Dodaj do ulubionych

Był sobie wątek o energii polityków

05.10.22, 19:06
forum.gazeta.pl/forum/w,396,174193039,174193039,Ktos_wie_co_sie_stalo_u_Skandynawow_.html
Miast się dowiedzieć, jakie działania polityczne sprawiły, że u Skandynawów jest prąd po 30€ za 1 MWh, a w Polsce ten sam prąd jest po 130 € za tą samą MWh snajper wysłał go na oślą.

Różnica 100 € na 1 MWh jest dość spora.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 19:16
      Tsza było nie pluć na Skandynawów to też miałbyś taniej.
      • pozytonium Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 19:22
        pies.na.czarnych napisała:

> Tsza było nie pluć na Skandynawów to też miałbyś taniej.

Ze Szwecją jesteśmy połączeni kablem, którego orkom nie udało się wysadzić.
        • pies.na.czarnych Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 19:52
          Obiecywales, ze Ukraina wesprze marznących Polaków, a tu znowu piach w tryby.

Prezydent Władimir Putin podpisał dekret nakazujący rosyjskiemu rządowi przejęcie kontroli nad ukraińską, okupowaną przez Rosję elektrownią atomową w obwodzie zaporoskim i przekazanie jej we "własność federalną".

Finlandia i Szwecja już przystąpiły do NATO? Napisz nam chociaż jedną dobrą nowinę. Please my dear pozytonium.
          • pozytonium Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 19:57
            UA tłucze orków aż miło.
            • pies.na.czarnych Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 20:00
              Szkoda mi jednych i drugich. Ci, którzy robią interes na tej wojnie siedzą wygodnie w swoich luksusowych willach i przestawiają pionki na szachownicy.
              • pozytonium Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 20:07
                pies.na.czarnych napisała:

> Szkoda mi jednych i drugich. Ci, którzy robią interes na tej wojnie siedzą wygo
                > dnie w swoich luksusowych willach i przestawiają pionki na szachownicy.

Raczej bunkrach jak Putin.
                • pies.na.czarnych Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 20:15
                  Jesteś naiwny jak dziecko.

Nadal unikasz odpowiedzi na moje pytanie. Finlandia i Szwecja już przystąpiły do NATO? Miało być przecież już w czerwcu. Joe przecież obiecał i co?
                  Gdy w czerwcu pisałem, że gówno z tego wyjdzie to mnie wyśmiewaliście.:)
                  • rzewuski1 Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 20:54
                    przyjaciel Jarka z Węgier blokuje.
                    • pies.na.czarnych Re: Był sobie wątek o energii polityków 05.10.22, 21:58
                      > przyjaciel Jarka z Węgier blokuje

Jakby inaczej, ale nie tylko on. Dodatkowo wkulsoniono Erdogana tvn24.pl/swiat/turcja-szwecja-satyryczny-program-o-erdoganie-szwedzki-ambasador-wezwany-do-tureckiego-msz-6149070

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka