Dodaj do ulubionych

Loro Park i Sima park

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 11:37
Witam. Przekopałem całe forum ,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Na stronie parków znalazlem ofertę na zakup biletów do dwóch parków + bus(dojazd do parku loro).Cena atrakcyjna.Wiem ze do Sima jezdzą niebieski autobusy po okolicy i zabierają chętnych.A jak jest z busem do loro? Czy zbiera chetnych z hotelu , czy są gdzieś miejsca z kąd odjeżdza? Moze ktoś korzystał z takiej opcji? Dzięki za info.
Obserwuj wątek
    • milkaja Re: Loro Park i Sima park 11.11.11, 20:33
      ze siam parkiem masz rację - autobus to najlepsze wyjście> Natomiast w przypadku Loro polecam wynająć sobie samochód - opłaca się dużo bardziej, niż korzystanie z przejazdu oferowanego przez hotele, zwłaszcza gdy jedzie razem kilka osób. A na Teneryfie jest dokad pojechać:)
    • jusytka Pytanie o bilety 11.11.11, 22:32
      Gdzie najkorzystniej kupić bilety? W lokalnych biurach turystycznych, czy na miejscu? A moze są jakies promocje, które pozwoliłyby obnizyć koszty tych biletów?
        • Gość: Ania Re: Pytanie o bilety IP: *.uznam.net.pl 11.11.11, 23:12
          Czyli bilet dla 4-osobowej rodziny (dzieci 11 i 12 lat) do obu parków to koszt Total: 201,50 euro (3x55 + 36,50 E) i nie ma sposobu, by obnizyc te koszty, bo wszędzie jest identyczna cena?
          A mozecie mi podać, ile czasu trzeba przeznaczyć na Loro Park, by spokojnie wszystko obejrzeć?
      • zembiczek Re: Pytanie o bilety 12.11.11, 09:41
        Można trochę obniżyć, my przy wypożyczaniu samochodu mieliśmy od właściciela wypożyczalni, propozycję kupna biletów taniej, ale już mieliśmy zakupiony Twin Ticket od rezydentki Neckermanna. Ale za to podczas naszego pobytu w Siam Park można było wychodząc, kupić bilety na ponowne wejście do Siam za 10 Euro za osobę. Także opłaca się tam pójść dwa razy, a jest, co robić. Dla naszej rodziny najlepszy Aquapark, w którym byliśmy.
        • jusytka Siam Park 12.11.11, 11:40
          Wczoraj ogladałam sobie stronę tego parku wodnego, mają fajną interaktywną mapę:
          www.siampark.net/en/Mapa.aspx#
          Rzeczywiście "wypas" ;)
          Faktycznie, skoro mozna ten bilet kupić wszędzie, nie będe sie śpieszyć, może uda się kupić gdzieś taniej. Co do tej promocji za 10 euro, by z niej skorzystac musimy tam pójść dzień po dniu, czy niekoniecznie? Czy bilet podwójny (Siam park +Loro Park) nie bedzie problemem?
          Nie wiesz może, czy po wykupieniu biletu na cały dzień, moge wyjśc z parku i wejść ponownie na ten sam bilet, czy raczej nie?
          • jusytka Zembiczek 12.11.11, 11:45
            Jeszcze jedno pytanie do Zembiczka. Pamietam, że msz synka w podobnym wieku, co moje chłopaki. Pamietasz moze, czy sprawdzaja dokumenty podczas wchodzenia do parku? Na stronie jest napisane, że bilet znizkowy przysługuje dzieciom do lat 12. Mój starszy syn ma lat 12 i pare miesięcy i zastanawiam się, czy mogę kupic dla niego znizkowy bilet.
            • zembiczek Re: Zembiczek 12.11.11, 14:06
              Raczej nie sprawdzają, bo była z nami dziewczynka ( wysokorosła), która w maju skończyła 12 lat i rezydentka sprzedała jej rodzicom bilet ulgowy, nie było żadnych problemów przy wejściu, ale lepiej się upewnić kupując bilet. Szczerze mówiąc jeszcze nigdy się nie spotkałam , by sprawdzali wiek dziecka. Oczywiście bez przegięć, ale 12 można skończyć 1 stycznia, albo 31 grudnia i to i to 12-latek. Niemcy mają to jasno określone, 12 -latek jest do ukończenia 13 roku życia. Aha, mam córkę, o rok starszą od Twoich. Pozdrawiam
                • zembiczek Re: Zembiczek 12.11.11, 18:40
                  Byliśmy w tamtym roku, wyspa nas wszystkich zachwyciła, córce podobało się wiele: hotel ( super basen , fajowe animacje dla dzieci), Loro i Siam ( oba bardzo) i wejście na szczyt Teide ( trochę strachu było), rejs statkiem do Los Gigantes ( delfiny i wieloryby, które zobaczyliśmy). Aha, zapomniałabym o Gomerze jeepami- super sprawa. Wszystkim nam się bardzo podobało, w tym roku postanowilismy zobaczyć inną wyspę Lanzarote tzn. fajna cena się trafiła :)
          • zembiczek Re: Siam Park 12.11.11, 14:01
            Przy tej promocji nie trzeba iść dzień po dniu, my niestety nie skorzystaliśmy, bo Siam Park zaliczalismy 3 dni przed wylotem, nie mieliśmy juz czasu. Także lepiej jest pójść wcześniej do Siam, by potem miec czas wykorzystać tą możliwość.
                  • e_podmiejska Re: Siam Park 06.01.12, 21:55
                    Ja z kolei mam pytanie dotyczące limitu wiekowego dla dzieci przy korzystaniu z uciech Siam Parku. Czy 6-letnie dziecko będzie mogłos korzystać, oczywiście pod opieką nas dorosłych, ze wszystkich zjeżdżalni. Naturalnie wieży nie biorę pod uwagę, ale pozostałe te mniej ekstremalne???????-
                    "LOS SPRZYJA PRZEZORNYM"
                    • e_podmiejska Re: Siam Park 08.01.12, 16:53
                      Mam jeszcze pytania natury organizacyjnej: Czy w Siam Parku jest możliwość przechowania gdzieś rzeczy, typu odzież, kamera itp.? Chodzi mi jakieś skrytki. Jeżeli jest taka opcja, to czy skrytki są wliczone w cenę biletu, czy płatne dodatkowo (jaki koszt?). Czy w tym parkowym barze jest w miarę zjadliwe jedzenie, chodzi mi głównie o dziecko? Czy można wnieść swoje picie?
                      • Gość: Kasia Re: Siam Park IP: *.play-internet.pl 09.01.12, 18:35
                        W Siam Park jest możliwość wynajęcia szafek, są 3 szatnie w różnych częściach parku. Koszt to 3 euro (szafka mała) lub 5 euro (szafka większa) + zaliczka 5 euro za klucz (zwrotna). W parku jest parę barów: np. naleśnikarnia, "restauracja" orientalna oraz główna typu fast food (do kupienia np. hamburgery, hot-dogi, spagetti, pizza itp. Jedzenie znośne (np. spagetti), ale bez rewelacji. Ceny raczej wysokie , np, hot-dog ponad 20 zł, spagetti 6,5 euro, puszka coli 2 euro. Można spokojnie wnieść jedzenie i picie, my drugiego dnia zrobiliśmy sobie kanapki i wzięliśmy ze sobą piwko i napoje :) Nikt nie sprawdza co się wnosi, więc jak chcesz trochę zaoszczędzić to weź jedzenie ze sobą.
                    • Gość: Kasia Re: Siam Park IP: *.play-internet.pl 09.01.12, 18:41
                      Na każdej zjeżdżalni jest tablica informacyjna dot. nie wieku ale min. wzrostu dziecka. Na prostszych zjeżdżalniach min. to 1,10 m, a na tych bardziej "ekstremalnych" min. 1,25 m. Na pewno warto pozjeżdżać, zabawa jest przednia nawet dla dużego dziecka :) Natomiast wieża to jakiś kosmos, ja nie mogłam nawet patrzeć na ludzi którzy zjeżdżają, a co dopiero zjechać..
          • mojacar Siam Park-Dial World Exchange 01.08.14, 18:35
            Siam Park jest na południu Teneryfy a Loro Park na północy,w ciągu jednego dnia nie da rady technicznie być w tych dwóch parkach jednocześnie.
            Bilety można kupic praktycznie wszędzie,może najlepiej przez Dial World Exchange gdyż wtedy jest zniżka na rejs jachtem znowu czyli zamiast 50 euro placi się 30.
            Albo mają też darmowy dowóz do Siam Parku.
      • Gość: Ewa Re: Loro Park i Sima park IP: *.82.236.102.static.user.ono.com 16.01.12, 22:43
        Byłam wczoraj w Siam Parku z 5 letnim dzieckiem i, jak dla mnie dla rodziny 2+1, to wyrzucone pieniądze, bo po pierwsze oprócz 3 atrakcji reszta jest od 1,25 wzrostu, a większość wymaga zjazdu min. 2 osób na zjeżdżalni, więc jeśli jeden pilnuje dziecka drugi nie ma szans. W dodatku, jak bobo jest wrażliwe to nie podoba mu się chlustanie zimną wodą w małpim gaju i też kicha. Jak dla mnie porażka!
        • e_podmiejska Re: Loro Park i Sima park 17.01.12, 11:39
          Dlatego mam dylemat, czy jest sens wydawać wcale nie małe pieniadze na atrakcje w Siam Parku dla rodziny 2+1 (dziecko 6 lat - 118 cm wzrostu), skoro nie będzie nawet możliwości skorzystania z większości atrakcji. A my z meżem to już trochę wyrośliśmy, żeby "slizgać się" samemu. Co innego jak jest to dla torzystwa z dzieckiem:))). W hotelu będzie całkiem nie mała zjeźdżalnia , więc jakaś namiastka będzie dla dziecka. A jeszcze jest inna opcja, skierowana dla tych mniejszych wczasowiczów , tj. Lago Martianez, np.przy okazji pobytu w Loro Parku. Ale jeszcze nad tym pomyślę......
          • Gość: aaa Re: Loro Park i Sima park IP: *.ipcom.comunitel.net 18.01.12, 21:45
            Najlepiej kup bilet w LORO laczony z SIAM. Przy kupnie biletu w Puerto dziecko do lat 6 wchodzi za darmo i z automatu wchodzi za darmo do SIAM PARKU. Bilet kupisz w kasie Loro Park. Do loro mozna zabrac jedzenie jak i do Siam. Miejsc parkingowych w kolo raczej duzo. Pamietajcie tylko zeby nie parkowac na zakazach (zolte linie przy drodze, zolte koperty) bo moze to sie skonczyc zabraniem auta i dosc wysokim mandatem ktory musicie uregulowac przy odbiorze samochodu.
            Tak wiec najpier Puerto i LORO PARK a pozniej SIAM PARK.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka