Dodaj do ulubionych

O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby

30.11.22, 20:25
Z bagaznika i lodowki to wiem, a jak z forum?
Obserwuj wątek
    • qqbek [...] 30.11.22, 21:44
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • taniarada [...] 30.11.22, 22:14
    • bywalec_hoteli Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 30.11.22, 23:12
      wygasić
      • taniarada Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 30.11.22, 23:18
        Tez tak mówię .Ale dla nich to silniejsze .A latać za kimś po forach to przegięcie .Każdy może pisać gdzie chce .Jarać się kobiecym narządem żałosne .
      • qqbek Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 30.11.22, 23:34
        bywalec_hoteli napisał:

> wygasić

Ale jak?
        Ja mam jeden nick od ch.. wie kiedy, a "toto" jest wielopostaciowe tak jak nasz Misio.
        Misia chyba kilkanaście (jak nie kilkadziesiąt) nicków wygasiłem, ale wracał - nie dostawał nigdzie bana, po prostu go ludzie grupowo olewali, więc zakładał kolejne, żeby ich drażnić.

Zresztą moderacja/administracja sobie bardzo cienko radzi z multikontami.
        Kury domowej z Podkarpacia ani razu nie zbanowali, choć po wielokroć pisała pod kilkoma nickami w jednym wątku.
        Pijaczek zresztą też.
    • engine8t Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 30.11.22, 23:36
      Nie tak latwo
      www.youtube.com/watch?v=0TRUnJ5JlYw
      • waga170 Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 01.12.22, 02:43
        Ty tu nie odwracaj ryby ogonem. Zes je i ten drugi zanecili to przyplynely :)
        • engine8t Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 01.12.22, 03:46
          One tu sie zalapaly na przynete...a ematki je tam akurat tak samo traktuja - jako zdrajczynie ktore moga przynosic meska zaraze do ich gniazda poniewaz one jak tu sie poplataja to lepiej rozroznija dobro od zla.
          Wiesz jak sie truje kakrocie? Posypuje sie podloge boraxem a one ten zra i ida do gniazda i tam zdychaja a inne kakrocie je zjadaja i tez zdychaja ... :)
          • taniarada [...] 01.12.22, 05:34
    • bolo2002 Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 01.12.22, 08:12
      Najlepiej taką śmierdzacą rybę zjeść i zapach zginie. Ale jest taka szwedzka ryba w puszce- dostałem w prezencie i uciekałem juz jak ją próbowałem otworzyć. Była tak śmierdząca- że musiałem wyrzucić- ze strachu- a to podobno w Szwecji - rarytas. A forumowy smród był, jest i bedzie- no chyba , ze forum zniknie.
      • taniarada [...] 01.12.22, 08:28
        • xdanax Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 01.12.22, 09:09
          Nie zmienisz charakteru człowieka pomimo szczerych chęci, odpuść, pozdrawiam.
          • taniarada Re: O/T Jak usunac zapach niezwiezej ryby 01.12.22, 11:58
            Nie zmienię .Ale takie wątki nie powinny mieć miejsca .Nikt nikogo nie musi lubić ,ale jakieś normy trzeba przestrzegać .Jeden zniknął ,a pojawił się drugi .Ile można .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka