Dodaj do ulubionych

I po świętach ...

29.12.14, 09:16
tak jakoś smutno ... ech ...
Obserwuj wątek
  • debest3 Re: I po świętach ... 11.03.15, 20:42
   boszzz....jakież małe i małostkowe wydają się wszystkie problemy przy Twoim nieszczęściu. Szczerze Ci współczuję. Nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz. Wiem tyko że jest to straszne.
    • debest3 Re: I po świętach ... 16.03.15, 20:13
     W zeszłą sobotę mój ojciec poszedł odwiedzić swojego kolegę-przyjaciela. Znajomość przechodziła przez 58 lat różne koleje losu. Raz było lepiej raz gorzej. Ten kolega był ciężko chory. Nowotwór bez możliwości wyleczenia. Zwłaszcza że pan miał silny pociąg do używek. Stan beznadziejny. Ojciec pokłócił się z nim o to lekceważenie terapii i co tu dużo mówić, picie. Nie odzywali się ładnych parę miesięcy. W poprzedni piątek zadzwoniła żona tego kolegi i prosiła żeby ojciec poszedł go odwiedzić. Mój ojciec jak mówił, coś go tknęło i zgodził się bez namysłu. Poszedł do niego w sobotę. Dziesięć minut po wyjściu mojego taty, kolega zmarł.
     • sarah_black38 Re: I po świętach ... 16.03.15, 21:19
      Żałuję, że nie odwiedzałam ojca częściej przez te wszystkie lata. Czasu nie cofnę, a mam żal do siebie ... i jest mi z tym źle. Mogło być inaczej ...Ostatni widziałam i rozmawiałam z nim kilka razy, w sobotę już nie zdążyłam.
      • madziaaaa Re: I po świętach ... 16.03.15, 22:21
       Wiesz, Sarah, Ty nie zdążyłaś się pozegnać, a mnie Tata zmarł na rękach. I to jest też coś, czego wspomnienie non stop wywołuje u mnie łzy i tęsknotę...
       Ciężkie to tematy są.....
       • sarah_black38 Re: I po świętach ... 16.03.15, 22:39
        Wiem Madziu, temat ciężki. Popłakuję sobie, zwłaszcza po pracy, kiedy przyjdę do domu, usiądę na kanapie i zaczynam rozmyślać , wspominać ...Wieczorem modlę się za jego duszę, popłaczę i idę spać. Modlitwa mi pomaga i tak chociaż na chwilę robi się lżej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka