Dodaj do ulubionych

fanabe costa sur z ecco holiday

24.05.10, 21:22
czy ktoś się wybiera lub był z ecco holiday w tym hotelu? ceny dobre ale czy
nie jest to jakaś tragedia?
Obserwuj wątek
      • aleksandra54321 Re: fanabe costa sur z ecco holiday 26.05.10, 22:50
        byłam wcześniej w Esmeralda Playa - hotel bez szału ale jedzenie super, baseny i
        pokoje czyste i co najważniejsze zero robactwa. Jak jest w tym hotelu? Za
        Esmeraldę płaciłam ok 3tys za osobę (Scan Holiday), do Fanabe znalazłam ofertę
        za 1399zł... czy cena ta oznacza że poziom hotelu jest słabszy? Dla mnie
        najważniejsze aby było czysto, schludnie bez robactwa i aby nie było to łóżko
        polowe z zasikanym materacem... zależy mi też na dobrym jedzeniu (Esmeraldę od
        tej strony nadal wspominam a zdobytych kg nie mogę się pozbyć ;)). Położenie
        hotelu znam i mi odpowiada w 100%. Czy baseny są czyste? Czy leżaki się nadają
        do leżenia (dzisiaj widziałam fotki z innego hotelu na Tene i leżaki czarne,
        zasyfione i basen totalnie nie do użytku)? Generalnie planuję dużo zwiedzać i
        przebywać poza hotelem, ale chciałabym po dniu wrażeń wracać w miłe kąty (wyjazd
        z mężem, plan ponownego wzniecenia ognia ;)). Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc
        • Gość: sk Re: fanabe costa sur z ecco holiday IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 18:50
          Cena którą podałaś wydaje się nieprawdopodobna (może to opłata za pokój dwuosobowy z dwiema dostawkami). My płaciliśmy 2640 zł (plus dopłata 650 zł za AI) za osobę. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Co do ich lokalizacji to chyba najlepiej mieszkać na piętrze od strony basenu. Robaków nie zauważyłem. Jedzenie urozmaicone i smaczne.
          Basen czynny od 9.00 do 18.00. Woda i leżaki czyste. Materace do leżaków i ręczniki dodatkowo płatne (z wyjątkiem AI). Znalezienie wolnego miejsca to loteria. Nam udało się raz czy dwa podczas całego pobytu. Inna sprawa, że nad wylegiwanie się przy basenie przedkładaliśmy spacery i odpoczynek nad brzegiem oceanu. Myślę, że ten hotel to doby wybór.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka