Dodaj do ulubionych

Do moderatora

18.06.22, 22:29
Możesz usunąć wszystkie moje wątki. Nie zrobiłeś nic, by ograniczyć chamstwo na tym forum, nic tu po mnie!
Obserwuj wątek
      • waga173 Re: Do moderatora 19.06.22, 01:01
        bguslawko_1 napisał:

> Dana wrzuć na trochę luzu .Jestem przy Tobie spoko .Mam praktykę i moderatorki
        > .Reszta się nie liczy.

Ty bgowienko nic nie zrozumiales. Ona ma dosyc TWOJEGO chamstwa, wpierdalania i przypierdalania sie do niej. Pomimo ze nigdy ci nie odpowiada, tropisz jej wpisy w dzien i w nocy i jak ten bledny rycerz bronisz jej swoim sprochnialym kijkiem.
      • e-zybi Re: Do moderatora 19.06.22, 06:33
        bguslawko_napisał:
        >Dana wrzuć na trochę luzu .Jestem przy Tobie spoko .Mam praktykę i moderatorki .Reszta się nie liczy. <

www.cda.pl/video/5022325a
        www.cda.pl/video/502233d0

Każda chwila przy tobie jest cenniejsza niż złoto, jesteś pewien, że reszta nie ma znaczenia...;-)
        • qqbek Re: Do moderatora 19.06.22, 00:11
          +1.
          Co ten incel wie o mojej żonie?
          No co?

Powinien sobie forum-locka zakładać na weekend, bo ewidentnie za dużo chleje. Ja też bym chętnie coś wypił, ale mam właśnie anginę, więc jak widzę, jak ten wypłosz się rzuca napruty... ech.

Nie warto.
          Gówna nawet kijem tknąć nie warto.
    • klemens1 Re: Do moderatora 19.06.22, 09:14
      Wątpię, czy moderatorowi będzie chciało się robić coś takiego.
      A w kwestiach "nic tu po mnie" należy być konsekwentnym.
      Zachowywanie się jak urażony bachor to osobna kwestia, którą zresztą już inni tu poruszyli.

Jeżeli po tylu latach życia jedyne, co potrafisz powiedzieć o tym forum to to, że to "chamstwo", to - po pierwsze - już się niczego w tym życiu nie nauczysz, a po drugie - faktycznie nic tu po tobie.
      • xdanax Re: Do moderatora 19.06.22, 10:21
        Klemensie, zrobię dla Ciebie wyjątek. Przecież nie chodzi mi o wszystkich ludzi na tym forum, pisząc o chamstwie. Nie wszyscy są tacy. Jeśli Cię tym uraziłam, to przepraszam. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Mam tylko żal do admina, że nie reaguje na chamstwo niektórych użytkowników tego forum. Postaram się być konsekwentna chociaż raz. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy mi tu wielokrotnie pomogli. Jestem gadułą, dlatego tu wracam. Niemniej masz rację, popracuję nad konsekwencją, ale nie wiem czy dam rady. Nie gardzę ludźmi, ale gdy wielokrotnie słyszę słowo" spier.alaj, a jest przyzwolenie na tym forum, by tak traktować kobiety, ludzi, to mówię, że społeczeństwo polskie schamiało. Nie bierz wszystkiego do siebie, ja piszę ogólnie. Każdy człowiek ma prawo do szacunku, nawet belferka. Mam nadzieję, że to forum się uspokoi po moim odejściu, będzie mniej nienawiści i złośliwości, czego wam i sobie życzę. Udanych wakacji i dużo zdrowia!
        • klemens1 Re: Do moderatora 19.06.22, 10:41
          xdanax napisała:

> Klemensie, zrobię dla Ciebie wyjątek. Przecież nie chodzi mi o wszystkich ludzi
          > na tym forum, pisząc o chamstwie. Nie wszyscy są tacy. Jeśli Cię tym uraziłam,
          > to przepraszam. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Mam tylko żal do admi
          > na, że nie reaguje na chamstwo niektórych użytkowników tego forum. Postaram się
          > być konsekwentna chociaż raz. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy mi tu wielokr
          > otnie pomogli. Jestem gadułą, dlatego tu wracam. Niemniej masz rację, popracuję
          > nad konsekwencją, ale nie wiem czy dam rady. Nie gardzę ludźmi, ale gdy wielok
          > rotnie słyszę słowo" spier.alaj, a jest przyzwolenie na tym forum, by tak trakt
          > ować kobiety, ludzi, to mówię, że społeczeństwo polskie schamiało. Nie bierz ws
          > zystkiego do siebie, ja piszę ogólnie. Każdy człowiek ma prawo do szacunku, naw
          > et belferka. Mam nadzieję, że to forum się uspokoi po moim odejściu, będzie mni
          > ej nienawiści i złośliwości, czego wam i sobie życzę. Udanych wakacji i dużo zd
          > rowia!

Widzę, że nastąpił wysyp szczerości, więc i ja trochę się postaram i napiszę, w czym rzecz.
          To, co traktujesz jako chamstwo, nie jest chamstwem w pojęciu, które przyjmujesz. Taki jest styl tego forum, ukształtowany samoistnie, że tak ludzie się zachowują.
          Można to porównać do męskiej imprezy w plenerze - faceci w niej uczestniczący są normalni. Jeżeli jednak dołączysz do tej imprezy ze swoimi uprzedzeniami i pojmowaniem chamstwa, to będziemy mieli efekt jak w obserwowanym przykładzie.

Czy z jednej strony mamy "chamskich facetów" a z drugiej - kogoś z nadmiarem źle pojętej moralności, kto uznał że należy wszystkich tu nawracać. To się nie uda.
          Wyjścia masz trzy:
          - zaakceptować stan obecny nie rozumiejąc go i się zżymając, że "chamstwa nie da się wyplenić"
          - zaakceptować stan obecny w wyniku zrozumienia go i zobaczyć, że w sumie jest tu ciekawie, a to, co wcześniej uznawałaś za chamstwo wcale nim nie jest
          - odejść (czy to w wyniku nierozumienia czy jednak braku akceptacji stanu rzeczy)

Już sam fakt, że zrozumiesz cały problem i będziesz potrafiła spojrzeć na niego "z góry", dobrze będzie świadczył o twojej dojrzałości. Oczywiście max punktów jest za scenariusz numer 2.
          Najgorsze, co może być, to strzelanie focha bez rozumienia skąd co całe "chamstwo". Póki co, realizujesz ten najgorszy scenariusz. Chociażby dla zdobycia doświadczenia życiowego warto wyjść ze schematów i spróbować spojrzeć na sprawę inaczej.

• bguslawko_1 Re: Do moderatora 19.06.22, 10:25
        Wczoraj byłem lekko trafiony .XD lubi to forum i nie musi stąd odchodzić .Tylko trzeba całą resztę nauczyć pokory do niej .Bo jak na jej miejscu była by inna kobieta ,czyjaś żona z tych nieokrzesanych gburów ,to tak samo było by takie zachowanie .Najlepiej by było pokazać waszym kobietom te wpisy i znikło by samozadowolenie .A drugie to XD się bawi z wami, bo inteligencji jej nie brakuje.Będę tu toczył ciągle wojenki o to .Amen .
        • e-zybi Re: Do moderatora 19.06.22, 13:51
          bguslawko_1 napisał:

>Wczoraj byłem lekko trafiony .XD lubi to forum i nie musi stąd odchodzić .Tylko trzeba całą resztę nauczyć >pokory do niej .Bo jak na jej miejscu była by inna kobieta ,czyjaś żona z tych nieokrzesanych gburów ,to tak >samo było by takie zachowanie .Najlepiej by było pokazać waszym kobietom te wpisy i znikło by >samozadowolenie .A drugie to XD się bawi z wami, bo inteligencji jej nie brakuje.Będę tu toczył ciągle >wojenki o to .Amen .

Alkohol jest dla ludzi, ale pić trzeba "umić", a ciebie cały czas "czyma" :-( Wygląda na to, że z kobietą dawno nie obcowałeś i taki trochę z ciebie pantoflarz. Próbujesz dowartościować się czyimś kosztem, a macho z ciebie jak z Kukiza polityk ;-) Jeżeli zabawa ma polegać na usuń - przywróć to inteligencję macie na jednakowym poziomie...jest o co walczyć, POWODZENIA!
        • trypel Re: Do moderatora 19.06.22, 16:13
          bguslawko_1 napisał:

> Tylko
          > trzeba całą resztę nauczyć pokory do niej .

Raczej odwrotnie.
          To ona tu przylazła a nie my do niej.
          Wiem że są tacy co uważają ze to my mamy się dostosować kulturowo do imigrantow którzy przybywają do Europy ale jest odwrotnie. To gosc ma się dostosować do gospodarza jeśli chce być mile widziany
          • misiek13 Re: Do moderatora 19.06.22, 18:26
            trypel napisał:

> bguslawko_1 napisał:
            >
            > > Tylko
            > > trzeba całą resztę nauczyć pokory do niej .
            >
            > Raczej odwrotnie.
            > To ona tu przylazła a nie my do niej.
            > Wiem że są tacy co uważają ze to my mamy się dostosować kulturowo do imigrantow
            > którzy przybywają do Europy ale jest odwrotnie. To gosc ma się dostosować do g
            > ospodarza jeśli chce być mile widziany
            >
            >
            >

Masz mylny obraz rzeczywistości. Nikt do was nie przyszedł. To nie jest wasze prywatne forum które sobie założyliście na prywatnym serwerze, lecz publiczne czyli wszystkich. Regulamin mówi że macie się dostosować. Wystarczy nie obrażać i wyśmiewać gości którzy przychodzą, niezależnie od tego jakie mają poglądy polityczne, styl pisania. Tolerancja for everyone.
            Tylko tyle i aż tyle.
            Nic dziwnego że nikt z innego forum tu nie chce przyjść , a gdy przyjdzie to zaraz ucieka jak Danusia.
            • qqbek Re: Do moderatora 19.06.22, 18:31
              Niech przynajmniej nie przyłazi tutaj napruty jak świnia i nie ubliża naszym małżonkom?
              Za dużo kurwa wymagamy?
              Już tydzień temu pisałem, że trzeba chujowi na weekend alko-lock na forum zakładać.
              Najebany bydlak.
    • tbernard Re: Do moderatora 19.06.22, 10:23
      xdanax napisała:

> Możesz usunąć wszystkie moje wątki. Nie zrobiłeś nic, by ograniczyć chamstwo na
      > tym forum, nic tu po mnie!

Słusznie piszesz, że może. Ale nie musi.
      A jak komuś chamstwo się nie podoba, to może zastosować się do tego co zaproponował kiedyś Wujek Dobra Rada.
      • bguslawko_1 Re: Do moderatora 19.06.22, 10:33
        Myślę że admin nie ma tu takiego wpływu i nie o to chodzi .Skutecznie wszystkie kobiety stąd wygoniliście .Te które chciały tu pisać i zrobiło się nudno jak flaki z olejem .Dziwnie to wygląda takie męskie szowinistyczne forum ,gdzie faceci żyją w swojej exstazie . Wyjdź z niego i spójrz z boku to zobaczysz .
        • klemens1 Re: Do moderatora 19.06.22, 10:43
          Jeżeli im to pasuje, to w czym problem?
          Można oczywiście mieć inny gust (ja np. nie akceptuję pedalskich plasticzków w autach), ale jeżeli ktoś tego bardzo pragnie i to kupuje, to niech będzie z tym szczęśliwy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka