Dodaj do ulubionych

Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydlactwo

09.05.22, 16:31
Ja wiem, że dziennikarz to z definicji przygłup, ale tępe ukraińskie kurwiszcze powinno wiedzieć, że w jej i rosyjskiej, zwierzęcej cywilizacji obowiązuje brutalna interpretacja zasady wzajemności, która jest tak samo święta, jak w naszej zasada nietykalności dyplomatów. Tyle, że na Krajewskim, zamiast syropu mogą użyć np. zielonki uszkadzającej wzrok.

Nie wiem, czy się dogadamy z Ukraińcami, jak ich się zrobi dużo. To jest jednak dzicz ze wschodu...
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 16:49
      WTF ?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28428280,warszawa-ambasador-rosji-oblany-czerwona-farba-jest-reakcja.html#s=BoxMMtCzol2

Takie rzeczy sie zdarzaja od czasu do czasu na calym swiecie, nie pochwalam tego....

Ale twoj antyukrainski komentarz to tez jest zdecydowanie przegiecie....
      • bigzaganiacz Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 17:40
        Chodzi ci o terorystow z azowa bioracych lidzi jako zywe tarcze, ruski pracuja nad ich likwidacja

www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1439737,pul-azow-ukraina-strefa-wplywow.html
        tym jak amerykański polityk zaproponował, by pułk Azow dopisać do listy organizacji terrorystycznych, na Ukrainie wybuchła burza. Od kilku tygodni protestują skrajnie prawicowi aktywiści i mainstreamowi politycy. Przy okazji ujawniono też skalę wpływów tej organizacji we władzach w Kijowie.
        • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:13
          O kogóż to ci "terroryści z Azowa" terroryzują?
          I kogo biorą za żywe tarcze - tych cywilów, których w końcu udało się ewakuować, mimo że kacapskie kurwy ostrzeliwują korytarze humanitarne?

Jeszcze linkujesz coś, posrańcu, sprzed ponad 2 lat nie mając pojęcia, jak sytuacja wygląda obecnie.
            • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:34
              A po czym wnosisz, że tamto jest super obiektywne, a teraz już nie...
              Bo przeczytałem kilkadziesiąt różnych artykułów i dla mnie mainstream tak jak teraz przesadza z wybielaniem tak wtedy przesadzał z oczernianiem i generalizowaniem...
              Zwykle są to artykuły oparte na kilku wypowiedziach wybranych osób z różnych czasów z własnymi wnioskami z d...y
              Np. że Azov komukolwiek cokolwiek płacił... miast tego, że to Azov był finansowany z różnych źródeł, tak samo jak siła polityczna skrajnej prawicy (która dostała kupę szmaly z różnych źródeł, zresztą wcale bym się nie zdziwił jeśłi też z Rosji a i tak która zdobyła mniejsze poparcie niż skrajna prawica w Polsce) i inne tego typu wręcz "prywatne" armie...
              Azov to nie moja bajka, ale wciąż żadne liczby nie potwierdzają wnioski z d...py Rosjan...
              Skrany nacjonalizm odwołujący się do symboliki faszystoswskiej lub nacjonalistów ukraińskich stanowi raptem 2% zdobytych głosów w wyborach... Aha i odwołanie do SS Galicia i UON-B to dwie odrębne sprawy wg historii, ale oczywiście taki wyprany móżdżek jak Ty co to zbiera wszysto pod jednym hasłem ukry-banderowcy- naziści nie ma pojęcia o dokładnej historii Bandery, organizacji nacjonalistycznych i ukraińskich oddziałów Waffen SS... Dla Ciebie to wszystko jedno i sobie głowy faktami, chronologią i zależnościami zawracać nie będziesz...
              Sowieci przez 50lat uczyli, że każdy kto nie za Sowieckim Sojuzem to faszysta, a jak z terenów Ukrainy to banderowiec, to wg Ciebie tak jest...
              • bigzaganiacz Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 19:19
                Dalem ci link do gazety prawnej nie jakichs oszolomskich wysrywow

Nie wiem co sie tak uczepiles wyborow
                Nazole ktorzy mordowali ludnosc ruskojezyczna w zadnych wyborach nie startowali

Tez troche poczytalem i generalnie to jebac ukrow jebanych nazoli nienawidzacych polski i polakow
                Powinnismy wolodii kwiaty wyslac za ich wybijanie
                • bigzaganiacz Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 19:26
                  Lewackie msnbc moze byc
                  Popatrz jacy ladni chlopcy

www.nbcnews.com/think/opinion/ukraine-has-nazi-problem-vladimir-putin-s-denazification-claim-war-ncna1290946

Ukrainian veterans of the Azov Battalion, formed by a white supremacist and banned from receiving U.S. aid, attend a rally in Kyiv on March 14, 2020
                • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 11.05.22, 13:08
                  To pozwól mi oceniać wysrywy mainstreamowe. Tak jak pisałem ani to nie są dobrzy chłopcy i nigdzie nigdy tak nie twierdziłem, ani też nie są i nie byli wszechwładnymi na Ukrainie...a dziennikarze za biurem na podstawie kilku słów z wywiadów i niepotwierdzonych danych piszą takie wypociny, że by się Tolkien mógł fantazjowania uczyć...
                  Ja nie kwestionuję tego, że sam Azov jest zbyt skrajny... To nie moja bajka, to goście co są z bojówek kibolskich... Zresztą u nas mamy takich samych wśród hoolsow Śląska Wrocław, Lechii Gdańsk czy stara ekipa Sharksow z Krakowa co się z faszystami z Rzymu bratała (kibole Lazio). Tylko tamci w 2014 dostali broń palną do ręki i wroga do mordowania...
                  Ale to wciąż kilkanaście tysięcy pojebanych gości zinfiltrowanych zarówno przez Ukraińskie jak i Rosyjskie służby...
                  Jakby Rosjanie chcieli to by max w miesiąc wszystkich liderów nacjonalistów na UA wykończyli bez niszczenia miast i zabijania cywilów, ale każdy z głową na kraju wie, że to tylko pretekst... Oni będą finansować tego typu skrajne ruchy by mieć zawsze pretekst, by destabilizować Ukrainę... A takie pelikany jak Ty będą łykać przekaz... Jaka ta Ukraina nazistowska ...
                  • bigzaganiacz Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 11.05.22, 13:35
                    twierdziłem, ani też nie są i nie byli wszechwładnymi na Ukrainie...a

Wojna jest na malym terenie nie na calej ukrainie
                    Tam gdzie byli ci nazole to pokazali sie z jak najgorszej strony dla miejscowej ludnosci

Jakby Rosjanie chcieli to by max w miesiąc wszystkich liderów nacjonalistów na UA wykończyli bez niszczenia mia

Stawiam ze nie tylko liderow chca wykonczyc tylko kazdego nazola z tauazem

... A takie pelikany jak Ty będą łykać przekaz... Jaka ta Ukraina nazistowsk

Nie no fajny kraj ktory nie jest w kompletnym rozkladzie , nie ma korup ji nazolstwa , nic nie ma
                    • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 12.05.22, 00:20
                      Rosja robiła wszystko by ten kraj był taki jaki był... przez ostatnie 30lat... I jak powoli zaczynała tracić kontrolę to robiła co zrobiła...
                      A Ty musisz być rzeczywiście ograniczony, żeby do tej pory nie poczytać o wpływach Rosji na polityków i oligarchów UA i ich działaniach destabilizujących...

Kurka Rosja zaatakowała w lutym na 3/4 długości granic z nimi i dodatkowo na 15% granicy z Białorusią i tylko dzięki obronie armii UA walki toczyły się na 1/5 terenów Ukrainy...
                      Po miesiącu wycofali się z 1/3 kierunków uderzenia i teraz walki toczą się głównie na wschodzie i trochę na południu... Ja wiem Putin litościwy rzucił tylko 200tys i 2000 czołgów, a mógł zrobić powszechną mobilizację i rzucić 1mln i 6000 czołgów... dopiero wtedy byś uznał, że to nie "walki na małym terenie"?

A co do Twej naiwnej wiary w "denazyfikacje"...
                      To może niech zaczną u siebie bo takich z podejrzanymi tatuażami wśród swoich kiboli wcale nie mają mniej... Jak ktoś kiedyś oglądał ichniejszy zresztą program walk hoolsow 5vs5 to tam nie raz nie dwa były odpowiednie tatuaże-symbole takiej lekko przerobionej swastyki Rosyjskich Skrajnych Nacjonalistów... Ale przekazów nie od fabryk rosyjskich trolli Ty nie przyjmujesz...
                      Choć muszę przyznać, że bardzo szybko zajęli się Rosjanie Wikipedia i modyfikacjami informacji o nazistach rosyjskich... Jeszcze na początku Marca było znacznie więcej informacji... Teraz wszędzie informacje o zakończeniu działalności, niektóre nazwiska zniknęły... Mają rozmach sk...ny
                          • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 13.05.22, 14:08
                            Bo jedyny filmik z wydarzenia jest nagrywany przez osobę rosyjskojęzyczną... A Rosjanie wykorzystują to od razu do zadymy... Nasi naziole zaraz się rzucą Ukraińcom do gardeł bo tutaj dużo nie trzeba...
                            I będzie to o czym ostrzegam od 2miesiecy...

A to, że po pijaku nie raz nie dwa ktoś się pobije czy potnie to więcej niż pewne...
                            Skoro w Krakowie bez Ukraińców ginęły osoby od noży czy innych ostrych narzędzi to z Ukraińcami ryzyko jeszcze wzrośnie... A trolle nawet jeśli nie będzie to miało nic wspólnego z Ukraińcami zrobią taki najazd i atmosferę strachu, ze strach się bać co się zacznie...
                            • bigzaganiacz Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 13.05.22, 16:39
                              A ta osoba rosyjskojezyczna to kto ,rusek ukr ,?no chyba nie rusek bo by go tluszcza rozszarpala
                              A nozownik polak? No ze zdjecia nie wyglada

trolle nawet jeśli nie będzie to miało nic wspólnego z Ukraińcami zrobią taki najazd i atmosferę strachu, ze strach się bać co się zacznie...

Do polski wlewa sie masa broni a wraz z nia przestepcy , jakies takie qurwa gangsta jak z polski lat 90tych wszelakie inne mety , zeznia to sie dopiero zacznie a polska policja ma zerowe pojecie jak zwalczac takich przestepcow a jak jeszcze do tego dojdzie krycie zeby publika sie nie dowiedziala to bedziesz oplotkami zapierdalal idac po bulki bo kose dostaniesz
                              • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 13.05.22, 18:27
                                Wg akcentu podobno Białorusin... No i on tylko nagrywał z bardzo stoickim spokojem...

Uwielbiam jak zaczynasz nadawać przekazem ruskich troli...
                                No bo Ty wiesz najlepiej siedząc kilka tysięcy km stąd...
                                Nic nie wiadomo ile się broni wlewa i gangsterów... Jacyś na pewno... Nie sądzę, że dużo, ale biorąc pod uwagę, że na fali ucieczek z Czeczenii trochę takiego elementu też było to tutaj wśród Ukraińców też na pewno będzie...
                                Na pewno w zgrupowanych falach uchodźców faceci powyżej 18 stanowili mniejszość... Oceniam organoleptycznie tam gdzie pomagałem... Tych Ukraińców facetów których poznałem to byli Ci co byli w Polsce lub UE nim się zaczęło i teraz ściągnęli rodziny...
                                A o jakiejś masowej migracji facetów Ukraińców czytałem tylko w sieci, na żywo jakoś się na razie albo nie afiszują, albo jednak nie było ich tyle jak to w sieci próbowali nas straszyć kacapskie trole...
                                No i albo to mafia albo dostaniesz kosę idąc po bułki... Bo kosę dostajesz od sebixow bez przyszłości, a mafia głównie tnie się między sobą lub możesz trafić w nieodpowiednim momencie i czasie...
                                Mieszkam w Krakowie mieście maczet więc wiem co mówię ;)
            • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:46
              bigzaganiacz napisał(a):

> Wlasnie daje ci link z przed dwoch lat z czasow gdy jeszcze sie dalo w miare ob
              > iektywnie pisac o upainie

Bo teraz się nie da? I akurat ty, sebix ledwo składający zdania, masz tę tajemną wiedzę i kompetencję, by określać co jest obiektywne, a co nie?

> A zelek sie fotografuje z jakims nazolem z trupia czaszka
              > To tez przeoczyliscie glaby?

A weterani z SEALs, którzy się fotografowali jako ochotnicy, mieli plakacik z diabłem z widłami.
    • bogos_111 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 17:38
      Dobrze mógł iść z życzeniami do pulku Azow w Mariupolu .Nie popieram tego .Tak samo może spotkać naszego ambasadora w Moskwie .Policja i służby nadzorowane przez Kamińskiego to dno . Za atak na ambasadora Rosji w RP odpowiedzialni są Ukraińcy, a konkretniej: Iryna Zemłyana. twitter.com/rafalhubert/status/1523642068866072577/photo/1
    • gzesiolek Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 17:43
      Wg mnie Policja w obecności mediów powinna zatrzymać Rosjan 1km przed i przekazać, że odradzają składanie dziś tych kwiatów, bo obawiają się incydentów ze strony działaczy antywojennych, że jeśli chcą to własne ryzyko...
      I podawać to we wszystkich mediach...
      Bo tak ja bym się wcale nie zdziwił jakby sami agenci Moskwy organizowali obrzucanie farbą itp. podobne wybryki, żeby tylko malownicze zdjęcia były i żeby jeszcze lepiej Rosjan szczuć...
      • schweppes1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 19:10
        bogos_111 napisał:

> PS Swoiste masz wyrażenia do biednych kobiet z Ukrainy .Nic już mnie nie dziwi
        > na tych forach GW .A jednak .

To nie żadna biedna Ukrainka, tylko tępa bandycka szmata, która załatwia na naszym terenie swoje porachunki w prymitywny, niedopuszczalny na zachodzie sposób, narażając naszego ambasadora. Stawia się tym samym na równym poziomie z kacapską hołotą.
          • tbernard Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:45
            klemens1 napisał:

> schweppes1 napisał:
            >
            > > Stawia się tym samym na równym poziomie z kacapską hołotą.
            >
            > Poziom ochlapania kogoś farbą to ten sam poziom, co rozpierdalanie budynków z ludźmi w środku, egzekucje, gwałty i kradzieże kibli?

Bez względu na to, on nie jest osobą która podjęła decyzje o wojnie i jako dyplomata nie powinien być narażony na takie incydenty. Znacznie lepszy efekt by osiągnięto, gdyby zamiast oblania farbą wręczono mu sedes z dedykacją, aby wspomógł jakiegoś swojego rodaka aby nie musiał w Ukrainie rabować.
            • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:49
              tbernard napisał:

> klemens1 napisał:
              >
              > > schweppes1 napisał:
              > >
              > > > Stawia się tym samym na równym poziomie z kacapską hołotą.
              > >
              > > Poziom ochlapania kogoś farbą to ten sam poziom, co rozpierdalanie budynków z ludźmi w środku, egzekucje, gwałty i kradzieże kibli?
              >
              > Bez względu na to, on nie jest osobą która podjęła decyzje o wojnie i jako dypl
              > omata nie powinien być narażony na takie incydenty. Znacznie lepszy efekt by os
              > iągnięto, gdyby zamiast oblania farbą wręczono mu sedes z dedykacją, aby wspomó
              > gł jakiegoś swojego rodaka aby nie musiał w Ukrainie rabować.

On jest częścią reżimu, sługusem zakompleksionego karła, który się nie zorientował, że świat poszedł do przodu, a teraz realizuje scenariusze ludobójstwa z II WŚ.
              Jakkolwiek przyznaję, że lepiej byłoby wręczyć ambasadorowi używany kibel.
              Nie zgadzam się jednak do ZRÓWNYWANIA ochlapania kogoś farbą ze świadomym mordowaniem. Ruskie kurwy ochlapują tylko farbą przechodniów?
        • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 09:15
          Widzę, że pizdeczka znowu poczuła się urażona i na mój cytat w sygnaturce odpowiada cytatem z literówką.
          Bo innego pizdeczka znaleźć nie może ... cóż robić - szczekać trzeba tak czy owak - pizdeczki tak mają.

Gdyby dało się obstawiać twoje zachowanie jak na forexie, to pomnożyłbym kilkukrotnie swój stan posiadania.
          • schweppes1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 12:25
            klemens1 napisał:

> Widzę, że pizdeczka znowu poczuła się urażona i na mój cytat w sygnaturce odpow
            > iada cytatem z literówką.
            > Bo innego pizdeczka znaleźć nie może ... cóż robić - szczekać trzeba tak czy ow
            > ak - pizdeczki tak mają.
            >
            > Gdyby dało się obstawiać twoje zachowanie jak na forexie, to pomnożyłbym kilkuk
            > rotnie swój stan posiadania.

Ja już to miałem usunięte, pajacu, bo mi się znudziła pedalska klepanina na sygnaturki, ale ty swojej nie usunąłeś, więc przywróciłem. Niech ludzie wiedzą, że jesteś półanalfabetą i żebrakiem. Jak jesteś kurwa tępy, to teraz się zapluwaj, spedalony przygłupie.
            • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 12:58
              schweppes1 napisał:

> klemens1 napisał:
              >
              > > Widzę, że pizdeczka znowu poczuła się urażona i na mój cytat w sygnaturce
              > odpow
              > > iada cytatem z literówką.
              > > Bo innego pizdeczka znaleźć nie może ... cóż robić - szczekać trzeba tak
              > czy ow
              > > ak - pizdeczki tak mają.
              > >
              > > Gdyby dało się obstawiać twoje zachowanie jak na forexie, to pomnożyłbym
              > kilkuk
              > > rotnie swój stan posiadania.
              >
              > Ja już to miałem usunięte, pajacu, bo mi się znudziła pedalska klepanina na syg
              > naturki, ale ty swojej nie usunąłeś, więc przywróciłem.

Wiem, niedorozwoju. Usuwałeś i przywracałeś już kilka razy. Jak obrażalska pizda.
              Różnica polega na tym, że ja w swojej sygnaturce używam cytatu, do którego się przyznajesz.
              Ty używasz cytatu, co do którego OD RAZU skorygowałem, że nastąpiła literówka. A najśmieszniejsze jest to, że lepszego po prostu nie masz i kompromitujesz się pokazując, jak bardzo chcesz mi dosrać, mimo że nie bardzo masz czym.

> Niech ludzie wiedzą, że
              > jesteś półanalfabetą i żebrakiem.

Ty jesteś żebrakiem, bo żyjesz z moich podatków bardziej niż ja z twoich (nawet przy uwzględnieniu 500+). Teraz już na koszt innych żyjesz, ale wcześniej tak właśnie było.

> Jak jesteś kurwa tępy, to teraz się zapluwaj, spedalony przygłupie.

Ale ja się nie zapluwam, tylko wyśmiewam twoją nadwrażliwość. Pedalską nadwrażliwość - co widać po tym, jak sygnaturka u ciebie się pojawia i znika. Ja na twoje spedalenie mam więc dowody - ty tylko możesz się pozapluwać, tępy repie.
    • bogos_111 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 21:20
      Ludzie odrobina rozumu kuźwa .Poczytać ,poszukać . Do oblania sztuczną krwią ambasadora Rosji w Polsce Siergieja Andriejewa przyznała się ukraińska dziennikarka i aktywistka Iryna Zemlyana. Okazuje się, że wcześniej uczestniczyła w akcjach organizowanych przez fundację Otwarty Dialog. Okazuje się, że współpracuje ona z fundacją Otwarty Dialog Bartosza Kramka i Ludmiły Kozłowskiej. Wcześniej można ją było zobaczyć m.in. na polsko-białoruskiej granicy podczas akcji z blokowaniem TIR-ów.
      Senator Robert Smoktunowicz uważa, że za skandal dyplomatyczny, jaki wywołała Iryna Zemlyana powinna być wydalona z Polski. Na tym forum to jakaś apatia .www.salon24.pl/newsroom/1226226,aktywistka-ktora-oblala-ambasadora-ma-zwiazek-z-kramkiem-i-fundacja-otwarty-dialog

• bruner4 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 09.05.22, 21:58
      Takie rzeczy się zdarzają:
      wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-komorowski-obrzucony-jajkami-w-czasie-wizyty-na-ukrainie/lbe9r
      a bywa jeszcze gorzej:
      businessinsider.com.pl/polityka/polski-konsulat-na-ukrainie-ostrzelany-to-atak-terrorystyczny/yg7716j
      to nie tą co oblała należy wydalić tylko Kamińskiego za zapewnienie porządku i ochrony zagranicznego dyplomaty. Ciekawe jaki będzie rewanż Rosji. Za podpalenie budki przy ambasadzie spuszczono wpi..ol polskim dziennikarzom w Rosji.
      • bogos_111 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 05:02
        Ty to bywalec przesiąkłeś ematkami cały pachniesz nimi .Też upłaczone jak Ty Ukrainą .Ceny rosną , kredyty ,węgla nie ma ,a już drogi .Nie wspominam już o ropie .Morawiecki pręży muskuły i nawołuje do dalszych sankcji i chce byśmy zlizywali kit z okien jeśli ktoś znajdzie .Gapiński morda ,że się nie mieści w telewizorni .Rząd się wyżywi ,ale Tobie ,mnie i pozostałym zeżre oszczędności . Jak Komorowski był prezydentem to na Ukrainie obrzucono go jajkami sprawców nie ukrarano . Innym razem odcieto głowę kukły Komorowskiego podpalono i wrzucono na teren ambasady polskiej w Kijowie. Sprawców nie ukarano . www.salon24.pl/newsroom/1226226,aktywistka-ktora-oblala-ambasadora-ma-zwiazek-z-kramkiem-i-fundacja-otwarty-dialog
    • waga173 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 01:34
      Widziane na filmiku wyglada inaczej niz na zdjeciach. Ludzie ktorzy go oblali farba sami byli przedtem ta farba ochlapani.
      To czysta ruska prowokacja. Ludzie ochlapani farba byli przez naszych uznani za protestujacych i przepuszczeni jak najblizej ambasadora zeby ich zobaczyl. A wtedy oni ochlapali farba ambasadora i jakiegos drugiego ruska. Ciekawe ze tych dwoch w ogole nie zareagowalo, nie zaslonili sie, nie odwrocili, wiedzieli ze beda ochlapani i na to czekali, zeby zdjecia ich krzywdy poszly do rosji i w swiat. A prawda jest taka ze jak juz na poczatku zostali przez samych ruskich ochlapani, to nasi czy Ukraincy dali sie na to zlapac i juz ich nie oblali gownem ani nie zatlukli kijami bejsbolowymi.
      • bogos_111 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 04:47
        A co mieli wyciągnąć spluwy lub parasole .Ambasador to kawał sukinkota i te jego wypowiedzi .Drugie Kramek i ta jego fundacja to kacapskie pieniądze .Ambasadora nie wydalą na ten czas .Wiadomo było że Ruski idzie na cmentarz ,a tam na niego będą czekać .Do Jarosława zbaw nawet mucha się teraz nie dociśnie tak go Kamiński pilnuje .Jeśli to była ustawia to trzeba było zabezpieczyć teren i tyle .A tak to poszedł przekaz na cały świat .I niewiadomo co będzie teraz z naszymi pracownikami ambasady u Kacapii . www.breitbart.com/europe/2022/05/09/russian-ambassador-hit-with-red-paint-during-ww2-commemoration/
        • waga173 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 06:08
          Nie bardzo rozumiem akcje tej kobity. Demonstrowac swoja opinie mozna na rozne sposoby, ale w granicach prawa. Ona dopuscila sie tu zwyklego przestepstwa. A juz kompletnie nie rozumiem po co oblala siebie farba. Zeby w swiat poszly zdjecia niewlasciwej osoby? Czy gdybysmy postanowili na miesiacznicy oblac kaczke szambem to bysmy najpierw oblali siebie?

www.youtube.com/watch?v=a2sLblHI_88
        • schweppes1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 12:34
          stavros2002 napisał:

> A Polacy to swołocz z centralnej Europy.

Zgadza się. To pokłosie wymordowania elit podczas II WŚ. Kiedyś ojciec rodziny biorąc zasiłek był wykluczany z towarzystwa jako ludzki odpad - zostawał po prostu chodzącym kawałkiem mięsa. Teraz taki ojczulek mówi, że to zwrot podatku. PiS mu pluje w mordę, a on mówi że deszcz pada.

W dodatku Warszawa to jednak mentalnie ściana wschodnia, od kiedy ją zrównano z ziemią. Mentalność Warszawiaków to typowa Azja.
          • tbernard Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 14:50
            Polska nie miała elit od wielu wieków. Byli tylko oszuści którzy udawali elitę i za to oszustwo czerpali profity. Elita powinna świetnie znać się na wszystkim, w tym na konstruowaniu broni i taktyki takiej która pozwalała by unieszkodliwiać znacznie liczebniejszą armię wroga jak kiedyś husaria.
          • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 10.05.22, 14:57
            schweppes1 napisał:

> stavros2002 napisał:
            >
            > > A Polacy to swołocz z centralnej Europy.
            >
            > Zgadza się. To pokłosie wymordowania elit podczas II WŚ.

A ty jesteś zapewne nielicznym ocalałym potomkiem.

> Kiedyś ojciec rodziny biorąc zasiłek był wykluczany z towarzystwa jako ludzki odpad - zostawał po pro
            > stu chodzącym kawałkiem mięsa. Teraz taki ojczulek mówi, że to zwrot podatku.

Tak mówi matematyka. Pomimo wymordowania elit, duża część społeczeństwa jednak to rozumie.

> W dodatku Warszawa to jednak mentalnie ściana wschodnia, od kiedy ją zrównano z
            > ziemią. Mentalność Warszawiaków to typowa Azja.

Inaczej niż w ... ?

BTW. "warszawiak" piszę się małą literą. Niepotrzebnie epatujesz.
      • klemens1 Re: Ochlapanie Ambasadora Rosji to wschodnie bydl 11.05.22, 09:55
        schweppes1 napisał:

> Dlaczego ta jebana terrorystka chodzi jeszcze po wolności? Przecież popełniła p
        > rzestępstwo zagrożone karą więzienia do 5 lat, w tej kategorii areszt to standa
        > rd. My żyjemy w państwie prawa, czy w jakimś gównie uzależnionym od nastrojów s
        > połecznych?
        >

Bo nie chcą bardziej wkurwiać kacapów aresztując ich człowieka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka