Dodaj do ulubionych

Do Snajpera

10.07.22, 16:46
Dlaczego prześladujesz ludzi? Wątek na auto- moto. Masz jakiś problem ? Może mogłabym ci pomóc? To nie jest normalne, że twoim celem bycia w internecie jest ośmieszanie innych i latanie za nimi. Opiekun forum nie powinien się tak zachowywać. Powinieneś mieć klasę:-) Na naukę nigdy nie jest za późno, życzliwie ci radzę- odpuść! Nienawiść zabija! Psuje człowieka od środka. Pozwól ludziom ze sobą życzliwie rozmawiać. Udanej niedzieli.
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Do Snajpera 10.07.22, 17:31
      Tym razem przyznam ci rację - cytowanie wypowiedzi z innego forum,
      wobec odmiennego zestawu użytkowników, nie jest uważane za etyczne.
      Nawet kliknąłem "Zgłosia", choć rzadko to robię. Kliknij również, sprawdzimy
      czy działa, bo ponoć dopiero drugie zgłoszenie trafia do dyżurnego.

Pewnie częściowo usprawiedliwia snajpera, że znalazł nowy nick taniejrady.
      Ale widzę, że inni użytkownicy Auto-Moto zidentyfikowali go wcześniej.
      • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 18:18
        Dzięki, że chociaż trochę mnie popierasz, kliknę, pozdrawiam.
        • wariant_b Re: Do Snajpera 10.07.22, 20:50
          xdanax napisała:

> Dzięki, że chociaż trochę mnie popierasz, kliknę, pozdrawiam.

Zaistniała przypadkowa zbieżność poglądów w sprawie postu, który musiałem sam
          znaleźć, bo nie podałaś linku. Też uważam, że nie powinno go być na Auto-Moto,
          niezależnie od tego, jakie doświadczenia z użytkownikiem taniarada miał snajper
          na forach którymi się opiekuje i jakie opinie na temat tej osoby musiał przeczytać.
          • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:18
            Nie podałam linku, bo snajper na pewno wiedział, o co mi chodzi, skoro tam wstawił cytat z innego forum.
      • snajper55 Re: Do Snajpera 10.07.22, 20:12
        wariant_b napisał:

> Tym razem przyznam ci rację - cytowanie wypowiedzi z innego forum,
        > wobec odmiennego zestawu użytkowników, nie jest uważane za etyczne.

Przez kogo uważane??? Wskaż w Regulaminie lub Netykiecie taki zapis, że nie powinno się cytować z innych źródeł niż dane forum.

S.
        • wariant_b Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:07
          snajper55 napisał:
          > Przez kogo uważane???

Na przykład przeze mnie.
          Jeśli chcesz poznać poglądy innych osób możemy zrobić sondę.

> Wskaż w Regulaminie lub Netykiecie taki zapis, że nie powinno się cytować
          > z innych źródeł niż dane forum.

Ależ proszę bardzo:
          9.3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na stronach Forum.gazeta.pl
          oraz w komentarzach pod artykułami treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści
          rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest również
          umieszczanie na stronach Forum.gazeta.pl oraz w komentarzach pod artykułami treści uznanych
          powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe (w tym zawierających wulgaryzmy,
          treści którymi obraża się rozmówców lub atakuje ich personalnie, podszywa się pod inne osoby,
          treści stanowiących spam).

Na Religii taniarada "sam się zaatakował" używając zwrotu z reklamy produktów
          dla prawdziwych mężczyzn zamiast "nie było chemii", czy "nie zaiskrzyło".

Zresztą idę o zakład, że widząc na Religii jakąś wypowiedź użytkownika taniarada
          o tym, co ktoś inny napisał np. na Psychologii wywaliłbyś to natychmiast.
          • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:16
            Dzięki, o to właśnie mi chodziło. Snajper przyniósł na auto- moto cytat z innego forum po to, by ośmieszyć bsławko. Jako moderator nie powinien tego robić. Nikt nie powinien tego robić.
            • wariant_b Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:33
              xdanax napisała:

> Dzięki, o to właśnie mi chodziło. Snajper przyniósł na auto- moto cytat z innego
              > forum po to, by ośmieszyć bsławko. Jako moderator nie powinien tego robić.
              > Nikt nie powinien tego robić.

Snajper nie jest moderatorem na Auto-Moto. Gdyby był - taniarada nie pisałby już tam.
              Kilka jego poprzednich wcieleń zostało usuniętych, a sposób pisania nie uległ zmianie.
              Administracja wydaje się być bezsilna wobec wielonickowców. A administratorzy
              społeczni chyba nawet nie mają narzędzi do blokowania takich osób na swoich forach.
              • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:45
                Wiem, że nie jest.
                • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 21:48
                  Jestem człowiekiem kompromisu, dlatego:

Usuwanie konta
                  Usunięcie konta zostało zainicjowane.

Konto zostanie usunięte po 7 dniach.
                  Więcej: konto.gazeta.pl/konto/0,49513,22241218.html
                  • wariant_b Re: Do Snajpera 10.07.22, 22:57
                    xdanax napisała:

> Jestem człowiekiem kompromisu, dlatego:
                    > Usuwanie konta

Emocjonalne, ale bez sensu.
                    Snajper chyba nawet nie będzie miał jak sprawdzić, czy konto jeszcze istnieje.
                    Lepiej zachować konto i czasowo go nie używać.
                    • xdanax Re: Do Snajpera 10.07.22, 23:08
                      Pomyślę nad tym:-) Mam tydzień na to.
                    • snajper55 Re: Do Snajpera 11.07.22, 03:42
                      wariant_b napisał:

> Emocjonalne, ale bez sensu.
                      > Snajper chyba nawet nie będzie miał jak sprawdzić, czy konto jeszcze istnieje.
                      > Lepiej zachować konto i czasowo go nie używać.

A co mnie obchodzi, czy jakieś konto istnieje czy nie istnieje??? Niektórzy uważają chyba że są pępkiem wszechświata.

Każdy noże sprawdzić, czy jakieś konto istnieje czy nie istnieje. Tylko po co?

S.
                      • wariant_b Re: Do Snajpera 11.07.22, 09:34
                        snajper55 napisał:

> Każdy noże sprawdzić, czy jakieś konto istnieje czy nie istnieje. Tylko po co?

A można zapytać w jaki sposób można to sprawdzić?
                        - Kliknięcie w nazwę użytkownika oznaczy już tylko post jako przeczytany.
                        Stosowna usługa została zlikwidowana dawno temu.
                        - Cofka przy wysyłaniu maila na potencjalne konto gazetowe?
                        Ale użytkownik nie musi mieć poczty na gazeta.pl.
                        - Wyszukiwarka? Ona pokaże byłą działalność użytkownika.
                        Usunięcie konta nie oznacza usunięcia śladów obecności.
                        - Próba założenia konta o tej samej nazwie?
                        Nie da się nawet po likwidacji konta. Użyte nazwy są pamiętane.
                        - Założenie forum zamkniętego i dopisanie do listy użytkowników?
                        Da się dopisać, ale samo zniknie po pewnym czasie. Tylko czy to ma sens?
                        - Jakiś inny sposób, którego nie mogłeś nam podać?

Więc jak, bo po co sprawdzający będzie wiedział.
                        • xdanax Re: Do Snajpera 11.07.22, 21:07
                          Wątek do usunięcia, już ze snajperem nie rozmawiam. Nie reaguje na moje argumenty i prośby.
    • snajper55 Re: Do Snajpera 10.07.22, 20:02
      xdanax napisała:

> Dlaczego prześladujesz ludzi?

Ostrzegam ludzi przed stalkerem. To tak, jakbym ostrzegał rodziców przed woźnym pedofilem grasującym w szkole. Ty byś nie ostrzegała? Ty byś takiego pedofila nazywała Aniołem?

S.
    • xdanax Re: Do Snajpera 03.08.22, 12:24
      Dlaczego, tchórzu, usunąłeś dwa moje wpisy do Ciebie. Prawda zabolała?
      • snajper55 Re: Do Snajpera 03.08.22, 14:38
        xdanax napisała:

> Dlaczego, tchórzu, usunąłeś dwa moje wpisy do Ciebie. Prawda zabolała?

Czy jest na sali lekarz?

S.
        • bezzstronny1 Re: Do Snajpera 03.08.22, 18:16
          Przydał by ci się odpowiedni terapeuta i to na cito .Twoje zachowanie i pozycja czyni cię bezkarnym na forach .Nie ma kogoś by się przyjrzał twoim wpisom .Żałosne .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka