Dodaj do ulubionych

santa maria czy tenerife tour?

06.12.07, 21:48
Wybieram się z rodziną w wakacje na Teneryfę i na ten moment mam na
oku te dwa hotele. Macie jakieś sugestie, który wybrać? Jeżeli
mieliście do czynienia z nimi, proszę o informacje, wezmę je pod
uwagę.
Obserwuj wątek
    • Gość: abctenerife Re: santa maria czy tenerife tour? IP: *.Red-217-125-134.staticIP.rima-tde.net 13.12.07, 19:19

zalezy czego szukacie.......
      standard obydwu hoteli porownywalny, roznica znaczna w polozeniu.
      santa maria lezy na polodniu wyspy (co daje wieksze gwarancje
      pogody) w miejscowosci las americas-centrum turystycznym wyspy-
      blisko na plaze, do sklepow i nie ma problemow z zakupem
      zorganizowanych wycieczek czy wypozyczeniem auta.
      tene tour lezy na wschodnim wybrzezu, miejscowosc las caletillas
      kolo candelarii. Zalety: blisko do santa cruz- stolicy wyspy i
      spokoj bez rzeszy turystow. Wady - brak plazy, rozrywki, wiele firm
      organizujacych wycieczki nie uwzglednia tego hotelu podczas odbioru.

• Gość: superdario Re: santa maria czy tenerife tour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 21:43
        Dzięki, mam na uwadze jeszcze parę innych hoteli w podobnej cenie,
        np. Paraiso Floral czy Tropical Playa. Na któryś napewno się
        zdecyduję.Jeśli macie jakąś wiedzę na temat tych dwu to też
        napiszcie. Mam jezcze jedno pytanie, chciałbym bardzo dostać się na
        Fuerteventurę. Samolotem raczej nie, pozostaje droga morska ale nie
        mogę znaleźć połączeń promowych. Może ktoś z Was płynął i
        podpowiedziałby coś. Bardzo proszę i pozdrawiam.
                • Gość: gaby Re: santa maria czy tenerife tour? IP: *.Red-217-125-134.staticIP.rima-tde.net 20.12.07, 17:32
                  jesli szukales holtelu z dala od centrum turystycznego to sie dobrze
                  dales namowic.... hotel znajduje sie na zachodnim wybrzezu w
                  polblizu imponujacych klifow ¨los gigantes¨ w miejscowosci Puerto
                  Santiago.
                  co do fuerteventury to droga morska nie masz szans bo nie ma
                  polaczen, a poza tym przeprawy promowe tutaj wcale nie sa takie
                  tanie. lepiej wybrac sie jedna z miejscowych lini lotniczych:
                  Islas Airway - tansze lub Binter Canarias troche drozsze ale
                  standard od`powiednio wyzszy - przynajmniej maja porzadna
                  klimatyzacje. za nim sie dasz namowic na bilet na fuerta sprawdz z
                  ktorego lotniska jest lot: z polnocnego los rodeos czy poludniowego
                  reina sofia - chociaz z twojego hotelu to do jednego jak i drugiego
                  bedziesz mial spory kawal drogi, za takse zaplacisz niezla kase....
                  • Gość: superdario70 Re: santa maria czy tenerife tour? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.07, 23:05
                    Dokładnie, gdy słyszę o hotelu w pobliżu ruchliwej drogi-unikam go.
                    W związku z tym, że jadę z dzieciakami nie interesuję się zyciem
                    nocnym. Byłem blisko tenerife tour ale północ wyspy jakoś mnie nie
                    bierze. Mam nadzieję, że z los gigantos będę zadowolony. Lecimy na
                    dwa tygodnie, mamy w planie sporo wycieczek i wypożyczenie
                    samochodu. Także nie pojadę raczej taksą na lotnisko. Dzięki za info
                    o promach, szkoda że nie pływają. Lot na fuertę jakieś 100euro mnie
                    skubnie. Pozdrawiam
                    • Gość: magda Re: santa maria czy tenerife tour? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.07, 22:21

Witam,byłam w hotelu Santa Maria w 2005 r,hotel zasługuje na dobre 3*,jedyny
                      mankament
                      to troszkę mały basen jak na ilość gości,pokoje są spore,wyposażone w aneks
                      kuchenny i naczynia.Zaletą tego hotelu jest jego położenie blisko plaży,powrót
                      do hotelu jest ciut gorszy ponieważ idzie się pod górę,hotel położony na
                      wzniesieniu.Jak jest gorąco to ciężko wchodzic ale poza tym jest ok.Ja byłam z
                      Ecco Holiday i tam piszą w katalogu że hotel jest położony w centrum Playa de
                      Las Americas ale to nieprawda.Do Playa jest jakieś 1,5 km.Hotel jest położony w
                      centrum Costa Adeje,blisko stamtąd do McDonalda,innych knajpek i barów oraz w
                      pobliżu duze centrum handlowe.Ogólnie byłam zadowolona z hotelu, w tym roku też
                      jadę na Teneryfę ,w maju do "prawdziwego centrum" Playa de las Americas-Hotel
                      Las Palmeras.Pozdrawiam
                      P.S.Miałam opcję bez wyżywienia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka