Dodaj do ulubionych

H10 Tindaya Fuerteventura

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.01.12, 18:04
Witam,
Prośba o opinie o tym hotelu. Szczególnie interesje mnie głębokość basenów.
Z góry dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: yummy-yummy Re: H10 Tindaya Fuerteventura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 13:43
      Byłam tam w sierpniu ubiegłego roku.Na temat głębokości basenów nie jestem w stanie wiele powiedzieć.Rozkładaliśmy się przy tym najbliższym budynkowi hotelu.Niżej był położony drugi basen plus brodzik dla dzieci.Po stronie Vero Club(tej włoskiej części)basen był oblężony przez Włochów.
      Sam hotel jest przepięknie położony,z przemiłą obsługą.Pokoje bardzo ładne i czyste.Jedzenie bardzo smaczne,bogaty all inclusive.
      Plaża śliczna.Leżaki rezerwowaliśmy przy basenie po godz.8mej,tylko dlatego,że wcześnie wstawaliśmy.Do godziny 10tej było i pełno wolnych.
      Chętnie wrócę kiedyś do tego hotelu.Czułam się w nim komfortowo i żal było wyjeżdżać.W tym roku też lecimy na Kanary,też do hotelu tej sieci.
      W razie pytań chętnie odpowiem.Pozdrawiam.
      • welma11 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 27.03.12, 11:56
        Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Witam,
        >
        > Wybieram sie z TUI do tego hotelu. Zarezerwowaliśmy pokój z widokiem na morze-
        > 2 osobowy (DZM1). W jakiej części TUI kwateruje swoich klientów?
        > Z góry dziękuję za pomoc :)

podłączam się pdo pytanie ;-)
          • welma11 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 27.03.12, 12:13
            Gość portalu: Kasia napisał(a):

> welma11 my lecimy w sierpniu....
            > ty z wątku wygląda, że w maju - czekamy na relację, wskazówki :)
            > Tak wogóle to już się doczekać nie mogę :)

Ależ oczywiście, że opiesz jak było ;-))) jeszcze 61 dni wakacjie (moje )
                    • kawalki2 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 22.04.12, 20:51
                      witam . ciekawi mnie czy są z tego hotelu jakieś ciekawe wycieczki fakultatywne dokładnie chodzi mi o zwiedzenie sąsiednich wysp i ile kosztują :) może ktoś był ? aha i czy można sie spodziewać jakiś dobrych alkoholi ( malibu , martini itd... ) w cenie all .
                      Z góry dziękuję za odpowiedz ;)
                        • welma11 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 15.05.12, 22:48
                          Witaj
                          właśnie jestem w hotelu H10 Tindaya i mogę Cię zapewnić ,że jest jeden polski animator ma na imię Marek.
                          Ogólnie hotel całkiem przyzwoity . Na początek przygotujcie sobie troszkę kasy gdyż w recepcji życzą sobie w zastaw 50 euro lub też nr karty kredytowej na poczet przyszłych drinków jeśli ktoś wypije inne niż w opcji all, oraz 15 euro za ręcznik. Kaucja jest zwracana w dniu wyjazdu ( to się okaże ).
                          Pozdrawiam Welma ;-)
                            • Gość: Jola K. Re: Do Welma11 IP: *.31.8.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.05.12, 21:13
                              Welma11 please napisz jak wygląda pokój, widok z niego (wykupiony mamy z widokiem na morze)- czy jest to pokój z bezpośrednim widokiem na wprost oceanu czy jest to boczny widok.
                              Proszę również o info o głębokości basenów, mam córkę, która niepotrafi pływać a już nie jest małym dzieckiem.
                              Co to za kaucja- pierwszy raz się z czymś takim spotykam, zawsze ręczniki plażowe mamy swoje, a z tymi drinkami poza all to troche dziwne.
                              Jak ogólne wrażenie ? Nie mogę się już doczekać.
                              Lecimy 20.05. :-) będziesz jeszcze ?
                              • welma11 Re: Do Welma11 16.05.12, 22:06
                                Witajcie
                                Pokój mam rodzinny nr 558 z bezpośrednim widokiem na morze. Ja dla nas wystarczający.
                                baseny są trzy duże ( w tym jeden w remoncie ) i brodzik dla małych dzieci wystarczający.
                                Jeden jest głęboki, natomiast drugi płytszy ja nie korzystam z basenów , wolę plażę i ocean.
                                Wylot mam 20 maja . Nie można narzekać na hotel, wprowadzili tę kaucję z powodu nadmiernego korzystania z drinków płatnych i nie regulowania płatności . Tak więc nie dziwię się ,ale nie byłam przygotowana na to na dzień dobry. Nikt nas nie poinformował o tym. A i jeszcze co mnie zaskoczyło : jestem typem wędrowniczka i chcieliśmy zamówić luchbox jak zawsze gdy nie ma mnie w hotelu a mamy opcję all i co się okazało ,że można jak najbardziej ale koszt na osobę 3 euro ( śmiech na sali ) czegoś takiego jeszcze nie widziałam ;-)). tak jak powtarzam hotel jest ogólnie ok, obsługa stara się jak może , jedzenie zróżnicowane , pyszne koktajle z owoców do śniadanka rewelacja. Wypożyczyliśmy samochód Mały za 75 euro za 3 dnie taniocha a paliwo to 1.10 za litr ) i zwiedzamy wyspę a raczej jej świetne plaże REWELACJA . Pogoda rewelacyjna temp. 27, 35, 38 i 33 C jak dotychczas.
                                Pozdrawiam Welma

• Gość: jasiu... Re: Do Welma11 IP: *.unitymediagroup.de 17.05.12, 10:00
                                        To ja ci mogę odpowiedzieć. Wyjście jest na fragment plaży, tradycyjnie wybierany przez naturystów, a więc nie spotkanie kilku z nich graniczy niemal z cudem.

Za to ocean w tym miejscu ma bardzo łagodne i płaskie dno i naprawdę nie masz powodów, by nastawiać się na baseny. W tym akurat miejscu kąpiel w oceanie jest bardzo bezpieczna, poz tym wysokie zasolenie naprawdę pomaga w utrzymaniu się na wodzie.
                                        • a-gnieszka82 Re: Do Welma11 17.05.12, 14:00
                                          Była w tym hotle w zesłyum roku, opcja All, nie musieliśmy płacić żadnego depozytu w recepcji ani za potencjalnie wypite alkohole ani za ręczniki. MIeliśmy pokój z widokiem na morze, ale nie od frontu tylko z boku. Sam hotel jest ok, sprzątanie codziennie, czysto, dwie restauracje co pozwala uniknąć tłumów na posiłkach. Super blisko do ocenu, tyko parę kroków schodkami w dół, super ogórd z basenami i fajną roślinnością. Jedno skrzydło hotelu wydzielone jest tylko dla Włochów, i aniamcje również były głównie dla Włochów.
                                          Hotel duży ale nie było to odczuwalne na plaży, tłumy się gdzieś rozkałdały. Faktycznie dużo kobiet opala się bez bisutonoszy ale całkowitych golasów nie widziałam :)
                                          Costa calma nie duże, spokoje miateczko, zdecydowanie polecam dla osób, które chcą odpocząć od codzinnego gwaru i zgiełku dużego miasta.

Aga
                                          • Gość: Welma11 H10 Tindaya IP: *.Red-79-148-230.staticIP.rima-tde.net 17.05.12, 19:33
                                            Witajcie ponownie.
                                            Dziś troszkę wieje (brr zimno jest 26C i ten wiatr ;-)) ,ale za to idealnie na spacer po mieście po zwrocie samochodu. Samochód mieliśmy z wypożyczalni King Auto ( jest tam gość który mówi po polsku z dużym nalotem czeskiego ,ale można się dogadać bez problemu)
                                            Jeśli chodzi o basen w remoncie to jest ten najgłębszy,pozostałe są czynne bez problemu.
                                            Mój pokój jest w centralnym punkcie tzn. w budynku głównym , gdzie jest recepcja. Widok jest przepiękny na ocean.Wszystkie pokoje mają widok na ocean bądź to centralny bądź boczny.
                                            Jeśli chodzi o animacje dla dzieci to powiem szczerze ,że nie specjalnie mnie to interesuje, a to z tego względu ,że jesteśmy tu z 18-nastolatkiem i mamy troszkę inne zainteresowania. Z tego co widziałam jest jakaś dyskoteka dla dzieci wieczorem. Później animacje dla dorosłych (był koncert Georga Michaela , Cher i jeszcze tam kogoś ) publika się bawiła nie mogę powiedzieć . Animatorzy starają się coś wrzucić po polsku gdyż jest tu dość silna grupa z Polski ;-)) aktywna ;-)). Miasteczko, cóż malutkie ,ludzie przyjaźni więc nie ma problemu. A jeśli chodzi o golasów to jak dla mnie masakra!!! Myślałam ,że jestem tolerancyjna ,ale to co zobaczyłam zniechęciło mnie do tolerancji. Golasów jest dość sporo ostentacyjnie obnoszących się ze swoimi "wdziękami". Tym się tu nikt tym zbytnio nie przejmuje.
                                            Jeśli chodzi o te depozyty to wprowadzili je od tego roku, więc to poniekąd nowość .
                                            Pozdrawiam Welma

• Gość: zanna Re: H10 Tindaya Fuerteventura IP: *.cdma.centertel.pl 08.09.12, 20:50
                            gadasz bzdury nic takiego nie miało miejsca no chyba ze twój wygląd budził jakieś watpliwości ,właśnie wróciłam i wszysto było super, nie piszcie bzdur bo ludzie to czytają jest to hotel pod każdym względem wiarygodny i dla ludzi wymagających a napewno się nie rozczarują , animator Marek jest super i bbbbbardzo pomocny polecam
      • welma11 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 21.05.12, 19:34
        Witam .
        I w domku jestem ;-/
        My również wylatywaliśmy o 5 rano w hotelu bylismy około 11 ( ale nie pamiętam dokładnie , z lotniska do hotelu jest 65 km. Od lotniska czasu już nie liczyłam ;-) ) Zakwaterowanie odbylo sie dość sprawnie mimo że byliśmy dość liczną grupa z Polski. Pokoje były gotowe (myślę ,że to też zależy od terminu i natężeia gości ).
        Natomias powrót mieliśmy o 21.00 tzn. samolot. Pokój należy zdać do 12.00 czyli standard. Transfer z hotelu mieliśmy o 18.20.Ważne opasek all nie ściagają z chwilą zdania pokoju, tak więc można korzystać do woli. Istnieje możliwośc przedłużenia doby z tego co widzaiłm to koszt 30 euro.
        Pozrawiam
          • kawalki2 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 01.06.12, 18:30
            Witajcie.
            Klika dni temu wróciliśmy z mężem z tego hotelu.
            Osobiście jestem zadowolona :))
            Odnośnie depozytu 50 e my nie zapłacilismy bo poinformowałam panią w recepcji ze i tak z niego(depozyt jest na płatne alkohole i espresso itd) nie skorzystam wiec od razu odmawiam , nie wiem czy teraz też to przejdzie bo parę osób po nas tez tak chciało zrobić i pani sie juz troszkę zdenerwowała , co do ręczników mieliśmy swoje (zawsze zabieram :)) więc problem z głowy .Jedzenie dobre ale przez 2 tyg trosze się powtarzało , animacje tez sie powtarzają , ale jak jest sie tylko tydzien to nie ma problemu :)
            Pokój dostaliśmy ok , blisko loobby , w rezerwacji mieliśmy pokój oszczędnościowy (ponoc nie do zamiany) w recepcji mogliśmy go wymienić ale po paru dniach od przyjazdu , ponieważ w dniu zakwaterowania było duże obłożenie hotelu , naprawdę można się z nimi dogadać .Plaża ładna i dużo naturystów.
            Sam hotel też super , dużo Włochów to fakt ale mi to nie przeszkadzało :)
            w razie pytań postaram sie odpowiedzieć na wszystkie
            pozdrawiam wszystkich lecących do H10 i strasznie zazdroszczę :))
              • kawalki2 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 02.06.12, 16:29
                Naturyści na plaży,
                Basen który był remontowany w czasie naszego pobytu powinien byc już czynny w dniu naszego wyjazdu 27 napuszczali wodę :)
                Transfer godzina może troszkę dłużej
                Hotel duży bardzo rozległy , baseny są trzy ale przy każdym trzeba sobie zrobić z rana "rezerwację" bo później może być ciężko :(
                TUI :)
                Ceny perfum praktycznie porównywalne zdarzają się promocje , my kupiliśmy w perfumeriach Dalia , w Costa Calma rezydenci proponują zrobić zakupy w sieci sklepów (nie pamiętam nazwy) zielone szyldy ze słoniem, ponoć tam jest najtaniej , porównywałam ceny i tam są wyższe, poza tym najtańsze papierosy i alkohol jest w Spar ( Padilla) i ceny takie same w Costa Calma i Corallejlo :)

• kawalki2 Re: Do Gość Iza 07.06.12, 20:17
                My mieliśmy zarezerwowany pokój oszczędnościowy ponoć nie do zamiany, chcieliśmy go zamienić i nie było problemu z tym że musieliśmy poczekać parę dni aż się zwolnią jakieś pokoje.
                Ale to było przed sezonem więc nie wiem czy wam się uda.
                Co do kaucji 50 e , jest i każdy ja płaci , ja się uparłam ze nie będę z tego korzystać i nie zapłaciłam, pani w recepcji nie była zadowolona z tego faktu ale przyjęła do wiadomości :))
                    • Gość: MM H10 Tindaya - wrociłam IP: *.205.97.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.06.12, 18:49
                      Hotel super, baseny również, odpowiadając na pytanie odnośnie głębokości basenów:
                      są trzy: 1- położony najwyżej głębokość do 1,2m, drugi njwikszy do 1,40 m, trzeci oblegany głównie przez włochów głębokość do 1,4 m. Są również dwa brodziki dla dzieci jeden głębokość 0,35 m, drugi 0,25 m. Jest jeszcze basen w Spa ale tam niestety nie pamiętam głębokości basenu. Warto skorzystac z zabiegów upiększających- atrakcyjne ceny! Polecam zarówno dla Pań jaki i Panów.
                      Jedzenie- śniadania monotonne ale smaczne, obiady ok, kolacje rewelacyjne.
                      Lody dostępne non stop, desery przepyszne, mnóstwo owoców.
                      Pokoje urządzone ze smakiem. W hotelu bardzo dużo włochów, co czasami bywa uciążliewe, polaków i niemców również sporo!
                      Ocean- łagodne zejście, woda super, plaża rewelacyjna. Są oczywiście golasy.
                      Ogólnie hotel oceniam na bdb-. Minusem jest nieprzyjemny zapach, który czasami jest niestety bardzo uciązliwy. Najgorzej jest w lewym skrzydle budynku. Ubikacja na 3 piętrze, na poziomie z restauracją koszmar. Smród czasami nie do wytrzymania.
                      Co do Fuerty to objechaliśmy wyspę wynajętym samochodem, warto bo widoki niezapomniane.
                      Sama wyspa jedyna w swoim rodzaju. Byłam już na GC, Lanzarote, porównując najbardziej podobała mi się GC, potem Fuertana na końcu Lanzarote.
                      • Gość: nutrisse Re: H10 Tindaya - wrociłam IP: *.ibs.net.pl 14.07.12, 16:00
                        polecam hotel rodzinom z dziećmi.
                        śniadania były bardzo dobre- nie wiem co w nich monotonnego? - naleśniki, omlety, jajka sadzone,na miękko, na twardo, jajecznica ..fasolka, swieze smaczne pieczywo, parowki, mleko, platki, warzywa, jogurty, croissanty, pączki, produkty dla ludzi na diecie. Nic monotonnego.
                        Obiady ok, ale po tygodniu juz nam sie nie chcialo chodzic, wiec jedlismy w snack barze przy basenie, gdzie procz kucharza z normalnym jedzeniem byly: hot-dogi, hamburgery, tosty, owoce, croissanty, jogurty.
                        Kazdy niejadek znajdzie cos dla siebiie podczas kazdego posilku. Jak nie makaron to lasagne, jak nie frytki to ryz, jak nie nuggetsy to cordon bleu.. naprawde bylo ok.
                        Do picia: cola, sprite, fanta, tonic...(z automatow jak w Mcdonalds) a nie syf jak w Grecji.
                        Drinki bardzo dobre.
                        40% to Wlosi, 40% Niemcy a reszta to pozostale nacje.
                        Co wieczor dyskoteka dla dzieci (bardzo fajna).
                        Mini klub gdzie dzieci spedzaja fajnie czas np. malujac farbami makaron.
                        2 mini place zabaw.
                        Kortt do tenisa- chociaz ciezko gra sie przy tym wietrze.
                        Polecam wypozyczalnie samochodu w hotelu- przez rezydenta tui wychodzi duzo drozej.
                        Oasis park polecam gllownie dla dzieci.
                        Plaza piekna, ocean cieply i czysty - 1lezak 4 EUR, 1parasol 4EUR
                        zakupy perfum polecam w sklepie przy sparze (spozywczym) 10 minut pieszo od hotelu.
                        kupilam tam 75ml gucci za 49 EUR, dla porownania w Moro Jable kupilam 50ml za 60 EUR.

Wszyscy pisali, ze wieje, ale jakos to do mnie niie trafilo- zatem naprawde MOCNO WIEJE.
                        Polecam zabrac duzo cieplych ubran na wieczor.

Pokoje bardzo duze. Widok na ocean-super.
                        Wady:
                        Sprzataczki nie myly dokladnie podlogi.
                        Niewygodne materace na lozkach.
                        Brak internetu w pokoju.

Brodziki podgrzewane dla dzieci.
                        • Gość: georghe Re: H10 Tindaya - wrociłam IP: *.pascal-net.pl 07.08.12, 23:01

Korzystałem z usług H10 trzeci rok z rzędu będąc wcześniej zadowolonym. W tym mam mieszane uczucia.
                          Krótko zalety i wady hotelu moim zdaniem:
                          Plusy:
                          - Posiłki - dobra, urozmaicona oferta, ładna restauracja.
                          - Miła obsługa hotelowa.
                          - Plaża i dojście do niej znakomite i szybkie.
                          - Fajne, choć nieco zbyt chłodne baseny biorąc pod uwagę silne wiatry. Cały ogród hotelowy jest OK.
                          - Ogromne wygodne łóżka w pokoju i porządne poduchy.
                          - Ciekawe wieczorne pokazy animacyjne dla dorosłych.

Minusy:
                          - Pierwszego dnia załamka na widok restauracji basenowej. Brudne ściany samej restauracji jak i "tarasu" na zewnątrz, widok stolików lepiej przemilczeć. W trakcie mojego pobytu zostały wyczyszczone.
                          - Sprzątanie pokoju słabiutkie, w łazience smród z zaparzonego parawanu przy wannie, mnóstwo starego kurzu. Słabo.
                          - Smród wokół hotelu, przy basenach raczej nieodczuwalny, ale jak ktoś dostanie pokój na lewym skrzydle od wejścia to tylko współczuć.
                          - Internet na miarę połączeń modemowych z początku wieku.
                          - AI w porównaniu do lat ubiegłych - nędza. Woda jedynie niegazowana z butli 5 litrowej, gazowana płatna. Piwo i wino (czerwone marne, białe beznadziejne) na basenach serwowane z kubka marki Coca-Cola. Poza tym jakieś dwa drinki, Teqilla i kiepskie brandy.
                          - Animacje dla dzieci takie same codziennie i dokładnie takie same jak w ub. roku.

Ogólnie bardzo widać kryzys i oszczędności na gościach hotelowych w porównaniu do lat ubiegłych.
    • iziula1 Re: H10 Tindaya Fuerteventura 23.07.13, 17:42
      Byliśmy w tym hotelu w styczniu 2012r. z dwójką dzieci.
      Ogromne plusy hotelu to:
      - świetna kuchnia
      - tortille na śniadanie najlepsze jakie do tej pory jedliśmy a mamy porównanie z innych hoteli
      - hotel przy pierwszej linii brzegowej
      - plaża piaszczysta , łagodna linia brzegowa idealna dla dzieci w każdym wieku
      - świetna obsługa od pokojówki do ratownika poprzez kucharzy i kelnerów
      - animacje - dzieci były zachwycone

Minusy
      - naturyści na plaży ( bardzo nachalni i nie przestrzegają podziału na plaża dla nich i dla reszty )
      - emerytowania Niemcy - niestety im przeszkadzają dzieci ( w przeciwieństwie do Włochów którym dzieci nie przeszkadzają i są bardzo sympatycznym i kontaktowym narodem nawet jeśli nie uwielbiasz Milanu ;) ).

Napiwki mile widziane ale w barach, u kierowców, na wycieczkach. W recepcji nie.
      Pokojówce zawsze zostawialiśmy od 2-3 euro. Pokój lśnił, mieliśmy układane łabędzie z ręczników itp. Środki czystości codziennie nowe buteleczki - jakość kosmetyków dobra.

Oczyszczalnia? Gdyby nie wyczytane w necie uwagi byśmy tego nie zauważyli.
      Nie wyczuliśmy żadnego nieprzyjemnego zapachu.

Baseny czyste - w styczniu podgrzewany ten górny i dwa brodziku. Głębokość basenów chyba od 1,2 do 1,4. Brodziki płytkie.

Jedzenie w barach basenowych - warto spróbować ich steków canarinios - wyjątkowo soczyste. Reszta standard - pizza, parówki, grillowane lub gotowane na parze warzywa, świeże owoce, lody, napoje kolorowe lub woda i soki mrożone.

Pogoda w styczniu - byliśmy tylko 7 dni z tego 2 dni były byle jakie. Środa i sobota. Ale idealna dla tych co serfują ;)

Miłe zaskoczenie na wyspie: Sprzedawcy narodowości tureckiej mówiący po polsku ( handlowali kiedyś na bazarze tysiąclecia w Warszawie ). Koniecznie trzeba się z nimi targować. Sprawia im to radość :) nam zresztą też.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka