Dodaj do ulubionych

która wyspa najpiekniejsza krajobrazowo?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 18:38
Niby sporo czytałam okażdej z nich, na 2 byłam (Lanze i Fuerte), ale marzy mi się opinia bywalców. Pasjami robię zdjęcia, przy czym wolę pstrykać krajobrazy i ludzi niż zabytki. Stąd pytanie: gdzie fotograf (amator!) będzie miał największe pole do popisu? Lanzarote mnie zachwyciła, choć jest mroczna i księżycowa, ale jednak - zachwycająca! Fuerte - przepraszam jej wiebicieli - wydała mi się lekko banalna. Co wybrać teraz? GC? Teneryfę? Doradźcie, proszę!
Obserwuj wątek
    • Gość: Tominator Re: która wyspa najpiekniejsza krajobrazowo? IP: *.pool.mediaWays.net 18.10.10, 22:46
      Nie ma znaczenia, czy się zdecydujesz na Gran Canarię, Teneryfę, La Palmę czy La Gomerę - spektakularne krajobrazy znajdziesz na każdej. Tyle że moim zdaniem wymaga to chodzenia po szlakach pieszych: poza nimi można oczywiście też zobaczyć/sfotografować ciekawe krajobrazy, ale z reguły te najciekawsze są dosyć odległe od szosy. Jeśli wędrowanie niespecjalnie Cię interesuje, to Gran Canaria byłaby dobrym celem: wnętrze wyspy jest bardzo ciekawe i łatwo dostępne. Teneryfa (szczególnie Park Teide z okolicami i masyw Anaga) jest na mój gust krajobrazowo bardziej spektakularna, ale widoczne jest to dopiero, jak się po tych górach wedruje.
    • bah77 Re: która wyspa najpiekniejsza krajobrazowo? 19.10.10, 07:24
      > Niby sporo czytałam okażdej z nich...

Ago, warto przede wszystkim obejrzeć także trochę fotek (1 podpisana fotka to ~ 1.000 słów), np. na FotoForum.

> Lanzarote mnie zachwyciła,

Polecam Ci więc La Palmę, jednak raczej nie zimą.

> GC? Teneryfę?

Obie wyspy mają bardzo malownicze zakątki - na GC prawie wszędzie dojedziesz (choć często po szutrach), na Teneryfie niektóre z najbardziej spektakularnych miejsc wymagają pieszych wędrówek.

Pozdrawiam

bah77

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka