Dodaj do ulubionych

otwieranie drzwi do śmietnika

05.02.23, 21:17
Mam pod domem zamykany na klucz śmietnik. Trzeba nacisnąć za klamek i otworzyć. Jak jest przeciąg to klamkę do siebie mocniej pociągnąć. Tak mnie to obrzydza, że wciskam śmieci do podblokowych koszów, ale teraz są na nie takie zielone nasadki i wiele się nie zmieści, a mocowanie się z tym do najprzyjemniejszych nie należy. Szukam koszów otartych gdzie się tylko "wkłada/wrzuca" śmieci bezdotykowo.

Brzydzi was otwieranie śmietników?

Obserwuj wątek
    • bei Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:23
      Weź duży rozmach i wyrzuć przez okno, tylko sprawdzaj, czy nikt nie przechodzi, musisz to zrobić by nikt nie zauważył co wyczyniasz 😉
    • extereso Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:24
      Na Twoim miejscu obsługiwałabym go w silikonowej lub irchowej tylko do tego przeznaczonej rękawicy i tyle.
    • bei Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:25
      Albo wyręcz się kimś…
    • zaczarowanyogrod Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:26
      Można wziąć rękawiczki.
    • alicjamagdalena Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:30
      Jebnij do rowu...
    • bene_gesserit Re: otwieranie drzwi do śmietnika 05.02.23, 21:34
      Brzydzą mnie prywatne śmieci, wywalone do koszów. Ptaki, zwłaszcza wrony i sroki, nauczyły się rozszarpywać worki i przeszukiwać śmieci, rozwalając je wokół kosza.

Moi znajomi znaleźli takie śmieci - traf chciał, że było tam pudełko po pizzy z naklejką z adresem. Pozbierali śmieci, zanieśli na wycieraczkę właściciela, a naklejkę z pudełka nakleili mu na drzwi. Serdecznie ci życzę, aby ktoś cię potraktował tak samo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka