty temu przeczą co piszesz. Dokładnie poczytałam, ci pisałeś i jako pierwszy naskakiwaleś na ludzi. Może gadali głupoty, ale nikogo to nie upoważnia do atakowania agresywnego ad personam.

   Wyraźnie widać różnicę między tym co głosisz o swoim pełnym spokoju życiu poza netem, A w necie?

   Czy kolegom z pracy też czynisz awantury? Nie sądzę, bo tam możesz ponieść duże straty. Tu w internecie anonimowość wyzwala z dr Jekyla mr Hyda.

   To wygląda na syndrom dr Jekyla i mr Hyda. Tam grzeczny, tutaj bestia.

   Nie mnie oceniać, ale takie są fakty, z nimi się nie dyskutuje.

   Głosisz, zło czarów, a sam czarujesz dwulicowością, gdzie jest prawda? Gdzie jesteś ty prawdziwy i autentyczny? Dwulicowość to oszukiwanie nie tylko innych, ale i siebie.

   Olku 13 życzę, abyś się na coś zdecydował, bo inaczej grozi rozdwojeniem jaźni - schizofrenią.

   Tak negujesz zjawiska paranormalne, sądzę że wizyta u prawdziwego jasnowidza mogłaby wiele pomoc w problemie, którego nie dostrzegasz jeszcze, lub ignorujesz, lub jest ci z nim dobrze gdy oszukujesz bliskich, znajomych i nieznajomych kim jesteś naprawdę.
   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 19:40
    Naskakuję na akwizytorów i marketingowców, którzy często udają poszukujących pomocy. A to widać.
    Może nieraz się mylę w ocenie, może bywam zbyt ostry. Może to też dlatego, że nie akceptuję programowego odrzucenia tego, co czyni człowieka istotą myślącą. Ignorancja i bezmyślność mnie drażnią.
    Bardziej mnie ciekawi, czy jesteś w stanie znaleźć wypowiedź w której kłamię co do przedstawianych faktów, dotyczących czarów. Zechcesz poszukać, czy gdzieś się mijam z prawdą?
    Naprawdę widzisz we mnie bestię? Przyznam, że to nowe dla mnie.
   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 19:54
    kingabogdanowicz napisała:

    > Tak negujesz zjawiska paranormalne, sądzę że wizyta u prawdziwego
    > jasnowidza mogłaby wiele pomoc w problemie, którego nie dostrzegasz
    > jeszcze, lub ignorujesz,

    A może byłem? A może sam byłem jasnowidzem?

    > lub jest ci z nim dobrze gdy oszukujesz bliskich,
    > znajomych i nieznajomych kim jesteś naprawdę.

    To muszę być znakomitym aktorem, wręcz niewiarygodnie.

    I tak temat czarów zszedł na plan dalszy, a głównym tematem stała się moja skromna osoba. Czemu rozmowa o faktach, dotyczących ezoteryki szybko ewoluuje w inne obszary? Myślałaś o tym?
    • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 20:07
     Jeszcze taka refleksja: wydawanie opinii o ludziach tylko na podstawie tego, co napisali w sieci, jest sporym nieporozumieniem. Pewnie i sam ulegam takiej pokusie, choć świadomie nie chcę pisać o ludziach. Uważam że to medium jest dobre do wymiany poglądów, przedstawiania faktów i wyciąganie wniosków i na tym chciałbym się skupić. Bo co można wiedzieć o człowieku, po przeczytaniu kilku czy nawet kilkuset zdań?
     Co zatem, jeśli merytorycznie się nie da, bez osobistych wycieczek?
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 20:03
   Jaki jest powód, że że mną rozmawiasz spokojnie?

   Z innymi używasz swojej dyżurnej frazy "to są czary, dajcie mi dowody", wszystkich wkładasz w jeden schemat, przecież to automatyczne myślenie przed, którym przestrzegasz.

   Czemu nie grzmisz, czym sobie zasłużyłam na twoje względy? Ja też zajmuję się "czarami" wg twojej nomenklatury.

   Jesteś miękki i elastyczny, nie usztywniony.
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 20:51
   Jest w tobie dwóch Olków, sądzę że ten ciepły jest prawdziwy, a ten zimny i sarkastyczny, to maska.

   Ktoś ciebie skrzywdził, może kobieta. Może ktoś z ezoteryki, dlatego odreagowujesz sobie odwetowo.

   Chyba za mocno przyrosła ta maska, bo zbytnio się z nią utożsamiasz. Jesteś samotny i nieszczęśliwy tak naprawdę.

   Zrzuć maskę zyskasz przyjaciół prawdziwych.

   Nie żyjesz swoim życiem lecz życiem maski.
   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 21:07
    No widzisz: robisz to, co każdy przekonany o swojej nieomylności. Stawiasz mi diagnozy, bo Twoja wiara tak Ci podpowiada. Nieważne, że nie masz podstaw, że mnie nie znasz, i tak swoje wiesz. Czy to jest owa ezoteryczna otwartość umysłu? Otwartość na co? Na własne wyobrażenia, no bo przecież muszą być słuszne...
    Tak zawsze wygląda dyskusja z wiarą.
    Kiedyś byłem na spotkaniu ze znaną polską mistrzynią buddyjską. Na końcu prelekcji można było zadawać pytania. Chciałem zadać kilka takich niewygodnych i już w trakcie mojej wypowiedzi rozległ się głośny i długi wrzask pani mistrzyni. To niby miało być zagłuszenie zamętu, jaki wprowadziłem. Bo pytać można tylko tak, by było "po linii" i miło. Gdy się robi niewygodnie, trzeba to zagłuszyć. W każdej religii i wierze wolno tylko słuchać. Kto wyraża wątpliwości - ten jest wrogiem. Mechanizm jest jasny.
    Tak, jestem wrogiem z tej racji, że nie łykam tego, co mi się podaje. Więc musisz sobie to wytłumaczyć tym, że jestem skrzywdzony, samotny, nieszczęśliwy i noszę maskę. Nieważne, że wcale tak nie jest.
    Myślisz, że to załatwia sprawę?

    • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 21:30
     W tym wątku odezwała się osoba o nicku "camaretto", która przez lata twierdziła na tym forum, że jestem jej znajomym, bo ona jest taka jasnowidząca i to wie. Nie interesowały jej moje zaprzeczenie, bo jako żywo nie znam kobiety i tyle. Z czasem chyba jej to przeszło, ale dała do tego czasu ładny przykład nieomylności jasnowidzącej. Gdzieś napisała jednoznacznie, że się myliła, że w jej jasnowidzeniu był błąd? Nie widziałem takiego sprostowania. Tak to ezoterycznie wygląda.
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 21:42
   Twoja działalność jest bardzo charakterystyczna dla członków sekt. Latasz po wszystkich forach ezoterycznych i wyszukujesz sobie przeciwników, gnębisz ich jak ci się wydaje, aby uspokoić swoje sumienie. To obłęd.

   Z tego co widzę to jesteś w tym samotny. To nie sekta, ale zachowanie sekciarskie. Może byłeś kiedyś w sekcie przejąłeś metody i to jest twoj Modus vivendi, ale zapewne ukrywany przed realnym środowiskiem.

   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 21:50
    Nie po "wszystkich", ale po dwóch.
    Zobacz co robisz: piszesz mi w kółko swoje diagnozy. W moich postach było sporo pytań. Nie odpowiadasz na nie. Piszesz że nauczam, ale co robisz sama? Tworzysz ramy, w które chcesz na swój użytek mnie wepchnąć? Po co Ci to?
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 21:48
   Nauczyciel siedzi w szkole lub naucza gdy jest o to poproszony, ty jesteś namolny, narzucasz się pomimo, że nikt tego nie chce.

   Mnie też się narzuciles ze swoimi prawdami, masz jakiś kompleks niedowartościowania i braku akceptacji.

   Ja jestem wnikliwa i uczę się na każdym przypadku. Case study.
   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 22:54
    Zdaje się, że rozmowy nie będzie.
    Zawitał tu właśnie taki nieomylny guru, który silił się na objawianie "prawd" z zakresu techniki komputerowej, fizyki kwantowej itp. zupełnie nieznanych sobie sfer. Na moje zarzuty, że delikatnie mówiąc mijał się z prawdą oczywiście nie odpowiedział, bo taki wielki guru nie musi się tłumaczyć, a przyznać się do błędu - to już w ogóle poniżej jego godności. To jest właśnie typowo sekciarska postawa.
    Brak uczciwych odpowiedzi uniemożliwia rozmowę. Dlatego myślę, że nic z tego nie będzie.
     • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 00:26
      Jeśli masz ochotę na rozmowę, to załóż nowy wątek tylko do tego. Nie mam wpływu na to kto się pojawi, gdy akurat piszę post i nie mam z tego tytułu chęci na czytanie Twoich pretensji o to.
     • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 14:45
      kingabogdanowicz napisała:

      > Miałeś się nie wtrącać, prosiłam o to, żadnych komentarzy ad personam do moich
      > gości, chcesz zabierać głos to tylko merytorycznie. Inaczej jesteś oszustem, kt
      > óry nie panuje nad sobą.

      To już szczyt bezczelności, gdy wielonickowy krętacz nazywa kogoś oszustem.
      No ale widać ezoterycy tak mają.
  • budzik75 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 23:02
   No tak, można próbować poznać przyszłość ale co z tego skoro nie będziesz miała na nią wpływu?
   Może lepiej wpłynąć na teraźniejszość która przecież na bieżąco przechodzi z przyszłości w przeszłość i w ten sposób kształtować przyszłość według własnego planu?
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 23:28
   Zgadzam się z budzikiem, że istnieje tylko stan teraz, tak też rozumiem pomoc jasnowidza, jeżeli widzi skutki teraźniejszych działań w przyszłości, to podpowie jak wpływać na przyczynę obecnie, po co się oszukiwać, że można wpłynąć na samą przyszłość bez związku z teraz.
   • budzik75 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 06.05.22, 23:42
    Sądzę że bardzo ciężko będzie Ci znaleźć prawdziwego jasnowidza w dzisiejszych czasach. Prędzej po drodze napotkasz wielu naciągaczy i oszustów.
    Poza tym według mnie przyszłość nie jest do zmiany. Jeżeli ktoś naprawdę ją widzi, to właśnie to się wydarzy.
    Dużo lepiej skupić się na próbie "zatrzymania czasu" czyli skupieniu na teraźniejszości. Gdy to praktykujesz, czas jakby zwalnia i przeszłość i przyszłość przestają mieć większe znaczenie .
    Ta praktyka nazywa się Vipassana.
   • budzik75 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 00:11
    Kinga, nie ma żadnych warunków wstępnych. Każdy może spróbować ale mało kto o tym wie a z tych niewielu co wiedzą mało kto wytrwa więcej niż kilka godzin :-).
    Jednak dla tych którzy wytrwają otwiera się zupełnie nowy świat, w pierwszej kolejności podczas snu. Ale to już trzeba samemu doświadczyć - nie będę opisywał o co chodzi, każdy może sprawdzić, to nie jest żadna wiedza tajemna.
    • budzik75 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 00:17
     Dodam jeszcze że nie wiem na czym polega Twój problem - powód poszukiwań jasnowidza. Dlatego to co napisałem to raczej są luźne dywagacje a nie rzeczowa odpowiedź na Twoje zapytanie bo niestety nie znam żadnego jasnowidza godnego polecenia.
  • akademia.magii Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 12:23
   Gwoli uzupełnienia, jako Akademia nie jesteśmy żadną oficjalną organizacją, jedynie skupiamy w przestrzeni cyfrowej ludzi zainteresowanych ezoteryką, którzy chcą pogłębiać swoja wiedzę, wymieniamy doświadczenia, pomagamy sobie wzajemnie, aby lepiej rozumieć zjawiska paranormalne...

   To fragment Credo, które wysławiamy w całości dla zainteresowanych na naszym Forum Akademia Magii i Jasnowidzenia.

  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 13:31
   Witam serdecznie Akademię!

   Chętnie rozpatrzę propozycję oraz zapoznam się z waszą wiedzą ezoteryczną, głównie interesuje mnie zjawisko jasnowidzenia.

   Napiszcie kilka uwag o propozycji i czym dla was jest jasnowidzenie. Dalej będzie można myśleć o szczegółach i kontakcie w trybie PW.
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 15:49
   Olek 13! Wkurzyleś mnie. Prosiłam uprzejmie i grzecznie żebyś tego nie robił, nie wrzucać tutaj swoich śmieci emocjonalnych, nie panujesz nad sobą, twoje frustrację z powodu braku akceptacji dla ezoteryki. Ty nic nie słyszysz.

   Przekraczasz granice przyzwoitości, gdzie te twoje zapewnienia o twoim spokoju? Zostawiłeś w pracy? Potwierdzasz swój fałsz i swoje kłamstwa. Nie można traktować ciebie poważnie, jesteś narkomanem agresywnych ataków! Niby inteligentny, a tak...

   Nie potrzebuję twojej prymitywnej i tendencyjnej oceny, sama sobie ją wyrobię. Mam niezły aparat epistemologiczny, twoje wtręty szkodzą najbardziej tobie. Uspokój się. Opanuj.
   • olek13 Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 16:14
    "Miszczu" Julianie - po co te nerwy? Uspokój się, bo Ci żyłka pęknie. Przekręt nie wyszedł, ale próbuj dalej. Intuicja Cie poprowadzi (na manowce, oczywiście).
    Przyznam, że nie spodziewałem się, że tak szybko się wysypiesz.
  • akademia.magii Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 17:51
   Z uwaga obserwowaliśmy ten wątek, spodziewaliśmy się tego, że pan krytykant niedługo wytrzyma udawanie zdrowego psychicznie, choroba jak widać jest silniejsza od niego, jak zwykle po chęci zdobycia zwolennika czyli Kingi, gdy mu się nie udało, ruszył od razu do ataku, stawiając absurdalne zarzuty.

   Tylko ktoś chory psychicznie może coś takiego wymyślić. To my ciebie przepraszamy Kingo za ten kosmiczny bełkot, że ciebie to spotkało, z początku śmieliśmy się do rozpuku, ale to poważna tragedia idioty. Znamy go nie od dziś, powtarza się we wszystkim jak kataryna.

   Sądzimy, że nie dotknęło to ciebie, jesteś zbyt poważną osobą, żeby jakiś niedorozwinięty ciebie mógł urazić.

   On odstawia tutaj rożne szopki, my się przyzwyczailiśmy do jego zachowań nieadekwatnych, to jak taki głupek wiejski, na którego wszyscy patrzą pobłażliwie, ktoś musi tę rolę spełniać, jemu dobrze to idzie.

   Jeszcze raz wszystkich przepraszamy za te zachowania człowieka niezrównoważonego, róbcie moi drodzy swoje, w każdym społeczeństwie zawsze jest jakiś odsetek takich typów. To taka subkultura skrzywiona mentalnie i osobowościowo, należy ignorować i patrzeć jak znów się odsłonią jacy dobrzy są, ciepli, mili jak widać wszystko to oszustwo, kłamstwo, słusznie napisałaś że to Dr Jekyll i mr Hude w jednej postaci, trafiłaś idealnie. Czego dobrego można spodziewać się od takiego mr Hyde?
  • kingabogdanowicz Re: Pilnie jasnowidza potrzeba! 07.05.22, 18:40
   Dzięki Akademio

   Tutaj nie trzeba jasnowidza, żeby widzieć z kim się ma do czynienia. Ja wiem w czym rzecz, zauważyłam w jego poście, gdy się pojawiliście, zazdrość, że mu się wymknę jako jego łatwa ofiara, mój kobiecy instynkt mnie nie myli, coś sobie ubzdurał na mój temat, dlatego był taki nadskakujacy i miły.

   Jego psychika jest bardzo prymitywna, atakująco zazdrosna, sam chce być guru i tu pojawiła się dziewczyna. Nawet debile mają hormony, widać to w zespole Downa bardzo wyraźnie.

   Szuka tym antysposobem uczniów, akceptacji i ta jego patalogiczna relacja do mnie jest tego przykładem. Jest w postach jako dowód i fakt nadskakiwania kobiecie, pomimo tego, że ma poglądy, których on nienawidzi. U niego hormony zwyciężają ideologie.

   Więcej uwagi mu nie udzielę przypadek rozpracowany. Wszystko jasne i oczywiste bez jasnowidzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka