Dodaj do ulubionych

Kanary zimą z dziecmi, co z ubraniami zimowymi?

16.12.19, 12:38
Szukałam i nie znalazłam tu odpowiedzi (mam nadzieje, ze nie zdubluje posta). Lecimy w styczniu na Fuerte z dziecmi ( 7 i 2). Jedziemy samochodem do Wawy. Jak sie ubrac (bo nawet jak na wylocie bedzie ciepłąwo to po powrocie moga byc mrozy), co zrobic z ciuchami i butami? Do głownego? Do podręcznego?? Ja z mezem planujemy założyc kurtki jesienne ( na cebulke pod spdem), dzieciom jednak chyba kurtki zimowe. Buty zimowe zostawimy w samochodzie a zmienimy na jakies adidasy. Wiem ze pytanie moze głupie ale nigdy nie leciałam zima w cieplejsze miejsce.
Drugie pytanie: jakie ubrania cieplejsze tam zabrac?? Grubsza bluza czy sweter na wieczór wystarczy?? Ubieramy sie raczej lekko, nie jesteśmy zmarzlakami :)
Obserwuj wątek
    • gemowa Re: Kanary zimą z dziecmi, co z ubraniami zimowym 17.12.19, 11:21
      Leciałam w styczniu na Dominikanę, z -10 do +30 :)
      Zimowe buty i kurtkę zdjęłam na lotnisku po oprawie, spakowałam do płóciennej torby i wzięłam ze sobą na pokład (po wejkściu do samolotu od razu do schowka nad siedzeniami). To samo w drugą stronę - zabrałam ze sobą do smaolotu i przebrałam się na lotnisku przed wyjściem na mróz.
    • jusytka Re: Kanary zimą z dziecmi, co z ubraniami zimowym 19.12.19, 22:32
      Bylam rok temu zimą na Fuercie. Zimówki zostawiliśmy w samochodzie na lotnisku. Mąż podwiózł nas do wejścia i odstawil auto na parking. Mielismy na sobie kurtki typu softshell, a pod spodem cieplejsze bluzy, na nogach adidasy - to wystarczy. Na miejscu zimówki w ogole nie są potrzebne, ale też nie nastawiaj się na lato. Jak ja bylam ani razu nie można bylo plazować, bo zimny wiatr byl nieprzyjemny. Opalanie przy basenie hotelowym w miejscu oslonietym od wiatru bylo jednak możliwe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka