Dodaj do ulubionych

ecco holiday i lichwiarskie praktyki

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 17:39
Po ostatnich podróżach z Neckermannem zachciało nam się zaoszczędzić i wybraliśmy firsta z ecco na gran canarię za super cenę 7400 za 2+1 w drugiej połowie czerwca all 3 gwiazdki. Przyznacie, że cena rewelacyjna i do dnia dzisiejszego byłem zachwycony wyjazdem. Taaak do dzisiaj.... Do telefonu mojej agentki z informacją, że biuro anulowało powyższy kierunek na sezon 2012. Super! Wczasy zarezerwowałem na początku listopada (proszę o darowanie prześmiewczych komentarzy w stylu "tylko naiwniacy kupują firsty") Otóż od lat tak jeździmy i zawsze było taniej jak last, poza tym zawsze świadomie wybieram hotel i jego lokalizację. Tym razem też tak miało być - hotel blisko centrum, przy plaży, all i ta cena. Cena, którą teraz mogę sobie wsadzić w .... Biorąc tę samą destynację z innego biura jesteśmy teraz w plecy ok. 4000 - 5000 zł A mogłem sobie wcześniej wybierać do woli i .... wybrałem to biuro:(
A oni nabrali pełno takich frajerów jak ja i z pełną premedytacją sprzedawali ofertę nie mając chartera. Wiem, wiem powiecie, że chartery załatwia się w lutym - marcu ale to, że nie dogadali się z tui czy itaką w sprawie samolotu nie oznacza, że mogą mnie po prostu wydymać. Aha dali nam 5% procent zniżki na swoją aktualną ofertę, która jest 50 % wyższa jak w listopadzie!!!
NIE KUPUJCIE OFERT TEGO BIURA.
P.S. Sprawę kieruję do sądu - dla zasady.
Aha - błagam pracowników biura, żeby mi nie odpisywali na forum.
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka