Dodaj do ulubionych

Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie.

22.04.11, 14:40
kto byl w tym hotelu i powie mi cos wiecej niz piekny katalog biura podrozy?
Obserwuj wątek
    • Gość: Joanna Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.11, 17:51
      Byłam w tym hotelu bardzo dawno temu wtedy nazywał się Varadero,znajduje się w Playa de la Arena-myślę że,to o ten chodzi.Dosyć kawałek do plaży,która nie jest wielka/chyba że coś się zmieniło/przy plaży sklepiki.Hotel duży,kilka basenów,jedzenie nie było najgorsze,pokoje- to był taki typ apartamentowy-sypialnia,pokój dzienny z kuchnią i umeblowany taras.Wtedy to była spokojna okolica,powiedziałabym "odludzie"-nie wiem jak dzisiaj.Blisko autobusem do Los Gigantos lub Playa de Las Americas.
      • luca75 Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 22.04.11, 18:14

Wróciłam z Barcelo Varadero 8 kwietnia.Ogólnie najlepszy hotel w tym standardzie w jakim byłam.Do plaży ok 600m,chodnikiem przy ulicy.Plaża czysta,niezbyt zatłoczona ,moim zdaniem ładna.Hotel spory, dużo rodzin z małymi dziećmi,pokoje czyste,umeblowanie standard-ale wystarczające.Jedzenie bardzo smaczne,różnorodne.Personel pomocny.Codziennie wieczorem animacje i dla dzieci i dorosłych.Kończą się po 22 ,wtedy już cisza i spokój.Jeśli chodzi o życie"nocne" w pobliżu hotelu-nie wiem,nie interesowało nas to.
        Jeśli masz jakieś pytania-pisz.
    • ty-i-ja-razy-dwa Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 22.04.11, 19:16
      Byłam z rodzina w lipcu.
      Wrócilismy bardzo zadowoleni. Teraz też wybieramy się na wyspy i aż mnie korci, zeby tam wrócić. Jedź, nie będziesz żałowała.
      Nie wiem co Cie interesuje.
      Kilka basenów, woda czysta. Obsługa bardzo uprzejma. Jedzenie bardzo dobre. Dzieci zachwycone były dostępem do lodów :)
      Do plaży 400 m. Droga z górki i pod górkę ale szło się dobrze. Przy hotelu przystanek autobusowy. Widok w pokoju mielismy na ocean i Gomerę.
      Po kolacji były animacje. Dzieci wręcz nie mogły się doczekać kiedy będą się bawiły.Akurat trafiła się animatorka, która znała język polski.

Masz pytania to pisz, chętnie odpowiem.
        • ty-i-ja-razy-dwa Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 23.04.11, 12:22
          My jechaliśmy z Itaki i samochód braliśmy z firmy, którą nam poleciła pani rezydentka. Mówiła, że żeby wziąć samochód na własną rękę to radzi znać dobrze hiszpański lub angielski, żeby móc dobrze zapoznać się z umową.
          Woleliśmy nie ryzykować. Umówiliśmy się na konkretny dzień. Z samego rana przyszedł pan z kluczykami i mogliśmy zwiedzać wyspę.
          Do Siam Parku jechaliśmy autobusem. Przystanek jest blisko hotelu. W sklepiku obok kupiliśmy bilet. Wchodząc do autobusy trzeba powiedzieć kierowcy dokąd jedziecie. I z biletu znika odpowiednia kwota pieniędzy. Bilet ten starczył nam jeszcze na powrotną drogę. I jeszcze na koncie trochę zostało:)
          Do Loro Parku korzystaliśmy z wycieczki fakultatywnej i jechaliśmy autokarem Itaki.
          Jeżeli chcesz jechać w obydwa te miejsca to radzę kupić twin ticket, będzie taniej.
                • ruta.dl Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - siłownia??? 16.05.11, 22:52
                  silownia jest taka, ze pozal sie Boze - to juz lepiej isc pobiegac albo poplywac.
                  Dyskotek nie ma, hotel jest polozony na samym koncu miasta, generalnie zadupie.
                  Albo taxi i gdzies do centrum Los Gigantes, albo autobus Titsa i do Las Americas.
                  Wrocilam kilka dni temu, wiec mam swieze informacje - jak chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj.
                  • Gość: aaa Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - siłownia??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 07:04
                    oooo ruta.dl miałabym do ciebie kilka pytań;)
                    A ile biorą za taxi do los gigantes?????? i ile czasu się tam idzie pieszo??

ale mówisz że w okolicy los gigantes są jakieś puby, dyskoteki?????

powiedz coś więcej o tej siłowni, czy jest sprzęt typu rowerek, bieżnia, orbitrek??

jak tam w hotelu, czy dużo jest leżaków, czy trzeba wcześnie rano rezerwować??

Jak jest z animacjami, czy są tylko wieczorami?? czy w dzień też?? i czy są codziennie??

Czy jest jakaś muzyke wokoło basenów, czy są kolejki do barów???

Czy z restauracji można wynosić jakies jedzenie na zewnątrz??

czy są karaluchy;) ???

czy w hotelu jest jakaś wypożyczalnia samochodów, jak tak to jakie ceny??? a wy braliście auto, jak tak to skąd i za ile??

z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam;)

• ty-i-ja-razy-dwa Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - siłownia??? 18.05.11, 14:39
                      Może odpowiem Ci na kilka pytań. Byłam w tym hotelu w lipcu:)

Taxi nie jechaliśmy ale podobno są tanie. Do Los Gigantes możecie dojść pieszo.
                      Za dyskotekami się nie rozglądaliśmy bo gtego nie potrzebowaliśmy. Ale w drodze na plażę mijaliśmy jakieś lokale.

Potwierdzam, że siłownia jest w hotelu ale tam też nie zaglądaliśmy.

W hotelu jest dużo leżaków. Chociaż pierwszego dnia jak zjawiliśmy się przy basenie to nie było żadnego miejsca bo na wszystkich leżały ręczniki. Ale potem było już luźniej i codziennie mieliśmy wolny leżak.

Animacje były cały dzień, z przerwami. W ciągu dnia dzieci chodziły. Malowały sobie, śpiewały, były zajęcia w basenie.
                      Wieczorem o 20 lub 21 były animacje w barze. Najpierw dla dzieci a potem dla dorosłych.
                      W jeden dzień bodajże nie było wieczornych animacji. To był chyba poniedziałek albo niedziela.

Jedzenia z restauracji wynosić nie wolno. Przy zameldowaniu się do pokoju dostaliśmy taką ulotkę w języku polskim, na której można było to właśnie przeczytać. I jeszcze jedno: na kolację mężczyźni nie mogą wchodzić w krótkich spodenkach.

Karaluchów nie widzieliśmy. Za to było sporo much.

W samym hotelu wypożyczalni samochodów nie widziałam. Ale obok hotelu jest jakaś.
                      My samochód braliśmy przez rezydentkę Itaki. Zamówilismy autko na konkretny dzień. I o godzinie 8 w holu czekał na nas pan z kluczykami. Podpisaliśmy umowę. Musieliśmy oddać samochód z bakiem zatankowanym do pełna.
                      • Gość: aaa Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - siłownia??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 14:48
                        dziękuje za odpowiedź.
                        a powiedz ile płaciliście za wynajem auta przez rezydentke Itaki?? na ile braliście dni i ile was wyniosło??
                        a umowa była w jezyku polskim czy innym??? i czy auto oddawaliście też w hotelu czy muscieliście je gdzieś odwozic??????

a komary są na dworzu i w pokojach czy nie??

no co ty na kolacje faceci tylko w dlugich spodniach, i kazdy tego przestrzegal???

• ruta.dl Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - siłownia??? 18.05.11, 21:33
                      nie ma to jak odpowiedz typu "taxi jest, ale nie wiem ile kosztuje"... po co ludzie takie posty pisza jak nic konkretnego w nim nie ma?

> A ile biorą za taxi do los gigantes?????? i ile czasu się tam idzie pieszo??
                      w recepcji prosisz o taksowke, dzwonie i za max 5 min jest. Do portu zaplacilismy niecale 10 euro, jakies 5 min jechalismy.
                      Pieszo 40-60 min. Mozna tez jechac Titsa, za jakies 5-6 euro - przystanek pod hotelem.

> ale mówisz że w okolicy los gigantes są jakieś puby, dyskoteki?????
                      w samym miescie sa, ale to spory kawalek od hotelu. jesli juz to tylko las americas.

> powiedz coś więcej o tej siłowni, czy jest sprzęt typu rowerek, bieżnia, orbitrek??
                      rozwalajacy sie rowerek, nieduzy atlas i laweczka ze sztanga. Generalnie szkoda czasu.

> jak tam w hotelu, czy dużo jest leżaków, czy trzeba wcześnie rano rezerwować??
                      jest duzo, nie trzeba.

> Jak jest z animacjami, czy są tylko wieczorami?? czy w dzień też?? i czy są codziennie??
                      codziennie od 10 rano - jakies tance, bingo, strzelanie z luku, wiartowki. Malo siedzielismy w hotelu wiec nie zauwazylam innych. 5 animatorow, wszyscy bardzo fajni.

> Czy jest jakaś muzyke wokoło basenów, czy są kolejki do barów???
                      jest kolo srodkowego basenu, przy barze. Kolejki nie ma, bo stoja butelki i kazdy sobie sam leje. Wieczorem w barze sa drinki z karty po 2.20 euro, ale UWAGA - codziennie jest jakis gratis - przy wejsciu od strony recepcji na stoliku zawsze stoi taki drink i info jaki danego dnia jest gratis. Generalnie bardzo dobre.

> Czy z restauracji można wynosić jakies jedzenie na zewnątrz??
                      nie mozna, mozna tylko z baru przy basenie brac. Dobra pizza i hamburgery.

> czy są karaluchy;) ???
                      nie ma, widzialam tylko jaszczurki. A mieslismy pokoj na parterze przy basenie, wiec jakby byly to by wlazly.

> czy w hotelu jest jakaś wypożyczalnia samochodów, jak tak to jakie ceny??? a wy
                      > braliście auto, jak tak to skąd i za ile??
                      jest ale sie nie oplaca. tym bardziej z Itaki - zdzieraja strasznie. Jak wyjdziesz z hotelu, to jakies 50 metrow w prawo jest taki sklepik - latwo poznac bo jest tam punkt internetowy. Bardzo fajna Brytyjka, kupowalismy u niej twin tickety, bilety na statek piracki i samochod. Honda Jazz na 3 dni wyszlo po 37 euro za dzien. Fotelik gratis. Nie bierzcie najtanszego Citroena bo tam sa naprawde trudne drogi - zwlaszcza na Masce.

Polecam sie :)
      • rege2 Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 30.05.12, 22:26
        dużą zaletą rozrywki wakacyjnej tego hotelu jest możliwość samodzielnego robienia sobie drinków oraz nalewanie piwa, co w tym upiornym klimacie - gasi jedynie pragnienie../ jedynie w plastiku ale z lodem i cytryną/
        lody 2 x na lunch i kolację...gałkowe z polewami...
        drinki płatne w szkle!
        ..plaża czarna, upiorna i cudowna!!! czysta, sprzątana
        położenie - ponad oceanem , widoczne klify Los Gigantos
        generalnie fajnie...animacje..
        ale my rzadko bywaliśmy w hotelu..
        • kristofer1973 Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 15.11.12, 14:37
          Przeglądałem opinie o tym hotelu przed wyjazdem i proszę je mocno przeanalizować. Wiele osób myli powyższy hotel z Barcelo Santiago położonego w Los Gigantes. Ja nabrałem się na sporo kwestii i porad. Byliśmy z małżonką w hotelu BARCELO VARADERO na przełomie września i października. Tak technicznie:
          - hotel naprawdę nadaje się do remontu, zniszczone pokoje, wyposażenie i głośna klima,
          - widok jak się komu uda, my "walczyliśmy" o zmianę pokoju przez cały 1 dzień. Nie chciano nam nawet podać ceny za bonus w postaci widoku na ocean,
          - weekendy - okropność - z całej Teneryfy odwiedzają hotel 20 osobowe rodziny ("tubylcy" mają rabat) i jest ogromny hałas i kolejki,
          - obsługa bez rewelacji, zarówno w recepcji, jaki i podczas posiłków. Nastawieni na swoich ...
          - położenie - dość blisko jest tylko do plaży. Bez samochodu, czy też autobusu nie obędzie się. Port, czy też kościół to wyprawy i to po górzystym terenie, podawane 15-20 minut zmienia się w 1,5 h.
          - posiłki bez rewelacji,
          - najgorszy hotel sieci "Barcelo" w jakim byłem, a cenię tę sieć hotelarską,
          - jak dla mnie cena zbyt wygórowana jak na oferowane warunki.
          • m_arita Re: Teneryfa, Barcelo Varadero - prosze o opinie. 15.11.12, 18:12
            > Wiele osób myli powyższy hotel z Barcelo Santiago położonego w Los Gigantes.

Myślę że pomylenie tych dwóch hoteli jest prawie niemożliwe.Po pierwsze Barcelo Varadero to hotel 3* a Santiago to 4*+ Byłam w hotelu Varadero tylko jako gość więc na temat wyżywienia i obsługi nic nie wiem.Ogólne wrażenie w pokoju trochę smutne,mimo że jest sypialnia i salonik z aneksem kuchennym.W tym czasie mieszkałam w Playa La Arena i na spacerze zajrzałam do Santiago,niestety do pokoju nie miałam możliwości ale ogólne wrażenie że tak powiem "na bogato" Bardzo mi się podobało w recepcji itd.Opinie o tych hotelach też są różne,myślę więc że niezbyt dokładnie je przeczytałeś.Różnica w cenie też jest ogromna.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka