Dodaj do ulubionych

Z jakiego powodu?

18.11.22, 15:51
Z jakiego powodu ktoś kogoś śledzi? Jaki może być powód? Czy to może być jakiś uraz psychiczny przez stratę kogoś bliskiego?
Obserwuj wątek
    • ta Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 17:49
      Człowieku! Zakładasz kolejny, już szósty wątek na ten sam temat na Forum Kobieta i na tym forum.
      Odpowiedzi dostałeś tyle, że powinno wystarczyć, by zrozumieć.
      • foka28 Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 18:55
        Nie dostałem odpowiedzi, jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie pisz
        • enith Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 19:58
          Ale jak nie dostałeś odpowiedzi? Przecież wszyscy ci piszą, że to przez jakieś zaburzenia, bo człowiek niezaburzony takich rzeczy innym ludziom nie robi. Dziwne, że wciąż pytasz o to samo i burzysz się, gdy ludzie dają ci wciąż jedną i tą samą odpowiedź. Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Zresztą ty sam najlepiej wiesz, w jakim celu śledziłeś koleżankę.
          • foka28 Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 20:01
            Jakieś zaburzenia ale jakie bo sam tego nie wiem. Jak mama była to nikogo nie śledziłem i dlatego pytam czy to może być przez to że mamy nie ma
            • enith Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 20:07
              Na to odpowie ci psychiatra po długim wywiadzie, może nawet więcej, niż jednym.
              • foka28 Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 20:18
                Sam nie dam rady wyjść z tego uzależnienia od śledzenia?
                • enith Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 22:32
                  foka28 napisał:

> Sam nie dam rady wyjść z tego uzależnienia od śledzenia?

Gdyby to było dla ciebie możliwe, już dawno byłoby po sprawie. Skoro nie jest i problem masz nadal, sam się z nim nie uporasz.
                  • foka28 Re: Z jakiego powodu? 19.11.22, 02:09
                    A kto powiedział że ja dalej ją śledzę?
                    • enith Re: Z jakiego powodu? 19.11.22, 02:46
                      Masz na punkcie kobiety obsesję? Masz. Twoje masowo produkowane o niej wątki to potwierdzają. To, że AKTUALNIE jej nie śledzisz, nie ma żadnego znaczenia. Także nie, nie jesteś zdrowy i nie będziesz, dopóki specjalista od zachowań obsesyjno-kompulsywnych się tobą nie zajmie.
              • boguslaw_bogus Re: Z jakiego powodu? 18.11.22, 21:35
                enith napisała:

> Na to odpowie ci psychiatra po długim wywiadzie, może nawet więcej, niż jednym.
                E tam znam ludzi co robią to na codzień ,otwierają kompa i patrzą .Przy porannej kawie lub kolacji i uważają się za zdrowych .Mówimy o wirtualu .W realnym życiu to nie jest już zdrowe .Miło że wpadłaś ,gratki .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka