Dodaj do ulubionych

lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże opinie

08.07.11, 12:29
jak w temacie.
Obserwuj wątek
    • kasiko2 Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 08.07.11, 19:47
      Chętnie podzielę się swoimi wrażeniami. Wróciłam z tego hotelu niecały miesiąc temu. Jakich konkretnie informacji potrzebujesz?
      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 10.07.11, 02:02
        Potrzebuję info dotyczące hotelu-lokalizacji pokoju,żeby nie był z widokiem na "słynną dziurę"(czy włożyć coś w paszport jak w krajach arabskich, chociaż to europa ale czytałam,że polaków kwaterują w tych gorszych pokojach) oraz wyżywienia, a także miejsc godnych zobaczenia innych, ciekawych niż te z przewodników. Planujemy z mężem też wycieczkę na Fuertę co sądzisz lepiej z przewodnikiem czy na własną rękę. Jeśli samemu (bo takie mamy zamiary) to co ciekawego warto zobaczyć, co polecasz?? Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna, lecimy 23 lipca na 2 tygodnie.Czy wypożyczaliście auto, jeśli tak to z jakiej wypożyczalni i jak ją znaleźć??? Damy radę znając podstawowe zwroty??Proszę o wszystkie sugestie nasuwające się po podróży.
        • kasiko2 Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 10.07.11, 11:53
          Niestety na temat słynnej "dziury" nie mogę nic powiedzieć, bo po prostu jej nie widziałam. My byliśmy zakwaterowani w części "zielonej" i nie zauważyłam, żebyśmy byli separowani od Anglików, czy Niemców. Nie wydaje mi się, żeby "wkładka" w paszporcie była dobrym pomysłem. Mieliśmy 2 apartamenty i w pierwszej wersji były one oddalone od siebie. Ponieważ zobaczyłam, ze apartament na przeciwko jest wolny poszłam do recepcji i poprosiłam o zmianę, nie było zadnego problemu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że nie był to pełny sezon i było sporo wolnych pokoi. Ogólne moje wrażenie jest takie, że wszystko da się załatwić z obsługą grzeczną prośbą i uśmiechem. Jeżeli chodzi o jedzenie, dla mnie super. Codziennie ryby, dużo owoców i warzyw, codziennie do kolacji lody. Obsługa w restauracji bez zarzutu.
          Samochód braliśmy z wyporzyczalni współpracującej z hotelem, ceny takie same, jak na mieście. Nie polecam wypożyczania we współpracy z rezydenetem-zdzierstwo.
          Z zasady nie korzystam z wycieczek zorganizownaych (cena i ograniczenia np, czasowe), więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Samochodem można objechać najciekawsze miejsca w 2 dni. Najbardziej podobał mi się Park Timanfaya i ogród kaktusów. Reszta przereklamowana w przewodnikach. Warto sie przejechać dolina La Geria, zajrzeć do winnicy, ale nie tych najbardziej reklamujących się przy drodze, spróbować wina i zobaczyć piękny uśmiech właścicielki. Ja dogadywałam się po angielsku, bez żadnego problemu.
          Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, jeśli ktoś lubi hotele spokojne, bez animatorów i barków przy basenie. I jeśli nie przeszkadza mu niezbyt dokładnie posprzatany apartament. Ja na takie rzeczy nie zwracam uwagi. Wakacje sa po to, żeby się cieszyć nimi, a nie szukać "dziury" w całym.
          Jesli moge jeszcze w czymś pomóc, pisz na prywatnego maila kasiko2@gazeta.pl lub gg 21922825.
          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 10.07.11, 12:24
            Serdeczne dzieki za info.Zapewne bede miala pytania i napisze meila.
            • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.gazownia.pl 15.09.11, 09:07
              czy warto tam jechać???
              Znajomi nas ciągną ale to strasznie różne opinie o hotelu a poza tym jakaś ta wyspa mało urozmaicona. Chyba ze nia mam racji.
              • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 16.09.11, 16:48
                Oj warto, warto.Wróciłam z tego hotelu w sierpniu. Hotel kameralny, przyjemny, jedzenie smaczne nie brak leżaków przy basenach.Wyspa bardzo ciekawa dużo ciekawsza niż fuertawentura.Wyspę naprawdę polecam. Jeśli masz konkretne pytania to pisz odpowiem.Pozdrawiam.
                • Gość: mucek Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.olsztyn.mm.pl 16.09.11, 21:09
                  Witam.Upatrzyłam ten hotel na kolejne wakacje,ale obawiam się czy brak klimatyzacji w hotelu w miesiącach letnich jest dużym problemem?Jak to jest w rzeczywistości,czy da się wytrwać w pokojach? Dziękuję za odpowiedź
                  • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 17.09.11, 08:39
                    W tym hotelu brak klimatyzacji to żaden problem to nie egipt. Wieje przyjemny wiaterek pokoje duże przestronne chłodne. Polecam ten hotel. Było super. Pozdrawiam
                    • axpiter Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 17.09.11, 11:21
                      wszystko wskazuje na luty w tym hotelu dlatego pytam
                      - jak wygląda pobyt w studio i jak sytuacja czystości bo różne opinie tu piszą
                      - czy żywienie da się pochwalić czy poziom jak wszędzie?
                      - pobyt nad wodą przy basenie ( leżaki bez problemu czy rezerwacja o świcie?)
                      - wypozyczalnia auta blisko i która ??
                      - jakie wycieczki polecasz od rezydenta a jakie solo i co zobaczyć?
                      - będziemy w 2 pary czy problem będzie załatwić pokoje obok siebie?
                      Będę bardzo wdzięczny za pomoc
                      • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 17.09.11, 13:04
                        A czy na Lanzarotte sa jakieś specyficzne pamiątki , które się kupuje w stylu papirusy w Egipcie , oczko sułtana i skóry w Turcji czy takie sobie jak wszędzie czyli widoczek na magnesie ???
                        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 17.09.11, 13:28
                          O qurcze to ja też tam jadę przecie - to bądź tak dobra i napisz coś więcej o wypożyczeniu auta ile kosztuje jesli pamiętasz i czy w poblizu hotelu sa jakieś sklepiki aby kupic wode czy Cole i czy to jest całkowite pustkowie czy nie ?
                          • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 17.09.11, 13:32
                            Jeszcze jedno - a plaża daleko od hotelu -jest piasek ? podobno leżaki na plaży bardzo drogie więc pewno trzeba będzie na kocu ???
                            • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 21:02
                              Plaża główna publiczna, duuuża od hotelu oddalona jest około 800m przejscie przez miasto, piasek drobniutki, przyjemny. Pozostałe dwie piaszczysto wulkaniczne tzn. czarne skały po których można chodzić -proponuje zabrać buty do wody.Można na kocu lub posiedzieć na skałach.
                          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 20:49
                            Hotel jest usytuowany w centrum miasta, wszędzie blisko.Po wyjściu z hotelu po prawej stronie jest market Spark, po lewo 500m dalej Dino ceny podobne. Wypożyczenie auta opisałam wyżej.
                        • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 20:43
                          Pamiątki to przede wszystkim skała wulkaniczna z diabłem -symbolem wyspy oraz czarna biżuteria z tej skały.Perfumy ale moim zdaniem ceny jak wszędzie. Wino La Geria kupione w markecie Dino lub Sparku nie w winnicach bo droższe oraz likier bananowy też z marketu.
                      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 18.09.11, 21:51
                        Studio to salonik z fotelami, ławą tv (polonia) kuchnia zlew, płytka elek, mikrofala, toster, czajnik elek, talerze sztućce itp wszystko jest. Za drewnianą przegrodą sypialnia ze szafą.Dalej łazienka. Pokoje sprzątane codziennie, co 3 dni pościel ogólnie czysto. Jedzenie smaczne nieco monotonne śniadania jak na pobyt 2 tyg. Pobyt na basenie i na plaży, leżaków dużo my ręczniki kładliśmy około 10-11. Na plaży 2 leżaki i parasol 10 euro więc drogo my wypoczywaliśmy na ręcznikach można spoko co dzień w innym miejscu są 3 plaże. Wypożyczalnia 300 m od hotelu w lewo. Rezerwowaliśmy po przylocie.Wypożyczyliśmy matisa z klimą 4 dni 80 euro, benzyna tania nie całe euro za litr. wypożyczalni jest dużo my korzystaliśmy z PayLess Car płatne gotówką bez żadnej kaucji. Zdecydowanie polecam objazd na własną rękę bo wycieczki od rezydenta drogie. Od rezydentki kupiliśmy tylko łódź podwodną ale szału nie było ładniejsze rybki widziałam w egipcie na brzegu. Załatwić pokój obok chyba nie będzie problemu bo to po sezonie wystarczy porozmawiać przy meldunku. Dokładnie co zobaczć opisze jutro. pozdrawiam
                        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 18.09.11, 22:17
                          Dzięki ci serdeczne - czekam na jutro !
                          O ... 10 Euro płacic nie będę więc kocyk pozostaje .
                          A jak z bagażem -ponoć tylko 15 kg w głównym bagażu w czeskich liniach Travel cos tam - sprawdzaja rygorystycznie czy jakos tak tak jak do Egiptu .
                          Ja mam wylot o 6 rano i czy jest to lot bezposredni czy też z miedzyladowaniem
                          a przylot o 23 więc jeśli miałas podobnie to co robiliście ostatniej doby bo chyba o 12 trzeba opuścic hotel ?

A za leżaki przy basenie tez trzeba płacić ??
                          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 20:04
                            Witam.Co zwiedzać.
                            Przed wczasami zakupiłam przez internet Wyspy Kanaryjskie przewodnik praktyczny Pascala około 50 zł.we fioletowej okładce i według niego na miejscu ustaliłam trasy zwiedzania. Do tego na miejscu kupiłam mapę lanzaroty, która była bardzo przydatna. Trasy zwiedzania:dzień 1:Playa Blanka rezerwacja promu na fuertawenture, ElCotillo,przejazd obok góry Tindaya, Tefia, Betancuria, Ajuy, Pajara, i nie zdążyliśmy dojechać na półwysep Jandia. Dzień 3: Tahihe dom Manriga, Jardin-ogród kaktusów, James del aqua,Cueva de los Verdes, przejazd obok wulkanu Monte Korona, Mirador del Rio, Haria.Dzień 4:plaża Papagaya polecam super, Tahiche, plaża Famara nie polecam - brudna.Łącznie zrobiliśmy 720 km. Te nazwy nie wiele mówią ale jak będziecie mieć przewodnik i mapę to wszystko się wyjaśni
                          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 20:30
                            Bagaż. Bardzo rygorystycznie sprawdzają radzę przestrzegać, do odprawy staliśmy 1godz 30 min. Każą płacić za nadbagaż, przekładać lub wyrzucać. Bagaż można zważyć w recepcji - płatne, lub na lotnisku- bezpłatnie przy wolnych stanowiskach odpraw. Wylot i przylot mieliśmy w tych samych godz więc jest to lot bezpośredni około 5 godz. Brak kateringu na pokładzie. Proponuję zabrać kanapki bo to co proponują jest bardo drogie.Kanapka 13 zł, kawa mała 10 zł, nie korzystałam.Linie , pilot czeski, obsługa polska. Do 12 trzeba opuścić pokój. my i jeszcze 2 pary chcieliśmy wykupić dodatkowy pokój ale nie dało rady - byliśmy w sezonie i było pełne obłożenie. Bagaże można bez problemu zostawić w recepcji, korzystać z ogólnej łazienki w korytarzu. Czas spędziliśmy na basenie , spacer, ostatnie zakupy. Leżaki, materace parasole przy basenie bezpłatne.
                            • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 21:18
                              Dzięki za bardzo wyczerpujące odpowiedzi = ano pojedziemy zobaczymy - zawsze jeździmy z żoną w nowe miejsca to każde doswiadczenie sie przyda
    • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.gazownia.pl 19.09.11, 08:24
      wiele wiadomosci za które dziękuję ale mam zapytanie czy jest suszarka do włosów w łazience czy muszę zabrać z domu??
      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 21:13
        My w łazience suszarkę mieliśmy ale ja zabrałam też ze sobą bo miało nie być. Nie wiem jak jest w innych pokojach. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem. A teraz ja mam pytanie jakie ciekawe miejsce polecacie na przyszłe wakacje byłam w egipcie, turcji, tunezji, maroku, lanzarote? Pozdrawiam wszystkich pytających i życzę miłego wypoczynku.
        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 21:30
          Też miałem w tym roku podobny problem bo akurat wszelki kierunki egzotyczne odpadały typu Indie , Chiny Bali więc pozostały mi Wyspy Kanaryjskie - akurat popadło w laście na Lanzarotte .

Natomiast wracając do twojego pytania to zależy gdzie byłas wEgipcie - jest jeszcze Jordania i Izrael z Ziemią swietą co pobytowo tez kojarzy sie z Egiptemczyli Sharmem lub Tabą ale z niewymienionych w tekście to koniecznie Grecja jeśli nie byłaś lub Kreta / też Grecja /
          Chorwacja - najlepiej własnym autem i Hiszpania tzn wybrzeże Hiszpanii no a jeszcze Włochy z plażą w Rimini

Tyle mi sie skojarzyło na dzień dobry z mała uwaga , że ja jeżdżę na tzw 7 + 7 czyli tydzień objazdu i tydzień wypoczynku ale można stacjonarnie co własnie czynię teraz !
          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 20.09.11, 22:14
            Byłabym zainteresowana info o Grecji, Krecie, hotel i inne cenne wskazówki.Chorwacje mamy w planie na przyszłą jesień. Natomiast koleżanka z ubiegłych wakacji była i poleca mi baśniową tajlandię objazd, zwiedzanie i krótki wypoczynek. Gra warta świeczki. Zupełnie coś innego niż kraje arabskie i europa. Pozdrawiam.
            • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 21.09.11, 11:09
              Jeszcze jedno pytanie
              • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 21.09.11, 17:52
                Kanapki wzięłam z domu były w podręcznym i nikt się do tego nie doczepił w Warszawie. Zanim opuściliśmy pokój hotelowy również przygotowałam kanapki i nikt podczas odprawy w Arecife nie zwrócił uwagi. Zresztą kanapek nikomu nie wyrzucali. Dzięki za info o grecji. Jeśli można zapytać kiedy lecicie?? Pozdrawiam.
                • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 21.09.11, 18:27
                  W sobotę o 6 rano .

Ale Grecje tak czy inaczej polecam - najlepiej rzeczywiście jakąs objazdówką z wypoczynkiem np. na Riwierze Olimpijskiej czy chocby tym Chalkidiki

pozdrawiam
                  • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 22.09.11, 18:12
                    Bardzo proszę o wrażenia z pobytu i czy moje info było przydatne. Życzę miłego wypoczynku. A na Grecję chyba się zdecyduję. zobaczymy jak za rok u nich będzie wyglądała sytuacja polityczna.
                    • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 23.09.11, 12:55
                      Hej czy w hotelu jest żelazko ?
                      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 23.09.11, 20:49
                        Jest żelazko i deska do prasowania.
                        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 23.09.11, 20:59
                          Dzieki to zona sie pytała i ostatnie pakowania bo moja żona to na ostatnia chwile - ten typ tak ma !!!
                          • Gość: evulevu Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.dynamic.chello.pl 24.09.11, 09:53
                            Bez problemu można przewozić swoją "wałówkę"- kanapki, owoce, słodycze itp. Byle jaka kanapka w samolocie to ok. 10 zł.
                        • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.09.11, 11:18
                          A to żelazko to ogólnie dostępne? Jakieś osobne miejsce i klucz w recepcji?
                          Dobre rozwiązanie bo bagaż lżejszy
                          I proszę informację jeszcze o stołówce- tłok czy razcej każda godzina dobra na konsumpcję?
                          • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 28.09.11, 17:22
                            Żelazko i deska do prasowania znajduje się w pokoju, nie wiem o co chodzi z tym osobnym miejscem i kluczem w recepcji. Na stołówce tłoku nie ma, każda godzina dobra na posiłek, możesz jadać na powietrzu lub sali, jedyny minus to przy każdym posiłku kelner pyta o numer pokoju. Napoje do kolacji dodatkowo płatne na koniec turnusu w recepcji przy oddawaniu klucza.
    • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.gazownia.pl 29.09.11, 11:24
      Jak dotąd nie spotkałem się z żelazkiem w pokoju ale skoro jest tak jak piszesz to super i dzięki za wszelkie informacje
      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 30.09.11, 17:11
        A co ze swych podróży możesz polecić, fajny hotel ciekawe miejsce do wypoczynku i zwiedzania.
        • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.gazownia.pl 30.09.11, 20:12
          Hmmmm.
          Ja do hoteli nie przywiązuję uwagi ponieważ tylko tam śpię i lubię mieć czysto natomiast co polecam?
          -Z wysp zdecydowanie GRAN CANARIĘ
          -Pragę
          -Dalamcję ( SCZEGÓLNIE POŁUDNIOWĄ)
          - Salzkammergut
          -i coś co mnie urzekło w tym roku czyli białe noce w Petersburgu
          Widziałem wiele ale to było niesamowite
    • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.gazownia.pl 06.10.11, 07:28
      A jak noce?
      Duże spadki temperatury?
      A wiatr tak dokuczliwy jak na Fuerte czy znacznie milej??
      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 09.10.11, 13:05
        Noce ciepłe spoko można spacerować. Wiatr znacznie mniej dokuczliwy niż na fuercie, ale na początku trzeba się do niego przyzwyczaić.
    • asia.mama.m.m.m Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 06.10.11, 11:22
      Witam wybieram sie do tego hotelu na poczatku listopada. Jaka jest odleglosc od lotniska i jak najlepiej sie tam dostac.
      • konatka Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 09.10.11, 13:20
        Od lotniska jest około 10-12km i kursuje tam autobus linii 2 lub 25 tylko nie wiem czy jest przystanek przy lotnisku. My wysiadaliśmy w centrum i wszędzie było blisko a lotnisko jest na uboczu.
        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 09.10.11, 22:49
          Ano było miło ale sie skończyło - Własnie wróciłem z Mansion Nazaret w Costa Teguise - opis hotelu dokładnie taki jaki podała kolezanka konatka z mała uwaga do plaży Cucharcas tej największej jest góra 200 m przez Puerto Marinero - ładna piaszczysta plaża z leżakami a 10 Euro za dzień . Wieje jak na całych Kanarach . Olbrzymim plusem hotelu jest położenie w centrum miasta i możliwość spaceru po okolicznych sklepach , knajpkach itd .
          ja nie korzystałem z samochodu ale z wycieczek fakultatywnych które uważam za obowiązkowe tzn -objazd po Lanzarote we wtorek a w czwartek objazd po Fuetraventurze . We własnym zakresue tan autobusem i taxi byliśmy w Fundacji Cesara Manrigue i Labomar - piekna willa zaprijektowana prze zmiejscowych architektów a wygrana w kart przez Omara Shariffa potem zreszta znowu przegrana .
          Z obowiązkowych wycieczek to wyjazd do arecife i wjazd na 17 pietro jedynego wieżowca na Lanzarote .
          Uwaga czeskie linie Travel service ścisle przestrzegaja limiru bagazu 15 kg na osobe powyżej płacisz 8 Euro - ciężkie rzeczy do podrecznego
          Nam sie podobała wyspa 300 wulkanów i wszechobecna lawa na wyspie - cos innego - pogoda była niezła ale chmurki były nawet raz do południa padał lekki deszczyk
          pzdr deoand
          • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 15.10.11, 21:38
            Tak apropos uważajcie na limit bagażu w liniach czeskich Travel Service , którymi lata Itaka
            Limit wynosi 15 kg bagażu głównego i podręczny jak zwykle 5 kg.
            Przestrzegają tego na Lanzarote dopłata za 1kg nadbagażu wynosi 8 Euro .
            Lepiej zwazyc wczesniej bagaż główny albo zważyc na lotnisku i dopakować do podręcznego aby nie miec problemu . Podręcznego nie ważą tylko oczywiście prześwietlają .

Ponadto jadąc na Lanzarote warto skorzystać z dobrego przewodnika pani Magdy Omilianowicz pt Lanzarote Witajcie w raju - troche stary i dostępny tylko w internecie ale bardzo dobry szczególnie do samodzielnych wycieczek .
          • axpiter Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 03.02.12, 18:19
            Jakieś wskazówki co do hotelu- bilet na windę czy wjazd dla każdego?
            A ile trwa sam lot z Warszawy??
    • Gość: Adam Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.10.11, 20:22
      Lądowanie mam 20:30
      Jak wygląda dojazd do hotelu i zakwaterowanie?
      A kolacja jeszcze będzie?
      Pora dość późna wiec mam trochę obaw- proszę o jakieś szczegóły!!
      • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 22.10.11, 22:38
        Kolacja była chyba do 22 więc może zdążysz ?
        • deoand Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op 23.10.11, 11:54
          A jak nie zdążysz na kolacje co moze sie zdarzyć oczywiście to raczej módl sie aby samolot nie spóźnił się za bardzo bo recepcja w hotelu czynna jest tylko do 23 .00 - w kazdym razie nie później i w takim wypadku zostaje do spania hustawka przy basenie do rana ...

ale jak tak żle nie bedzie z zakwaterowaniem ale kolacji nie bedzie to kup sobie coś na lotnisku albo ostatecznie wypijesz wino , które darmowo daje hotel na powitanie i pójdziesz spać .

Market spożywczy tuż obok tez jest czynny do 22 za to knajpek w okolicy bez liku .
    • Gość: lotnik Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: 62.87.131.* 02.12.11, 11:33
      Widać cos nie działa jak nalezy w planowaniu bo Lanzarotte w lutym ma zmiane terminów. ( 2 dni)
      Ciekawe czy ITAKA coś doda jako bonus za niedogodność zmiany planów?
      A co tam nowego w MANSION?
    • Gość: Turysta Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.12.11, 22:08
      Tak jest-zmian nastąpiła a co tam nowego na wyspie i hotelu??
    • Gość: Turysta Re: lanzarote Mansion nazaret proszę o świeże op IP: 62.87.131.* 23.01.12, 09:59
      Jak tam ostatnie wieści w Mansion? Ktoś był ?
      Proszę o nowe wiadomości

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka