Dodaj do ulubionych

Tragedia w Elblągu

31.07.22, 17:51
Tyle co wróciłem z basenu .Na parkingu spotkałem sąsiada .Piętro wyżej mieszka .Prowadzi firmę budowlaną. Miał mi w sierpniu robić remont kuchni .Szukam kogoś zaufanego. Chłopak załamany .Zamordował mu siostrę szwagier były wojskowy .Kobieta miała 38 lat i sprawa rozwodowa w toku .Kobieta była tak zmasakrowana że szok .Sprawę przejęła żandarmeria wojskowa .Policja nie spotkała takiej drastycznej sprawy od lat .Dzieciaki są u dziadków .Ona ledwo łazi ,a jej mąż schorowany .Dla mnie szok .Co ludźmi kieruje takie zachowanie. Popełnił samobójstwo ,ale matkę dzieci po co kuźwa zabrał .Płakać się chce . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.info.elblag.pl/37,70567,Elblag-Zabojstwo-38-latki-Maz-kobiety-popelnil-samobojstwo-aktualizacja.html&ved=2ahUKEwiH2fy_uqP5AhUi_CoKHbNIAVsQFnoECAcQAQ&usg=AOvVaw1kh6DhgWUpIUSDzVs7PejF
Obserwuj wątek
    • xdanax Re: Tragedia w Elblągu 31.07.22, 17:56
      Niewyobrażalna tragedia.
      • facetrozgoryczony Re: Tragedia w Elblągu 31.07.22, 19:01
        Piotrek taki spokojny .Pewnie jego siostra też
        taka była .38 lat dzieci 7i 9 .Ten żołnierz miał 40. Co zmusza ludzi to takich czynów ?
        • xdanax Re: Tragedia w Elblągu 31.07.22, 19:08
          Nie rozumiem, jak można zabić drugiego człowieka, matkę swoich dzieci? Mogli sobie na nowo ułożyć życie. Musiał mieć jakieś problemy ze zdrowiem psychicznym.
        • xdanax Re: Tragedia w Elblągu 31.07.22, 19:10
          Bądź przy nim! Przeżywa trudne chwile. To szok dla obcych, a co dopiero dla bliskich.
    • xdanax Re: Tragedia w Elblągu 31.07.22, 19:24
      Mnie też jest smutno, chociaż ich nie znam, ale dzieci nagle straciły rodziców, serce pęka z żalu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka