Dodaj do ulubionych

Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos byl?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.07, 23:40
Witam, lece z rodzina za 10 dni do Regency Resort na Teneryfie, ktos
zna, ktos byl? Mamy 2 malych dzieci, jakies atrakcje dla dzieci,
itp? Dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: mary Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.cn.net.pl 05.01.08, 23:54
      Miałam okazję być tam dwa razy 15-30.12.2005 i 16-31.12.2004 , zależy w której
      części cię zakwaterują, jak tej lepszej to spoko, ale jak trafisz do tzw.
      Bugenvilli ośrodek podległy Regency to masz przechlapane( położone po drugiej
      stronie ulicy na basen do restauracji i baru trzeba latać do właściwego ośrodka
      regency , najlepiej proś o apartament na piętrze- na parterze wszędzie włażą
      paskudne kocury), brudno, grzyb na ścianach, obsługa fatalna, a rezydent na twój
      widok ucieka bo wie ze będziesz miał 100 pretensji , nie polecam,jak możesz
      zmień ośrodek serio, wątpię żeby przez te 2 lata cokolwiek się tam zmieniło, do
      plaży daleko, 20 minut dość szybkim marszem z górki-przerąbane z powrotem bo
      trzeba pod górę maszerować,na szczęście taksówki tanie , no i hotelowy busik
      zawozi i przywozi z plaży ale nie każdej trzeba się dowiedzieć, plusem jest
      bliskośc do aquaparku wtedy wejście dla dorosłego było 22 euro nie wiem jak
      teraz, najepiej to wypożyczyć samochód i samemu zwiedzić wyspę-polecam wjazd
      kolejką na Pico del Teide , z dziećmi można wybrać się do Loro parku to w
      północnej części wyspy, w hotelu dla dzieci z atrakcji to pamiętam brodzik,
      ,możliwość gry w bulle, bilard, sauna,jacuzzi ,w sumie to mało atrakcji dla
      dzieci jest jest świetlica i są animatorzy ale nie wiem czy polskojęzyczni ,
      polecam zobaczenie Czarnej plazy Arena w los gigantos, i zwiedzenie MASCA
      -wioski piratów super widoki ;-) ;-)miłego wypoczynku
      • Gość: Marek Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.chello.pl 04.03.09, 00:55
        Byłem, dwa tygodnie (czerwiec 2008) w klubie Neptuno (mieści się powyżej Regency
        Club ale to ta sama firma). Skorzystałem z okazji zakupu timeshare w Regency
        Club, podpisałem umowę na 14500euro w pokoju dla dwóch osób. Niby wszystko ok,
        ale po powrocie do Polski tknęło, mnie, czy nie przepłaciłem. Zacząłem szperać,
        trafiłem na ALCo, napisałem maila, oddzwonili, skończyło się, że kupilem sobie
        timeshar w lepszym klubie, konkretnie Miraflores Beach and Country Club, w
        partamencie dla UWAGA 6 OSÓB, ZA kwotę 4700euro. W sumie poczułem, że jestem do
        przodu. Byłem w lutym w tym klubiue, jest on w Hiszpanii, co prawda cieplo to
        nie było tam w lutymm, ale standard po prostu git. Dwa razy lepiej niż w
        Regency, to co najmniej. Ludzie, jak to jest, że jedni sprzedają coś gorszego
        drożej a drudzy cos lepszego taniej? Świat powariował chyba z chciwości. Co do
        Alco, to polecę każdemu tę firmę, jak ktoś ma problem z timeshaere to może tam
        iść jak w dym. Podaję stronę: www.alco.tm.pl Proście najlepiej pana Przemka,
        ludzki człowiek, szefów się doświadcza dopiero jak jest sprawa załatwiona, ale w
        sumie to rozumiem. Jakby ktoś chciał to niech pisze do mnie bezpośredni na
        equspolonussum@yahoo.pl
        Wiem długa nazwa, ale mnie się podoba.
        • Gość: Dominik Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.Red-88-2-183.staticIP.rima-tde.net 18.02.09, 11:23
          Witam
          Banda naciągaczy która chce cię naciągnąć na zakup udziałów w
          apartamencie potwierdzone certyfikatem (a nie np.aktem własności)
          Tłumacze na swoim przykładzie: Jest Apartament i on dzieli się na 27
          udziałów każdy udział kosztuje 36.ooo Euro . Czyli jak chcesz mieć
          100 % udziałów w apartamencie musisz zapłacić 972.000 Euro i to
          gwarantuje ci że masz certyfikat na udziały (nie mylić z aktem
          własności) i możesz w nim przebywać 27 tygodni lub w innych
          ośrodkach grupy NCI. Resztę tygodni czyli 25 wykorzystuje Regency
          Resort do swoich celów. Musisz takżę robić opłatę roczną za
          utrzymanie tego apartamentu i tu w zależności, jeżeli wykorzystujesz
          go raz w roku 7 dni (bo masz tylko jeden udział) to twoja opłata to
          720 Euro rocznie. Jak mi tumaczyli na utrymanie tego apartamentu,
          czyszczenie basenu i takie tam. Specjalnie zapraszają cię na darmowy
          pobyt na Teneryfę pokazują co najlepsze a w ostatnim dniu mydlą oczy
          i ciągną na podpisanie umowy. Polskie prawo tego zabrania a więc
          umowę musisz podpisać na Teneryfie. Mi akurat udało się być na takim
          pokazie tylko 2 godziny ale jest tylu (handlowców którzy czychają na
          Polaków naiwność że głowa Boli - UWAŻAJCIE.

Ps.Proponują że możecie spłacać udziały np. w ratach .....

PS2. Co wam radzę można pojechać do Regency Resort np. na 2 tygodnie
          bawić się, kożystać z ich basenu, pojechać pozwiedzać, wrócić do
          Polski i śmiać się z nich

PS3.Dla przykładu apartament można kupić na normalnych zasadach za
          80.ooo euro bez problemu. Jest mnustwo agencji które sprzedają takie
          lokale

Pozdrawiam
          Dominik
            • Gość: karolinka78@ Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.toya.net.pl 01.12.11, 18:10
              a ty nie pomyślałaś/eś że może ma dyslekcję a czyta dużo-no prymityw z ciebie total!!!A regency to ściema jakiej mało-ci sprzedawcy w polsce bylu zerami a teraz grubą kasę z twojej kiejdy ciągną!!!! A weż jedno pod uwagę-ktoś kto ocenia druga osobę po tym jak używa ortografii i domniewa nie czytanie książek jest właśnie taką osobą której oni szukają.....naiwną:)*powodzenia w zakupie apartamentu
          • Gość: jon Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.chello.pl 27.09.10, 11:37
            Twoje podejście jest naprawde pełene podziwu jechać wykożystać i śmiać się brawo aby pozazdrościć.
            I te kwoty chłopie z kąt ty się urwałeś ja mam tam udział i jestem zadowolony coś mi się wydaje że nie stać cię na nic tylko wykorzystać taki wyjazd i na forum piszesz jakieś bzdury utrzymanie takiego apartamentu to 376 euro i jak polecisz jakąś rodzinę to dostajesz z to kasę jesteś w stanie zarobić na tę opłatę roczną bez żadnego jakiegoś wysiłku.
            Uważam że ludzie piszą bzdury tylko zastanawia mnie to w jakim celu. Bycie klubowiczem to fajna sprawa dla tych którzy chcą podróżować duże możliwości bo przecież dla tego co myśli jechać wykorzystać a potem się z nich śmiać to na pewno nie ma sensu
            POZDRAWIAM
      • Gość: Marek Lu. Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.chello.pl 16.03.09, 20:34
        Byłem z Żona w lutym, bardzo zadowoleni z pobytu jesteśmy obydwoje. Obsługa
        świetna, Pedro woził nas po wyspie, mieszkaliśmy w dobrym standardzie. W sumie
        pobyt dwutygodniowy baaardzo udany. Skusiliśmy się tez na zakup, 15000 euro za
        dwuosobowy apartament. W sumie to naprawde nam sie podobało, ale rodzina moja to
        5 osób, po powrocie więc zacząłem się zastanawiać jak się z tego wycofać,
        zgłosiłem się do firmy ALCO, tam bardzo profesjonalnie mnie potraktowano, pan
        Przemysław, poświęcił mi naprawde dużo czasu i skończyło się tak, że mam
        6osobowy paartament za mniej połowę tamtej ceny i załatwoione juz następne
        wakacje - mam potwierdzenie z RCI - za 100 euro. Timeshare to super sprawa, ale
        trzeba się lepiej targować. Powiem, tak, wszystkim życzę udanych wakacji, ale
        zawsze warto kupić coś taniej niż drożej.
        • repairman Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b 10.03.09, 14:41
          Zagladnalem z ciekawosci na te strone co ktos podal powyzej i tam jest opis co
          to jest timeshare etc ( www.alco.tm.pl/timesharing.htm )

Ciekawe okreslenie wiec nie ma co sie dziwic ze czasami trafi sie na najgorszy
          apartament:

#

" Tylko najwyższy standard - niezależnie od tego, czy jest to apartament, dom
          wakacyjny, chata z bali, zamek czy nawet barka!"

Bo ma sie najwyzszy standard :D

Jak wogole mozna na cos takiego sie zgodzic;)

Swojego czasu pamietam jak w 2000roku na "Teneryfie" ganiali za turystami z
          takimi ofertami ;-)
          Najtansze studio mozna juz wyrwac za 50-60tys i to z aktem notarialnym twoja
          wlasnosc przez caly czas na caly czas ;)
          • gainek Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b 11.03.09, 12:54
            Witam serdecznie!
            korzystałam 3x z wyjazdów wakacyjnych (członkostwo próbne)1x
            teneryfa-regency,1x fuerteventura,1x malaga-i to mi wystarczy.
            Lepiej opłaca się wykupic wczasy indywidualnie w dobrym biurze turystycznym.
            Poszczegolne resorty są do siebie podobne i działają w ten sam sposob.
            kat**-kat***(kat***** jest praktycznie nieosiągalna,a i b.droga) apartamenty są
            w róznym stopniu zużyte jak się ma pecha, to i sprzęt się lekko rozlatuje i
            lokalizacja jest nieszczególna.
            Minusem jest pozostawienie klienta własnemu losowi
            O wszystko trzeba zadbać samemu.
            Regency-Neptun,zespół własciwie hotelowy,chyba 300 euro/tydz/do4 osób(mozna
            zarezerwowac indywidualnie )Trochę daleko od plazy,ale jest dowoz hotelowy,obok
            dobry duży market.Sam hotel ma niezly basen ,ale dla dzieci raczej nic do
            zaoferowania.Jezeli jest się na pobycie "sieciowym"mozna przejsc do sasiedniego
            zespołu,tam juz dzialają animatorzy.
            Jedzenie to koszt 100 euro/osoba za tydzień(zbiorowe)do tego po około 40-80
            euro/osoba wycieczki.25-30 euro taxi na lotnisko(taryfa stala dla turystów z
            walizami)
            Lepiej wynająć samochód,ale w hotelu drożej(poszukać samemu) srednio
            300euro?tydzień za maly samochód.Na lotnisku nabrać przewodnikow,lokalnych gazet
            i zwiedzać samemu.Ogolnie calkowity koszt to ponad 2000zl/osoba/tydz ,przy
            pobycie min 2 tyg dla 4 osob cena będzie nizsza.
            NIE DAC SIE WMANEWROWAC W ZAKUPY TYGODNI WAKACYJNYCH
            -nie jest łatwo zarezerwować wyjazd w innym terminie niż się kupilo,wybór miejsc
            np innych tez jest trudny a nawet niemożliwy)-nawet kupując najdroższy
            sezon(czerwony)-naprawde lepiej co dwa lata jechać w nowe miejsce z pełną
            obslugą rezydenta.Tu rezydent kontaktuje sie do momentu ewentualnego zakupu
            -potem szukaj wiatru w polu.
            Cały system oparty jest na piramidzie-kto wcześniej wejdzie,to może mu się za
            życia zbilansuje.
            Reasumując jechać raz,skorzystać jeżeli proponują darmowy reklamowy pobyti
            podziękowac stanowczo.
            I BARDZO WAŻNE!
            pomimo możliwości wycofania się od momentu złożenia podpisu do 10dni-placi się
            dośc duże kary za zerwanie umowy.
            podpis może kosztować i z 1000zł -to są koszty administracyjne i te punkty umowy
            trzeba najpierw b.dokładnie przeczytac-a możliwośc odsprzedaży tygodni,też jest
            praktycznie niemożliwa-i nikt z naganiaczy nie pomoże.
            Dopiero po trzech szkoleniach i zadawaniach niewygodnych pytań,dotarłam do sedna
            prawdy i jeszcze jedno oprócz ceny wykupu tygodnia,trzeba dodać coroczny haracz
            na utrzymanie około 500euro i opłatę rezerwacyjną 100-300 euro przy każdym
            wyjeżdzie.
            Ale pobyt na fuerteventurę 2TYG się opłacał,i wyspa piękna!!Jeżeli komuś
            zaproponują ,to brać-załatwić przelot,-przez Madryt-Air Europa wynająć samochód
            na lotnisku( z Polski)Obejrzeć w Google i bawić się świetnie-polecam.
    • Gość: Pijaś Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: 217.153.34.* 25.01.10, 12:18
      Wyjeżdzam 31.01.2010 na 2 tygodnie do Regency Resorts na Teneryfę -
      nie wiem jeszcze w który z 5 ośrodków mnie włożą - to jest wyjazd
      promocyjny związany z Time Share RCI. Czy ktoś był? jakie warunki w
      tych ośrodkach i w którym warto się znależć. Chętnie posłucham
      wszelkich porad. Z góry dziekuję a i jeszcze jedno jadę z
      dzieciakami są jakieś atrakcje w ośrodku? Warto stołować się w
      ośrodku czy lepiej wychodzić na zewnatrz?
      • Gość: Rafael Re: Regency Resort na Tenerife IP: *.40.191.74.threembb.co.uk 05.10.11, 15:27
        Witam! Próbowaliście czasem porostu zarezerwować domek lub jego część w Hiszpanii lub innym kraju? To spróbujcie - Polecam dla wszystkich !!!
        Potrzebne trochę samodzielności i odwagi, ale wrażenia nie do podrobienia w dodatku często taniej niż w "renomowanych" resortach!!!!
        "Zasmakujecie nigdy nic zorganizowanego nie weźmiecie, a i resorty przestaną Wam sie podobać"

Style resortów HTC, Regency, Clubów o przeróżnych nazwach są ciekawe choć nastawione na uwiązanie Cię na "smyczy" zostań w 500m okolicy to zaoferujemy Ci jeszcze więcej usług z Resortu prawie za "DARMO" heh (Nikt nie zmusza, ale rekomendacja taka że ups).

Ludzie spróbujcie zarezerwować sobie połowę lub ćwiartkę domku (to zależy od wielkości). Domek zawsze zawiera przynajmniej jedną sypialnię + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + basenem na zewnątrz. Ostatnio zarezerwowałem na Teneryfie /Plaża Adeje za 180E/Tydz (Taniej niż zwykle wyjątkowo oferta bezzwrotna - ryzykowne).
        W dzień na Plażę, wieczorem na miasto później impreza, a później powrót i "dobijanie" imprezy w domku do rana ktoś zgłodnieje przecież wszystko jest na miejscu - Zycie jest piękne więc czerpmy je "garściami".
        Tak czy inaczej każdy ma coś fajnego Ci co grosza nie za wiele też przecież zawsze mogą się stołować u "siebie" inni w restauracjach, zasmakujecie nigdy nic zorganizowanego nie weźmiecie, a i resorty przestaną "smakować"!!!

Kiedyś brałem resorty i przewodników jak leci teraz trzymam się od nich z daleka. Po prostu zwiedzając lubię stanąć przy tym co mi się podoba, a nie uczestniczyć w przepędzaniu po rożnych atrakcjach i wprowadzaniu mnie do sklepów z których przewodnicy dostają "obrywki".
        Troszkę odwagi i sami to wszystko zwiedzić możecie, a frajdy wtedy co niemiara ze samemu, wrażenia nie do podrobienia (często sporo taniej również za zwyczaj 50%).
        W ciągu ostatnich trzech lat byłem około 15 razy na Wyspach Kanaryjskich drugie tyle w różnych krajach Europejskich, a od bliskiego wschodu i Afryki też nie stronię.

Sporo latam i często dopadają mnie odwołane loty - Dla mnie to nic piękniejszego na świecie nie ma. Wtedy wybieram inne miejsce na ogół inny kraj, obsługiwane przez przewoźnika, sprawdzam czy są dostępne miejsca na lot tam i WAZNE teraz sprawdzam czy są tam dostępne domki w ciekawych lokalizacjach (nigdy za daleko od centrum) jak tak to, przerezerwowywuje lot, rezerwuje domek, kasuje starą rezerwacje domku, często nowe miejsce jest o polowe taniej, ze wzgledy na termin (teraz albo nigdy).
        Nie piszę tego by się chwalić, ale jako argument dla tych co zaraz skomentują "etaaaaaam" cienki jest - Takie komentarze to Ich Problem. Niestety 80% Polaków to MALKONTENCI - przewiduje mało komfortowe psychicznie życie dla nich i chciałbym się mylić !!!!

Nie uważam że widziałem wiele, ale kilka rzeczy mogę podpowiedzieć
        Rafael.Apart@gmail.com
    • Gość: Lena Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b IP: *.mikolow.multimetro.pl 06.08.14, 13:25
      Mam pytanie do tych którzy są właścicielami. Czy możecie odsprzedać tygodnie bonusowe? Jak byłam na prezentacji Pan mówił że można dobierać dowolną ilość tygodni bonusowych dla dowolnych osób w dowolnych ośrodkach? Trochę nie rozumiem dlaczego nie ma takich ofert w necie. Przecież jeśli ktoś nie może jechać np na swój wykupiony tydzień może ten apartament w tym czasie komuś wynająć i jeszcze zarobić na tym.
    • joanna3000 Re: Regency Resort na Teneryfie, ktos zna, ktos b 05.01.17, 11:53
      Proszę uważać na oferty timesharingowe z firmy „Regency Resorts LTD” (RCI) na Teneryfie. Zawarliśmy umowę członkowską, która zobowiązała nas do wpłaty określonej kwoty w wyznaczonym przez obie strony czasie. Zachęceni atrakcyjną ofertą wyjazdów zagranicznych, korzystania z infrastruktury na całym świecie oraz możliwościami inwestycyjnymi byliśmy zobligowani do podjęcia decyzji jeszcze tego samego dnia gdyż była to „oferta promocyjna”. Chciałabym zaznaczyć, że oferowanie korzyści finansowych jest nielegalne. W celu zawarcia umowy timesharingowej wpłaciliśmy tzw. „kwotę manipulacyjną”, która powinna nam zostać zwrócona według Prawa Unii Europejskiej po rezygnacji z umowy. Zgodnie z przysługującym nam prawem w ciągu 3 dni od daty podpisania umowy wysłaliśmy pismo rezygnacyjne, a naszą sprawą zajęło się ECK ponieważ firma nie przyjmuje pism, nie odpowiada na żadne wiadomości. Nie odzyskaliśmy do tej pory pieniędzy, firma RCI nie podpisała nam umowy rezygnacyjnej i jedynym rozwiązaniem sytuacji jest skierowanie sprawy na drogę sądową.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka