Riu Paraiso Lanzarote Resort-był ktoś?

IP: *.aerostrada.com.pl 07.01.11, 14:30
Jeżeli był ktoś w tym hotelu bardzo proszę o opinie.
    • owczarekmichal Re: Riu Paraiso Lanzarote Resort-był ktoś? 07.01.11, 14:55
      Witam
      Bardzo fajny hotel. Zresztą to w końcu RIU. Pobyt 2 tygodnie. My mieliśmy apartament - pokoj codziennie sprzątany , fajne rzeczy zostawione po sprzątaniu , bez dawania pieniędzy. Sam hotel w idealnym położeniu. Po drugiej stronie drogi od razu plaża :). Animacje jak kto lubi .... ale są. Co do jedzenia - wszystkiego dużo - jak chyba w każdym hotelu z all inclusive. Po tygodniu się nudzi - ale dobre. Polecam jednak skosztowania lokalnych potraw gdzieś w restauracji - dobrze przyprawione :) Baseny czyste... choc jakość leżaków mogłaby być troszke lepsza.... ale nam to nie przeszkadzało.
      Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku
      • Gość: koral Re: Riu Paraiso Lanzarote Resort-był ktoś? IP: *.aerostrada.com.pl 07.01.11, 15:39
        Serdecznie dziękuję:) My lecimy koniec czerwca równiez na 2 tyg i również do apartamentów. Mam jeszcze pytanie odnośnie plaży: czy jest piaszczysta (wziąć obuwie na plażę) i czy są na niej leżaki? Jeżeli tak to w jakiej cenie?
        Czy na terenie hotelu są jakieś atrakcje dla dzieci? Wyczytałam że jest miniklub ale chodzi mi raczej o plac zabaw czy zjeżdżalnie. Czy w hotelu jest wypożyczalnia samochodów?
        Czy apartamenty są daleko od budynku głównego? Czy w hotelu jest bankomat?
        Z góry dziękuję i pozdrawiam
Pełna wersja