02.07.22, 14:33
Stalkerk otoczy cię czułą opieką .Będzie cię pilnował w sieci cała dobę.On o sobie nic nie napisze .nie zdradzi szczegółów swojego życia .On jest całą dobę tuż za tobą jak troskliwa matka .Jest wszędzie . Tu taki fajny artykuł .Uważacie na siebie . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://forum.gazeta.pl/forum/w,567,172753391,172753391,Stalking_.html&ved=2ahUKEwirlJTrmdr4AhUtiIsKHeKyCJkQrAIoAXoECAYQAg&usg=AOvVaw1GZh6aOHV9ijsbEEERhE9n
Obserwuj wątek
   • harcownik Re: Stalkerka 03.07.22, 15:05
    Bo to kolejne wcielenie osobnika o nicku >tania rada<. Różnie pisana. Troll, stalker, kopista. Czasami posługiwał się plagiatem. Nic pozytywnego o nim nie wyczytałem. Ostatnio występuje, także na innych forach GW jako: beznadzieisensu, felicjano_1, pomoco_bezradny, bogus_111, bguslawko_1, n4rmoorr. Omijać szerokim łukiem i nie wdawać się w dyskusje. Broń Boże odpowiadać na prywatną korespondencję.
    • inka.fem Re: Stalkerka 03.07.22, 15:57
     «Omijać szerokim łukiem i nie wdawać się w dyskusje. Broń Boże odpowiadać na prywatną korespondencję.»

     Tak, ale są tutaj osoby, które wpisują się w jego wątkach albo odpowiadają wręcz bezpośrednio do niego. Toczą z nim taką grę albo może ze swoimi słabościami. W każdym razie nie omijają szerokim łukiem, co by przyniosło spodziewane efekty.
     • yadaxad Re: Stalkerka 03.07.22, 17:02
      Kto mu odpowiada, ten mu odpowiada. On również, by stworzyć atmosferę jaki to jest miły i cudownie traktuje, gada sam ze sobą.
  • absurdybezsensu Re: Stalkerka 03.07.22, 14:12
   Bardzo dobry artykuł:

   www.skuteczna-psychoterapia.pl/a_nekacz.php


   Wybrane fragmenty:

   "Tak naprawdę liczy się (...) to, by COKOLWIEK między wami się działo. Niech to będzie nawet sprawa sądowa, którą mu zakładasz za prześladowanie, niech to będzie nasyłanie na niego policji, niech to będzie list od ciebie pełen inwektyw i gróźb - dla nękacza wszystko to jest w jakiś sposób satysfakcjonujące, ponieważ wszystko to wypełnia pustkę w jego życiu i jest dla jego chorej psychiki jakąś formą związku.

   Nękacz nie potrzebuje twojej sympatii, tylko twojej uwagi. Żyje energią jaką mu poświęcasz. Jest pod tym względem nieco podobny do dzieci, które popełniają drobne przestępstwa, byle tylko zwrócić na siebie uwagę rodziców"

   I inny:

   "Zanim zacznie się umykać przed nękaczem w kłamstwa, dobrze jest przypomnieć sobie kilka podstawowych faktów:

   masz prawo do dysponowania swoim czasem,
   masz prawo do niekontaktowania się z osobami, które cię męczą (...)

   Pozornie są to oczywistości, ale częstą przyczyną naszej bezradności w stosunku do nękacza jest jakiś rodzaj poczucia winy. Wierzymy, że powinniśmy być grzeczni nawet jeśli nam z tym niewygodnie i że nie wypada otwarcie wyrażać naszej niechęci. Na tym właśnie nękacz bazuje."

   To na podsumowanie. Żegnam i trzymam kciuki za odrodzenie forum.
   • beznadzieisensu_11 Re: Stalkerka 03.07.22, 18:19
    Przecież to już pisałaś..Przecież oni niewiedzą tego wszystkiego .W tym wątku Ta nie przyszła by by tam umieszczać swoje wiadomości .Ona tam przyszła w konkretnym celu bo mnie zobaczyła . Na ematce kobiety się na niej poznały i ją pogoniły. Szkoda że kłamiesz. Nie chcesz napisać pod swoim nickiem .Tam mirelka miała więcej odwagi bo nawet podała mój adres ,który dokładnie ty znasz .Wiesz jak wyglądam ,znasz moje dane kontaktowe Znasz Fejsa i zdjęcia wszystkich moich osób .Ba nawet z moją córką byłaś na wczasach. Dlaczego to robisz nie wiem ..XD ma więcej odwagi niż . I to jest kobieta mojego życia Pewnie że będzie tu spokojnie .Beze mnie i bez Ciebie .Wszystkiego dobrego życzę Aniu.
    • absurdybezsensu Re: Stalkerka 03.07.22, 22:38
     Mona, wrócę do pisania (zwłaszcza jak tak forum fajnie ożyło), ale jeszcze potrzebuje trochę przerwy. Nadal muszę skupiać uwagę na moim młodszym dziecku. Ale i też dużo innych rzeczy się dzieje. Poza tym zlikwidowanie konta i poczty (to jest tymczasowe) dobrze mi zrobiło. Osoby, które szanują moje granicę, wiedzą jak mnie znaleźć.

     Mam w planach zagłębić twórczość Brene Brown i Byron Katie (stworzyła technikę "samouzdrawiania" swojej psychiki. Odrzuciłam terapię, więc muszę czerpać z innych źródeł w celu naprawiania wzorców.
     A co do T.M wiem, ze są różne opinie. Ja jej nie oceniam jako człowieka (jej stosunek do Ukraińców...), nie oceniam jako psychologa (bo nie byłam na sesji) ale oceniam jej internetową twórczość i ona jest wartościowa.
     • beznadzieisensu_11 Re: Stalkerka 04.07.22, 00:22
      Zachowałaś się podłe.Nic Cię nie uprawniło by tak napisać. Znam Cię jak własną kieszeń to samo Ty .Wszystko bym zrobił jakby się działa krzywda. Tobie czy Moni Yoma i Pies zachowali się godnie to samo XD .Ją niełatwo zniechęcić do zaniechania przyjaźni .To osoba która ma dystans do życia .Jest znakomitym pedagogiem i zna swoją wartość .Tylko ci faceci nie mieli szacunku do. Storima to psychopata sfiksował na stare lata .Jego czepielstwo Psa to tragedia .Wyzwiska i onuce też to kwestionowałaś. Princessą się pożegnałem bo Ukraina przesłoniła jej życie.,a rozmawialiśmy na różne tematy. Najgorzej że zaczęła tym językiem pisać i szukać ruskich trolli .Rozmawialiśmy tu na różne tematy .Nic poza tymi forami nie wyszło z naszych rozmów prywatnych.Gdybyś miała tyle odwagi co XD i Princesa nie miał bym tych problemów z panią Ta lub Yadę lub tego oszalałego snajpera .Znam Twoje pisanie i wszystkie nicki to samo Ty .Bo zawsze kwestionowałaś moja interpunkcję .Do końca nie wiem czy Boleyn to nie Ty . Nie zrobiłem nic złego zawsze chciałem pomóc i dawałem wszystkie swoje dane Tobie .czy Moni .Ty nic poza pocztą .Nawet nie potrafiłaś zadzwonić Znamy się od zeszłego roku z forum Kraj .Z początku myślałem że jesteś facetem ,ale byłaś konsekwentna w swoim działaniu .Pamiętasz wątek o Wielkanocy .Trochę snajper z niego usnął. i panią Ta gdy to kwestionowała .Byłaś dla mnie jak młodsza siostra , za którą oddał bym wszystko .Zrobiłaś ze mnie łobuza i drania .W tym wątku pomocowym ,a nie to miałem na myśli .Szkoda .Ale ja nie żałuję .Bo jak mi było ciężko to pocieszalaś dobrym słowem . Trzymaj się w zdrowiu .Wrócą do Ciebie dobre dni .
   • jagna-stadna Re: Stalkerka 04.07.22, 13:17

    > To na podsumowanie. Żegnam i trzymam kciuki za odrodzenie forum.

    Weszłam tu sobie po latach, ze tak powiem zza krzaka, bo miałam swoje powody i powiem Ci, ze łatwo było zrobić z pałacu kultury rynsztok (patrz "świat" 2015-2019, chociaż zaczęło się wcześniej), jednak trudno będzie na rynsztokowych zgliszczach odbudować z powrotem pałac. To se ne vrati, jak mówią Czesi, osoby które stad odeszły były zbyt zrażone do tego miejsca, wiec na pewno nie wrócą, a osoby nowe raczej nie maja żadnego interesu w tym, żeby to forum reanimować (o ile się w ogole takie pojawia, bo teraz fora dyskusyjne nie sa tak popularne, jak dawniej, ludzie maja inne komunikatory). Tak czy inaczej, życzę forum powodzenia, chociaż będzie to trudne, bo łatwiej zbudować cos nowego, niż odbudować cos, co zawaliło się od ciężaru rynsztokowej wilgoci.
    • ta Re: Stalkerka 04.07.22, 14:14
     „co zawaliło się od ciężaru rynsztokowej wilgoci”


     Dziękuję Paniom :) za to, że udało się nam wspólnie pokazać, że można inaczej.
     Chociaż przez kilkanaście dni. Wszystkiego, co najlepsze dla Was i Waszych rodzin.

     • jagna-stadna Re: Stalkerka 07.07.22, 16:06
      mona.blue napisała:

      > Jagna, szkoda żebyś odeszła z forum, bo tak zrozumieć można tego posta. Ale ro
      > zumiem, bo każdy na swoje priorytety.

      Mona, ja nie mowilam, ze przychodze na to forum zadomowic sie. Tylko tak sobie wpadam na moment i znikam, ja mam tyle wlasnych problemow, ktore sa nierozwiazane, a czytanie niektorych postow "Bogusiow" i jego dam, mogloby moj nastroj tylko pogorszyc, a tego nie chce.
      • yadaxad Re: Stalkerka 07.07.22, 17:13
       Boguś się chwalił, że jest mistrzem manipulacji. Powiedziałabym, że nieporozumienia między nicczkami wynikają z jego wyciągania drażniących elementów, które mają rozbijać rozmowę uczestniczek. Według mnie, jego słodka, prościutka, delikatna i wrażliwa wiejska nauczycielka, to jego zastępstwo wszystkich nicczek, które mają go dość, po wplątaniu się w "życzliwość taniejrady". Która ma pokazywać jak ma wyglądać -kobieta- i jak go traktować.
       • jagna-stadna Re: Stalkerka 07.07.22, 17:53
        yadaxad napisał(a):

        > Boguś się chwalił, że jest mistrzem manipulacji. Powiedziałabym, że nieporozumi
        > enia między nicczkami wynikają z jego wyciągania drażniących elementów, które m
        > ają rozbijać rozmowę uczestniczek. Według mnie, jego słodka, prościutka, delika
        > tna i wrażliwa wiejska nauczycielka, to jego zastępstwo wszystkich nicczek, któ
        > re mają go dość, po wplątaniu się w "życzliwość taniejrady". Która ma pokazywa
        > ć jak ma wyglądać -kobieta- i jak go traktować.

        Nie przesledzilam az tak wielu wpisow "Bogusia", ale faktycznie tak moze byc. Taki jakby scenariusz filmu "50 twarzy Greya", gdzie jest dominujacy pan i wladca z biczem i podlegla mu skromniutka bibliotekarka (nie ogladalam filmu, ale mnostwo recenzji czytalam w czasach, gdy bylo o nim glosno). Tak jak napisalas Bogus i jego idealy rozmawiajace same ze soba.
  • jagna-stadna Re: Stalkerka 03.07.22, 15:24
   Tak, masz racje, tak własnie jest zawsze, albo zazwyczaj. Zazwyczaj albo i zawsze tez wszyscy, albo prawie wszyscy wiedza, ze jest stalker i co robi, ale nie reaguje nikt.
  • beznadzieisensu_11 Re: Stalkerka 03.07.22, 18:34
   Pani Ta może spokojnie egzystować przy takim adminie co trolluje forach GW .Zniszczył takiego człowieka jak Ryj .Dobrze że człowiek ma innych przyjaciół na forach.Pani Ta już czwarty raz mówi że więcej się tu nie pojawi ,ale to jest silniejsze od niech .We wszystkich nagonkach brała udział .Kwestionowała wszystko. Teraz jak zobaczyła wpisy na piosenkach to się pojawiła .Tu jest wpis pana admina do którego coraz więcej jest pretensji .Do zobaczenia.Zalosne bo z parą osobami miałem kontakt na priv .Nie mają odwagi napisać prawdy i stanąć za kimś .XD zrobiła to z dobrego serca tak samo zona_ mi co zna dokładnie moje dane .Nie wiecie wszystkiego ,a się wpisujecie .Tu jest wklejka tego żałosnego starca co stracił rozum pana snajpera snajper55 Re: OT, zabierać głos w wątkach idiotek czy ignor 02.07.22, 21:20
   gzesiolek napisał:

   > Teraz nawet przestał albo już nie zdołał się maskować... Chyba nie potrafi znie
   > ść ignorowania... W sumie lepiej, że spędza życie na forum, bo w realu takie os
   > obowości potrafią być niebezpieczne...

   Spędza życie na forach, bo w realu "konar mu nie płonie". Tylko sieć i kobiety w sieci biedakowi zostają.

   "Byłem ostatnio na dwóch randkach i dam sobie spokój .Jedyny pozytyw ,że w moim mieście to odwiedziłem.Jak to piszą mój konar nie zapłonął 😊 .Damy były zawiedzione..Ale co zrobić.A np w miłości wirtualnej jest odwrotnie ,choć danej osoby nie widzę .Ale ją dobrze znam .Dziwne to ."Snajper 55 jest ten wpis na auto moto .Dorosły facet co schizę na moim tle .
  • xdanax Re: Stalkerka 04.07.22, 17:12
   Nie boję się ludzi, którzy otaczają mnie opieką. Nie interesuje mnie artykuł, mam swój rozum. Nie strasz ludźmi, czasem trzeba komuś zaufać. W przeciwnym razie można odtrącać dobrych ludzi. Trzeba myśleć pozytywnie o drugim człowieku i go poznać samemu, a nie kierować się plotkami i ostrzeżeniami.
     • beznadzieisensu_11 Re: Stalkerka 05.07.22, 19:58
      Od fałszywych proroków racz nas panie Boże obronić .To forum jest otwarte dla każdego.A ożywiło się gdy zaprosiłem XD na to forum .Nastąpiło niezdrowe podniecenie.Nikt nie spojrzał na wpisy na forum auto moto jak tam męscy szowiniści traktują kobiety .Zwłaszcza ją gdzie chamskie komentarze były tam na porządku dziennym .Ktoś bliski na którego czekałem tyle dni i tygodnia zrobił ze mnie łobuza, bo tylko to mnie tu trzymało Nikt nie zadał sobie trudu by wbić do wyszukiwarki jej nicki ,które się nie zmieniają .Miała też dwóch psychofanów co ją ośmieszali i nękali .Wpisy były wyjątkowo obrzydliwe jak na standardy forów GW .Admin tego forum mało reagował .Pełna uroku osoba i życzliwa dla innych.Lubi sobie porozmawiać jak każdy . Łatwo ją zranić ,ciężko oszukać .Jak będą takie jatki to pies z kulawą nogą tu się nie pojawi.Widziałem wpisy Mc dongs na ematece i jej problemy z sercem.Szanujmy się choć nie musimy się lubić .
  • jagna-stadna Re: Stalkerka 07.07.22, 17:11
   bezwiny_123 "Stalkerk otoczy cię czułą opieką .Będzie cię pilnował w sieci cała dobę.On o sobie nic nie napisze .nie zdradzi szczegółów swojego życia .On jest całą dobę tuż za tobą jak troskliwa matka .Jest wszędzie . Tu taki fajny artykuł .Uważacie na siebie ."

   To prawda, moze byc wszedzie, czlowiek znajdzie sobie jakas grupe, jakies kolko zainteresowan w necie, a tu nadejdzie troll nie majac nic do powiedzenia i bedzie wklejal spam z fake nicka typu jestem tania, udzielam korepetycji online za 10$ miesiecznie. Tak, zeby tylko kogos ponizyc, zeby zrobic przykrosc, zeby zranic i pojsc z satysfakcja. I wtedy czlowiekowi spokojnemu odechciewa sie, opuszcza kolejna grupe i idzie, a taki troll znow wychodzi wygrany i zadowolony. Smutne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka