Dodaj do ulubionych

Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.12, 09:17
Jakieś opinie nowe?
Obserwuj wątek
    • jeff1965 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 12.04.12, 12:30
      Byłem w sierpniu 2011, chyba niewiele się do dzisiaj zmieniło.
      • 47agnieszka Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 19.04.12, 16:57
        Witam serdecznie,

to prawda, od 2011 niewiele się zmieniło. Pracuję w portalu BajeczneWakacje.pl, a w hotelu Elba Sara byłam na szkoleniu w styczniu tego roku. Hotel jest idealny na udany urlop. Bardzo fajne animacje, zróżnicowany i bogaty bufet, Do plaży trzeba dojść ok. 200 metrów. Należy jednak pamiętać, że lot samolotów jest lekko słyszalny, ale nie przeszkadza mocno, przynajmniej takie jest moje odczucie oraz moich klientów.

Jeśli mogłabym jeszcze w czymś pomóc, proszę o kontakt :)
        Pozdrawiam, Agnieszka
        603 993 499
    • luca75 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 13.04.12, 08:10
      Byłam tam w lutym.hotel w porządku,chętnie bym tam wróciła.Jesli interesuje Cię coś konkretnego-pytaj.
      • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 13.04.12, 13:26
        ja mam pytanie jadę z 3,5 letnią córką 1 razy na wyspy kanaryjskie
        1. plaża jaka sa kamienie w wodzie czy tylko piasek, leżaki na plazy jest ich dość duzo o każdej porze ???
        2. jakie fakultety warto zaobaczyc tam ??? myślałam o zoo ???
        3. jak z wyporzeczenie auta ile kosztuje, jaka wypozyczalnia tam jest w pobliżu, i czy są foteliki dla malucha czy są dodatkowo płatne???
        4. czy na dworze jest plac zabaw jesli tak to miej wiecej co jest na nim???
        5. leżaki kolo brodzika dla dzieci duzo trzeba wczesnie rezerwować ???
        6. czy warto brac z polski zabawki do wody ??? ile tam kosztuja miej wiecej ???
        7. jak z tymi witrami mocno wieje ??? chodzi o malucha musi mieć okularki i czapkę ???lub bandamkę

bardzo dziekuje za odpowiedź
        • Gość: jasiu... Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.unitymediagroup.de 13.04.12, 14:21
          W Caleta de Fuste na plaży kamienie się trafiają, a plaża przed hotelem średnio nadaje się do plażowania, ale fajne miejsca znajdziesz naprawdę niedaleko. Dla mnie ZOO jest bardzo biedne w porównaniu z Loro Parkiem z Teneryfy, ale dość sympatyczne (są pokazy) i warto jechać (autobus w cenie biletu, załatwiasz na recepcji). W sumie ja na Fuerteventurze nie znalazłem nic godnego zwiedzania. Za to plaże super. Zabawki drogie nie są, możesz coś kupić dzieciakowi na miejscu. Wypożyczalni na wyspie jest kilka, często fotelik w cenie. Dzieciaka podrzuć animatorce, no chyba, że naprawdę "dzikus". Wieje i słychać samoloty, na szczęście z reguły wiatr jest z północy, a więc tylko te lądujące, cichsze od startujących. Na głowę potrzebne coś i dlatego, żeby głowy nie oparzyć - słońce jest bardzo intensywne. Okulary różnie, ale najczęściej się przydają.

A w ogóle, to moim zdaniem, jeśli jedziesz z dzieciakiem, to trafiłaś na naprawdę niezły hotel.
        • luca75 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 13.04.12, 17:55
          Plaże sa piaszczyste,gdzie niegdzie sa kamienie w wodzie ,ale nie jest to problem.Wypożyczalni jest sporo w centrum,ceny zbliżone,niższe na ofery weekedowe,my za fotelik dziecięcy nie płaciliśmy.Plac zabaw jest ,zjezdzalnie ,drabinki.Leżaki koło brodzika-nie mam pojecia-ani chwili nie spedziłam na hoteloweym lezaku,Acha-brodzik nie ma podgrzewanej wody.Zabawek do wody nie bierz,nawet w hotelowym sklepiku kupisz za kilka euro,szkoda miejsca w walizce.Na głowę koniecznie zabierz jakieś nakrycie,nie tylko dla dziecka ,dla siebie też.
      • Gość: sama Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.12, 13:52
        Chciałam wiedzieć jak daleko jest z hotelu do centrum miasteczka? Czy blisko hotelu jest jakaś wypożyczalnia samochodów i bankomat? Z tego co czytałam to pokoje są czyste - nadal to potwierdzasz? Jak jedzonko da się przeżyć i czy w czasie pobytu robili jakieś wieczory tematyczno kulinarne (cook show)? Jak wieczorami z animacją są jakieś? W lutym pewnie ilość leżaków wystarczająca a w sierpniu? Trzeba wcześniej zajmować? To chyba na tyle :) Wielkie dzięki
        • jeff1965 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 13.04.12, 17:16
          Z hotelu do centrum jakieś 20 minut piechotą. Sprzątanie pokoju niestety średnie. Jedzenie bardzo dobre. Raz w tygodniu w barze przy basenie dzień hiszpański. Na kolacjach stolik tematyczny. Codzienne animacje wieczorne w hotelu. Leżaki w sierpniu trzeba zajmować około 7 rano niestety.
          • Gość: sama Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.183.237.189.dsl.dynamic.t-mobile.pl 14.04.12, 10:18
            wielkie dzięki :) a jak alkohol w all? Jakieś fajne drinki na rozluźnienie po całorocznej harówie?
            • Gość: jasiu... Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.unitymediagroup.de 14.04.12, 11:47
              Biały Rum, trochę przypomina bacardi ze spritem. Naprawdę lepszy, niż z colą.
              • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 14.04.12, 18:38
                my lecimy w maju 26 pytanie jaki wziąśc najlepiej do opalania faktor 50 czy cos poniżej dla dziecka bardzo dobrze toleruje slońce do tej pory była w krajach arabskich w trurcji tam mielismy 50 a tu????

czy ktos z panstwa był na tej wycieczce do zoo ile sie tam jedzie i ile czasu sie tam chodzi mozna gdzies tam zjeśc -i gdzie njlepiej j akupić u rezydenta czy gdzie indziej
                • Gość: luna Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.bialystok.vectranet.pl 14.04.12, 19:51
                  Myślę ze przejazd z Caleta autem w granicach pół godziny. Autobusem Oasis może ciut dłużej bo zbiera ludzi z przystanków. Na miejscu można spędzc nawet cały dzień i tak są rozplanowane atrakcje w parku. Jeżeli ktoś jest autem wypożyczonym w firmie Orlando to do pełnopłatnego biletu drugi 50% taniej.
            • jeff1965 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 15.04.12, 16:38
              Odnośnie drinków jest specjalna karta dla all, są trzy drinki firmowe, kilka gatunków kawy i inne gatunki alkoholi. Piwo i sangria lane z kija.
              • jeff1965 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 15.04.12, 16:53
                Tu masz zdjęcie karty z alkoholami w opcji all.
                karta alkoholi
                • Gość: betti158 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.12, 20:46
                  Czy wszystkie pokoje w hotelu maja widok na ocean?
                  Lecimy 22 lipca z 4 latkiem. Juz nie mozemy sie doczekac...
                  • Gość: sama Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.12, 14:27
                    a na ile lecicie? bo my 29 lipca na tydzień
                    • Gość: betti158 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 19:13
                      ;-) lecimy na 2 tygodnie z Katowic, a Wy?
                      • Gość: sama Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.12, 07:59
                        my lecimy od 29 lipca na tydzień z Warszawy :) więc tydzień nam się pokryje :)
                  • jeff1965 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 16.04.12, 14:40
                    Pokoje wszystkie mają widok na ocean, poza tymi na parterze siłą rzeczy są na poziomie zerowym.
                    Widok z pokoju
                    • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.12, 10:36
                      a czy jest jakieś miejsce na przechowywanie bagażu? W przypadku gdyby trzeba było zwolnić wcześniej pokój a wylot był później?
                      • Gość: zuzka Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.mofnet.gov.pl 17.04.12, 13:32
                        Aby przechować bagaż można z recepcji wziąć klucz do dość dużej przechowalni, nie ma z tym problemu. Aha i jedna wskazówka, jak sie wymeldowujecie z pokoju to Panie na recepcji nie zabierają opasek ALL i można nadal korzystać z posiłków aż do wyjazdu (tak nieoficjalnie).
                        • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.12, 14:48
                          SUPER :) A czy jest jakieś miejsca aby się przebrać przed wylotem i wziąć prysznic?
    • vera-maj2004 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 30.05.12, 08:18
      Czy leci ktoś od 8 lipca do hotelu Elba Sara
      • Gość: bettir Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 20:10
        ...a kto wybiera sie do tego hotelu 22 lipca? ;-)
        • Gość: mucha Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.12, 08:01
          niestety wybieramy sie tam 29.07.12, jak lecicie na 2 tygodnie to sie spotkamy na miejscu.
          • Gość: bettir Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.12, 09:02
            super! Mam nadzieje, ze spotkamy sie.
            Lecimy z 5 latkiem.
          • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.183.248.199.dsl.dynamic.t-mobile.pl 03.06.12, 09:19
            to będzie nas większa grupa bo my też lecimy 29.07 :) ale z Warszawy
            • Gość: mucha Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.12, 16:19
              my lecimy z Katowic , może ktoś jeszcze leci w tym terminie do tego hotelu???
              • Gość: bettir Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.12, 18:50
                My też lecimy z Katowic. Wylot prawdopodobnie ok 5 rano...
                • Gość: mucha Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.12, 19:46
                  Zgadza sie, godziny lotow są super, mam nadzieję, sie się nic nie zmieni. Jedziecie z dziećmi?
                  Ciekawe czy dużo nas będzie do tego hotelu z Katowic?

• vera-maj2004 Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 04.06.12, 07:50
                    Mam pytanie jak to wygląda z sejfem, trzeba go brać czy może,jest tak że nic nie zginie z pokoju.
                    • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.12, 08:57
                      ja to ci powiem że ostatnio nie biorę sejfu tylko zamykam cenne rzeczy w walizce z szyfrem :)
                      • Gość: jasiu... Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.unitymediagroup.de 04.06.12, 15:51
                        Nigdy, odkąd pamiętam nie brałem sejfu.

Wszystko leży zawsze na wierzchu (kamera, aparat, telefony, często portfele z dokumentami, gotówką itd) i jeszcze ani razu nic mi w żadnym hotelu nie zginęło.

Oczywiście jak zostawisz 5 Euro na łóżku, to pani sprzątająca wie, że to dla niej napiwek. Ale większa kwota może leżeć na wierzchu.

Właśnie dlatego wiele osób lubi jeździć na wyspy kanaryjskie, bo tam naprawdę jest bezpiecznie.

Sorry - był wypadek, bodaj na GC i chyba na Teneryfie, ale złodziej za każdym razem (analiza monitoringu) był gościem hotelu. No cóż, dla niektórych urlop, to też okazja by coś "zarobić".
                  • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.12, 09:07
                    wpisujmy może tu daty będzie to lepiej widać :)
                    www.oceniacz.pl/hotel/3324/elba-sara/opinie
                    • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.Red-79-148-111.staticIP.rima-tde.net 05.06.12, 00:03
                      Jestem teraz. Cóż, hotel fajny, jednak kilka uwag...
                      - sprzątanie jest, jednak nie zbyt dokładne.
                      - ręczniki basenowe nie zawsze dostępne, trzeba upominać sie na recepcji.
                      - rezerwacja lezakow, teoretycznie od 9.30, ale od 7 juz można rezerwować, o 9 brak wolnych lezakow.
                      - na plus, woda butelkowana w barach bez ograniczeń ( 0,5l)
                      - internet , jest wi-fi, raczej wszędzie działa, prędkość słaba, ale na plus, ze jest.
                      Pozdr
                      Vinc
                      • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.12, 07:59
                        a jak jedzenie i sama atmosfera w hotelu tzn.animacje i rozrywki?
                      • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.12, 09:47
                        napisz jeszcze jak plaża przy hotelu? Zrobili z nią porządek bo gdzieś czytałam że w tym sezonie ma być dostępna....
                        • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 05.06.12, 16:50
                          hotel rewelacja , jedzienie super nie do przejedzenia , 20.45 animacje mini disco o 21.45 zaczyna sie dla dorosłych animacje czyli schow pokazy rózne magik, zwierzatka, konkursy mozna wygrac spa w szeratonie obok , w ciągu dnia też gra wpiłke wodną czyli siata , piłaka, zumba dla pan i gminastyka wodzie
                          plaza jest ładna piszczysta , czysta z leżakami i parasolami płatne 3 euro za szt. na lewo od wyjcia hotelu 5 minut piechotą wiatra daje poczucie chlodu ale gdyby go nie było to upał masakra zeszliśmy plaze od konca deptaka do drugiego rewelacja mało ludzi ale super

uwaga rezerwacja lezaków na basenie dobre miejsce z parasolem goraco jest już tak o 7.30 do 8 a potem brak lezaków obłozenie hotelu 100 %

• roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 05.06.12, 16:51
                            wrocilismy w niedzielę lot z Poznania 1 godzina opóźnienia w ta i z powrotem bez przesiadki bo cały samolot
                          • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.183.254.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl 05.06.12, 22:23
                            ale czy można zejść zostawić ręcznik na leżaku i wrócić do pokoju czy raczej zrzucają?
                            • Gość: jasiu... Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.unitymediagroup.de 06.06.12, 15:53
                              No wiesz, za odpowiedź niech posłuży zdanie - w tym hotelu nie brakuje Polaków. Nie zrzucają, ale wyrzucają gdzieś daleko od leżaka. "Co, tu był ręcznik? Ktoś go pewnie zabrał, bo mu się spodobał". Naprawdę słyszane w hotelu w Puerto Santiago (nie powiem jakim), jak o 11 kobitka przyszła się opalać, a budzik nastawiła na 7.00, żeby "zarezerwować".
                              • Gość: greg Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.12, 09:55
                                Nie wiem w jakim hotelu byłeś ale w elba sara polaków jest bardzo mało a w wiekszości to anglicy ale to jedno a druga sprawa to nie zauważyłem przez dwa tygodnie a byłem tam juz dwa razy by kto rzucał ręcznikami,nawet aparat czy plecak mógł leżeć na stoliku przy leżaku i nikt nie ruszał
                      • jofalk Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 05.06.12, 18:22
                        witam właśnie pakujemy walizki i będziemy w tym samym hotelu i co do hotelu raczej wszystko wiemy a moje pytanie jest najstępujące : co należy zapakować na wieczorne spacery? czy wystarczy bluza czy ciepła kurtka? bo podobno wieczory są chłodne, i silny wiatr. jak z autami do wynajęcia? czy są dostępne w hotelu czy w mieście ?
                        z góry dziekuje za odpowiedź, ok której był Pan w hotelu i czy od razu było zakwaterowanie czy trzeba czekać az rozpocznie się doba hotelowa. lecimy z tui i nigdy nie było problemu.
                        • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 06.06.12, 22:30
                          bluza starczy , w hotlu u rezydenta i w hotelu inne biuro cena podobna 3 dni 115 euro wszystko w cenie
                          kwaterowanie od razu i bylismy 22.30 ich czasu
                          na lezakach reczniki do bólu bez broblemu ale mocno zawiązcie bo zwieje nikt nie dotkie nawet aparatu i plecaka
                        • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.Red-79-148-111.staticIP.rima-tde.net 06.06.12, 22:31
                          Jak sie położy ręcznik, to może leżeć do wieczora, nikt nie zrzuci, jedna trzeba uważać na system nawadniania ;)
                          Bluza w zupełności wieczorem wystarcza, ja nawet bez bluzy wieczorkiem chodzę po promenadzie. Jest wiatr, niby silny, ale nie zimny, przyjemny aby spacerować.
                          Samochody do wynajęcia w hotelu, na mieście jeszcze nie wiem, chodzimy tylko po promenadzie i do najbliższego centrum handlowego - nastawilismy sie na leniuchowanie ;)
                          Jeśli chodzi o zakwaterowanie. Byliśmy o 9.30 i niestety musieliśmy czekać do ok 14. Na szczęście dostaje sie klucz do pomieszczenia gdzie można zostawia bagaże i opaski do korzystania z pełnej oferty All... Więc piwko i jedzonko, a po 14 do pokoju ( doba od 15).
                          • jofalk Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 07.06.12, 08:18
                            Super. Dzięki za szybką odpwiedż i życzę miłego leniuchowania.
                          • Gość: gość Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.183.250.25.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.06.12, 13:04
                            a o której pokój trzeba opuścić? bo my mamy wylot o 22.30
                            • Gość: bettir Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.12, 15:36
                              My również wylatujemy o 22:30. Podobno pokoj nalezy opuscic do 12, a co z opaskami all? Zostawiaja, czy tez nalezy wykupic dodatkowy dzien?
                              • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.Red-79-148-111.staticIP.rima-tde.net 07.06.12, 17:49
                                Z informacji od Tui wynika , ze do 12. Można wykupić do wieczora chyba za 20 eur za pokój. Opaski raczej zostają. My mamy wylot o 9, więc raczej nie sprawdzimy, no chyba ze nam lot przesuną.
                                Dodatkowa informacja, obok hotelu jest centrum handlowe, a w nim miedzy innymi market spożywczy ze wszystkimi artykułami, wino w kartonów niecałe euro ;) więc jak ktoś chce sobie podrinkowac w pokoju, bez lazenia do baru, to proponuje wycieczkę do spara :)
                                Ps. Dziwna sprawa, sprzątaczka ( przyjemniej ta która u nas sprząta) nie rusza eur pozostawionych na stoliku, łóżku , chciałem dać napiwek, ale ona od dwóch dni usilnie monety ładnie układa na stoliku :)
                                • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.Red-79-148-111.staticIP.rima-tde.net 07.06.12, 17:53
                                  Przepraszam za błędy, Ale iPad usilnie zmienia wyrazy, w dodatku net chodzi jak chce.... Manana ;)
                                • Gość: gość Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.152.132.155.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.06.12, 20:14
                                  napisz kartkę :) Thank you :)
                                • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.152.132.155.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.06.12, 20:42
                                  a może ktoś potwierdzić ten koszt wykupienia dodatkowych godzin w pokoju?
                                  • Gość: gość Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.12, 21:49
                                    A czy braliście sejf.
                                    • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 08.06.12, 20:27
                                      my nie barislmy kasa, paszporty w szufladzie i aparat i kamera na wierzchu nic nie zgoneło
                                  • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 08.06.12, 20:26
                                    jasli chodzi o pokój to 20 euro ale to nie mozliwe ze wzgledu na 100 % oblożenie hotelu mówiła rezydentka tui jedni wychodza natychmiast prawie drudzy wchodza na to miejsce , osoby wylatujące po 22,00 maja opski do momentu zdania pokoku potem dostaja kartke vouczer na obiad i koniec all i czekaja na terenie hotelu do 20.00 na wyjazd to warszawa tak nasi znajomi mieli
                                    • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.152.138.102.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.06.12, 08:15
                                      i w tym hotelu tak mieli? bo ja czytałam że można do końca mieć opaski
                                      • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 09.06.12, 21:33
                                        pierwszy raz sie z tym spotykam tak mówiła rezydentka i tak mieli
                                        • Gość: siua Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.183.225.167.dsl.dynamic.t-mobile.pl 10.06.12, 10:30
                                          a można wykupić all do końca dnia?
                                          • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.12, 21:30
                                            Dzis wróciłem. Transfer na lotnisko o 6.50 ( kierowca był 7.10). Rano śniadanie , można zrobic kanapki, brać owoce itp... Wróciliśmy z 1h opóźnieniem, bo mieliśmy spóźniony wylot, lecielismy przez Wrocław.
                                            Opaski nie zdejmowali. Na lotnisku przypuszczali z woda wzięta z hotelu ( 0,5l).
                                            ... A teraz powrót do rzeczywistości...
                                          • Gość: Vinc Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.12, 21:38
                                            I teoretycznie, z segregatora Tui w hotelu:
                                            Pokój trzeba zdać do 12, przy zdaniu zdejmuje opaski i dają voucher na obiad, jeśli nie dadzą powinno sie upomnieć. Jeśli nie zdejma opaski,to mimo wszystko nie uprawnia ona do All...
                                            Ale to tylko info z segregatora...
                                            • Gość: mucha Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.12, 20:05
                                              Czy byłeszadowolony z pokoju??? Moim marzeniem jest mieszkać wysoko czy sa szanse żeby dostać taki pokój???
                                              • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 12.06.12, 21:55
                                                jak przylecieilismy kazdy pokoj był przydzielony hotel ma dwie czesc jest jedna w którj jest czajnik ale w tej nie bylismy nam sie podobalo nikt zpolaków nie mieszkał na samej górze
                                                jest naprawde super
                                                • Gość: gość Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.12, 08:31
                                                  A czy kolejka która jeździ po Caleta de Fuste dojeżdża do hotelu Elba Sara?
                                                  • Gość: gość Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.12, 16:03
                                                    Czy trzeba zabierać buty do wody dla dzieci
                                                  • roann Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? 21.06.12, 19:38
                                                    nie wiem nic o kolejce bo chodzilismy deptakiem na skróty kolo plazy tam dojdzie sie do maiasta , i piasek jest jak nad naszym polskim morzem czyli piaszczyste plaze zero kamieni i bardzo duze zasolenie także trzeba sie umyc po kapieli od razu nie ma prysznica na plazy jest na basenie
                                  • Gość: maja Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.09.12, 21:59
                                    pokoj na nastepne godziny czyli po 12 , najlepiej wykupic wczesniej czyli odrazu jak rezerwuje sie wycieczke w biurze podrozy , tylko ze musisz zaplacic za cala dobe mimo ze jeste sie tylko do godzo 20 -koszt na 3 osoby ok 800zl
                        • Gość: greg Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.12, 10:00
                          polecam zarezerwowac sobie przez internet jeszcze teraz,kierowca przyjedzie pod hotel i zabirze pod wypożyczalnie a to bedzie ze 200 zl taniej
    • Gość: mucha Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.12, 20:31
      Mam pytanie odnośnie animacji po polsku. Czy już sie rozpoczely, jak wasze dzieci je odbieraja, kto je prowadzi?????
      • Gość: jofalk Re: Wrócił ktoś ostatnio z Elba Sara? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 15:00
        bylismy w II połowie czerwca i już były animacje po polsku, dwie Polki zamjowały sie polskimi dziećmi - było ich niewiele 6-7 - dzieci chętnie chodziły i gdyby nie super baseny i plaża to pewnie by nie wracały. Śmiało moge polecić, każdy dzień w klubie o innej tematyce a wieczorkiem dzieci miały super przygotowane występy!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka