Dodaj do ulubionych

Polityka przedszkolna

06.10.22, 19:56
W dalszym ciągu nie rozumiem, a chciałbym zrozumieć dlaczego na forum kraj nie można dyskutować na tematy krajowe, od języka po politykę. Dlaczego moderator usuwa wpisy zgodnie ze swoim widzimisię? Jaki jest cel takiego działania, jaka myśl temu przyświeca, zakładając że jakaś się za tym działaniem kryje. Zwłaszcza, że tematyka forum jest tak nieokreślona, że wątki znikają często nie ze względu na treść, lecz tytuł! Jeśli ktoś tutaj napisze coś według moderatora nie na temat, to co się stanie? Moderator dostanie boleści? A może usuwa , bo jak nie zademonstruje swojej mocy, to karleje w swoich oczach?

Przedstawiciele PiS-u słyną z tchórzostwa, Albo odpowiadają na pytania plecami, albo uciekają w popłochu, albo milczą. Dokładnie tak, jak tutejszy moderator.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Polityka przedszkolna 07.10.22, 09:53
      Dlaczego Ukraińcy będą wolni, będą się rozwijać, gdy staną na nogi w trymiga prześcigną Polskę pod każdym względem? Dlatego, że potrafią działać razem. Tymczasem Polak Polaka chętnie by utopił w łyżce wody. Oczywiście są wyjątki, ale one nie maja nic do gadania. Gdy promoskiewski rząd Ukrainy odwracał się tyłem do Europy i świata, potrafili go pogonić. Nasz władza wpędza Polskę w nędzę, a jedyną reakcją jest zbiorowe narzekanie i spore poparcie dla ludzi, którzy spychają kraj na dno. Ale jak może być inaczej, skoro nawet na forum nikt nie stanie w obronie wolności słowa, przeciwstawi się usuwaniu wpisów nie łamiących żadnego punktu regulaminu? Decyduje o tym moderator który nie odróżnia Michała od Marcina.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka