Dodaj do ulubionych

Do moderatora

26.06.22, 22:03
Co sądzisz o wpisie wagi? Nie byłam zalogowana i wyświetlił mi się.

waga173
Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik
26.06.22, 12:32
Ona niczym do nikad nie bedzie jechala. Ma glod na jakis tam punkt w cipie ktorym sie jara bo jej odpowiadamy.
Pytanie tylko czy to platny trol czy ochotnik za darmo.
Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
Obserwuj wątek
    • gzesiolek Re: Do moderatora 26.06.22, 23:12
      Uważam, że z tym "w c..." mocno przesadził, przecież sam dobrze wie, że punkt ten jest w innym miejscu...
      No i powinien swoją wypowiedź ubrać w bardziej kulturalne słowa...
      Na usprawiedliwienie podam, że był przekonany, że jego słów nie czytasz, przynajmniej tak sama go o tym informowałas...
      Miłego wieczoru, zwłaszcza poza tym niekulturalnym forum....
      Pomogłem?
    • klemens1 Re: Do moderatora 26.06.22, 23:26
      Wg mnie wpis jest skandaliczny. Słaba interpunkcja oraz brak znaków diakrytycznych ranią moją wrażliwą duszę.
      Ciekawe, że "Zgłoś" napisał poprawnie ...
    • e-zybi Re: Do moderatora 27.06.22, 02:28
      O co tyle krzyku? Przecież każda kobieta we wskazanym miejscu przez wagę ma to "cuś". Dziwi mnie tylko, że niejaki bguslawko_1 deklarujący się publicznie jako znawca kobiet o tym nie wie :-( Pisząc i używając gróźb: "Przegina .Dam mu po pysku." utwierdza mnie o swoim pustosłowiu, czyżby brakowało mu nabiału? Myślę, że "Człowiek rozumny tak się nie zachowuje .Ma coś z deklem i tyle ." Żałosne!
      memy.pl/show/big/uploads/Post/406029/16562893841882.jpg
      • bguslawko_1 Re: Do moderatora 27.06.22, 02:48
        Człowieku ja to bym się wstydził .Kobieta ci uwierzyła ,a ty tak się zachowujesz jak drań .Latasz za nią po forach .Żałosne ,wstyd .I nie masz tu nic do powiedzenia.Czy ty masz jakieś prawo do niej.
        • e-zybi Re: Do moderatora 27.06.22, 06:09
          bguslawko_1 napisał:

>Człowieku ja to bym się wstydził .Kobieta ci uwierzyła ,a ty tak się zachowujesz jak drań .Latasz za nią po >forach .Żałosne ,wstyd .I nie masz tu nic do powiedzenia.Czy ty masz jakieś prawo do niej

Powinieneś przemyśleć to co robisz, biegasz za kobietą po wątkach, nadskakujesz...osaczasz ją nadgorliwie, to żałosne. Uzurpujesz sobie prawo do niej, obrażasz każdego kto ma inne zdanie niż ty, a nikt z nas nie jest nią zainteresowany, prócz ciebie. Wstyd!
        • xdanax Re: Do moderatora 27.06.22, 07:10
          Proszę Cię , Sławko, odpuść! To nic nie da. Nie rozmawiaj o mnie z ludźmi, którzy tu przyszli za mną z tarnobrzeskiego forum. Proszę Cię o to po raz ostatni! Potrafisz to zrobić dla mnie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka