Dodaj do ulubionych

Chciałbym zwrócić uwagę adminowi

02.08.22, 20:17
Który teraz pilnuje to forum na osobnika e-zybi .Nie dość że biega za kobietą i sam się ośmiesza .To nie może się pogodzić że ona poprostu nie chce z nim rozmawiać .Jak można tak kogoś prześladować .Żałosne .
Obserwuj wątek
    • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:21
      Na forum auto Moto to samo robił .To na osobiste prześladowanie .Żałosny i bez skrupułów typ .I to tyle lat .Jest na wszystkich forach .Kobieta nie zmienia nicka i łatwo ją znaleźć.
      • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:31
        Co jeszcze wymyślisz dzieciaku, nie wstyd Ci? Ktoś dobrze Ci radził, powinieneś skorzystać, to nie wstyd mieć chwilę słabości, WSTYD Z TYM NIC NIE ROBIĆ!!
        • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:36
          Zniknij stąd bo i tak nikt z tobą nie będzie gadał .Weź na klatę że to minęło i nie wróci .Bo dziwnie to wygląda jak za nią latasz. Odplyń na swoje forum i żyj sobie .Nikt cię tu nie prosił.
          • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:40
            Za Tobą też nie przepadają, a nos wtykasz w nie swoje sprawy.
            • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:46
              Sam widzisz że nie .Nie patrz na to forum .Po to tu przyszła by miała spokój .By nikt ja nie ścigał i nie wpisywał się pod nią .Jest pełna uroku kobietą i odwal się od niej i odpłyń gdzieś daleko .Najlepiej w kosmos. Spadaj .
              • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:55
                Jak do tej pory to tylko Ty biegasz za nią, jesteś pod jej urokiem, a ja nie stanowię dla Ciebie konkurencji, nie jestem zainteresowany. Sam widzisz, że nie zniżam się nigdy do Twojego poziomu, wybacz, ale mam zasady ;-)
      • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:50
        Nie będę zmieniać nicku, Zybiego znam osobiście, pozdrawiam.
        • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:54
          Po co tu łazi Danusiu. Żenada .
          • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:56
            Nie wiem, dlaczego to robi?
          • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:58
            Byś mógł się zapytać ;-)
          • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:01
            Nie odezwiesz się to będą łazić ,przywalać się .Ile można takie coś znosić .Gdyby miał odrobinę inteligencji i kultury to by tu się tu nie błąkał .Tu można gadać i prosić ,nic nie daje .Ludzie się chyba nudzą .Nie było nas tu na tym forum od rana i wielkie poruszenie teraz .Normalnie żałość Danusiu .
            • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:06
              Cóż, nie mamy wpływu na zachowania innych ludzi. Nie denerwuj się! Dobranoc
              • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:14
                Trochę mamy .Bo trzeba czasami się postawić .A tak to Cię zdeptają Danusiu Dobranoc.
                • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:19
                  Chyba najlepiej by było, gdybym w ogóle nie pisała w internecie, dzięki, dobranoc.
                  • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:21
                    Myślę, że tak byłoby najrozsądniej!
                  • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:25
                    To takie typki mają tu zniknąć .Bo to jest gnębienie kogoś. Żałosny mały gnojek .
                    • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:31
                      Odeszłam z tarnobrzeskiego forum, bo chciałam mieć spokój. Nic to nie dało.
            • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:13
              Wyolbrzymiasz problem, myślisz, że poniżając kogoś znajdziesz uznanie w oczach innych? Może i jest to Twoja metoda na życie, moja odnosić sukcesy bez walki.
    • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:33
      Wróćmy do normalnych rozmów jak było kiedyś .Bez wycieczek personalnych Do przyjaźni i pomocy. Bez prześladowania ,biegania za kimś po forach .Negowania i ośmieszania .
      • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:38
        Ty swoim "intelektem" błysnąłeś wypisując stek bzdur na mój temat, gdzie ani jedno słowo nie było prawdą. Teraz prosisz o normalność? Czy Ty jesteś normalny?
        • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:53
          Znajdź sobie jakąś kobietę Ta nie jest dla Ciebie .Wróć skąd przyszedłeś i zacznij żyć swoim życiem nie cudzym .Sorry więcej już z tobą nie będę gadał, bo nie ma z kim. To forum też nie jest adekwatne byś tu pisał .Doniezobaczenia Idź do kąta płakać .
          • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 20:57
            Widzę, że nie panujesz nad sobą, przepraszam, że Cię zdenerwowałem, nie sięgaj po alkohol...to nie jest lek!
            • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:12
              Pitolenie z alkoholem jak nie pije. Człowieku pisz na temat w każdym wątku ,a nie przypierdalanki osobiste .Ja jestem człowiekiem spokojnym i zdyscyplinowanym jak kogoś polubię to choćby grzmiało i huczało nie pozwolę zrobić krzywdy swoim przyjaciołom .Kto mnie zna to wie .Potrafię poruszyć ziemię .Dobranoc.
              • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:14
                Twoje zdanie mnie nie interesuje, dobrej nocy.
              • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:16
                Daj Zybiego do niewidocznych, bo szkoda Twojego zdrowia, dobranoc.
                • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:18
                  PS Dziękuję, że stajesz w mojej obronie:-)
                • e-zybi Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:18
                  Mogę również do pamiętnika mu się wpisać ;-)
                • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:10
                  xdanax napisała:

> Daj Zybiego do niewidocznych, bo szkoda Twojego zdrowia, dobranoc.
                  Nie lubisz skarżyć ,ale on nie da Ci spokoju. Będzie latał i negował.
    • trust21 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:24
      To nie miejsce na takie tematy. Śmiecisz.
      • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:29
        Nazywasz śmieceniem to, że jeden człowiek staje w obronie drugiego człowieka? Nie nazwałabym tego śmieciami. Nie lubię, gdy ludzie się kłócą.
        • trust21 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:32
          To nie jest miejsce od takich tematów typie. Takie rzeczy załatwia się na form poświęconym moderacji. Tu jest psychologia.
          • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:35
            No dobra, masz rację. Niemniej intencje założyciela wątku były bardzo szlachetne.
            • trust21 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 21:46
              Nie, nie są szlachetne. To celowa chęć wywołania gównoburzy, konfliktu.
              • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:09
                Dlatego trust jesteś ciągle sam .Ten typek jest żałosny .
            • xdanax Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:06
              Nie masz racji.
              • trust21 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:16
                xdanax napisała:

> Nie masz racji.

No obawiam się, że mam. Pytanie jest tylko, kim jest ten nasz nowy kolega bzdurypomowienia. Bo że to troll to jest oczywiste. Chyba nawet domyślam się kto to może być...
          • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:14
            trust21 napisał(a):

> To nie jest miejsce od takich tematów typie. Takie rzeczy załatwia się na form
            > poświęconym moderacji. Tu jest psychologia.
            Ona nie zgłosi ja nie mogę .Ty nie staniesz za nikim w obronie. Jeśli kogoś biega za kimś to jest szczególne miejsce do oceny zachowania człowieka ,bo to psychol .I tyle
            • trust21 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 22:18
              bzdurypomowienia napisał:

> trust21 napisał(a):
              >
              > > To nie jest miejsce od takich tematów typie. Takie rzeczy załatwia się na
              > form
              > > poświęconym moderacji. Tu jest psychologia.
              > Ona nie zgłosi ja nie mogę .Ty nie staniesz za nikim w obronie. Jeśli kogoś bi
              > ega za kimś to jest szczególne miejsce do oceny zachowania człowieka ,bo to ps
              > ychol .I tyle

Nie baw się w rycerza, bo masz w tym swój interes, aby robić takie gównoburze. Z dobrego serduszka tego nie robisz.
    • hana2 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 23:20
      "cytat z Biblii (Mat. 7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."
      • snajper55 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 23:27
        hana2 napisała:

> "cytat z Biblii (Mat. 7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki
        > w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źd
        > źbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belk
        > ę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."

Problem w tym, że obłudnikowi belka nie przeszkadza i nie ma zamiaru jej wyjmować.

S.
      • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 23:35
        hana2 napisała:

> "cytat z Biblii (Mat. 7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki
        > w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źd
        > źbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belk
        > ę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."
        Zobacz jak to boli że ktoś jest za kimś i walczy jak lwica choć nim nie jest .Nawet nie zobaczysz tego typka co za nią biega .Gdybyś ty miała taką odwagę i serce to nie miał bym takich kłopotów i mógłbym pisać normalnie.Po to tu ściągnęłem Danusię by jej nie poniżano .Szkoda mojego czasu było dla ciebie .Za co ty mnie tak nienawidzisz i wszystko przekręcasz nie wiem. Zazdrość to podłe uczucie .Takiej osoby jak Dana nie spotkasz w swoim życiu.
        • bzdurypomowienia Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 02.08.22, 23:38
          Ona się mnie nie wstydzi .I pokazuje to na wszystkich forach i postach.Chce mieć odrobinę spokoju by nikt jej nie dokuczał .I mogła sobie spokojne rozmawiać .Masz problemy z logiką.
          • hana2 Re: Chciałbym zwrócić uwagę adminowi 03.08.22, 00:15
            Nie zrozumiałeś, to ci wyjaśnię. Musiałam ograniczyć pisanie na forach i zlikwidować pocztę, bo nie potrafiłeś zaakceptować, że nie jestem tobą zainteresowana.

I nadal smęcisz na ten temat tu na forum:

forum.gazeta.pl/forum/w,210,173907352,173907352,Mam_problem.html

zamiast przyjąć, jak jest (widocznie twój bóg tak chciał)

"Gdybyś ty miała taką odwagę i serce to nie miał bym takich kłopotów i mógłbym pisać normalnie"

Nie obwiniaj mnie za swoje wygłupy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka