Dodaj do ulubionych

Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opinie!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.08, 08:52
Powiedzcie czy to dobry wybór?jedziemy z 2.letnim dzieckiem!
Obserwuj wątek
    • icaro Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 03.02.08, 12:51
      dobry wybor jesli szukasz spokojnego miejsca.daleko do plazy,ale rekompensuja
      wspaniale widoki z okien hotelu.
    • ala_kott Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 11.02.08, 20:07
      Ja bylam z 3-latkiem. Wypoczelam i dzieciak chyba tez byl zadowolony;) wiecej
      masz na: travelzone.pl/hotele/hiszpania/wyspa-teneryfa/barcelo-santiago.html
      • darek712 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 04.03.08, 19:55
        Z jakim biurem byłaś w tym hotelu? Jak wyglądają pokoje, czy
        wszystkie są z widokiem na morze, czy też jest są miejsca,
        gdzie "może" się zdarzyć nieciekawa lokalizacja ?
    • Gość: Anna Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 217.96.36.* 04.04.08, 09:50
      Tez jadę do tego hotelu z dzieckiem 2 letnim z biurem Itaka. Bardzo
      proszę o opinie. Megan w jakim terminie lecisz, ja 27 maja 2008
      • Gość: megan Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.08, 20:57
        Anno,w takim razie spotkamy się w ty hotelu ponieważ ja będę tam od 21 maja do 4
        czerwca 2008 r, z tym że jedziemy z Orbisem.Jedziecie z dziećmi.Pozdrawiam
        • Gość: Anna Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 217.96.36.* 10.04.08, 11:46
          Megan, bardzo się cieszę, jezlei nie macie nic przeciwko, to
          spotkamy sie w hotelu, może zostawcie na recepcji dla nas informacje
          z numerem pokoju, albo komórki na ,,hasło" od Megan dla Anny

Pozdrawiam serdecznie
          • Gość: megan Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.08, 18:11
            Hej!
            Nie spodziewam się wielu Polaków w tym hotelu,dlatego też myślę że bez większego
            problemu się znajdziemy.Będziemy z naszą niespełna dwuletnią córeczką.Aniu
            napisz jaką opcję wybraliście HB czy All?
            • Gość: Damian Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 84.38.26.* 13.04.08, 18:53
              Tygodniowy wyjazd z Itaką 20 maja do tego Hotelu ma tylko pięć noclegów! Wylot z
              Wa-wy 20 maja o 23:30 planowany przyjazd 21 maja około godziny 6 rano do hotelu.
              Wyjazd z hotelu 27 maja o godzinie 23.
              To przegięcie, chcemy napisać w tej sprawie skargę!
              • darek712 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 14.04.08, 20:59
                Policz dobrze- biorąc pod uwagę godz. wylotów, wychodzi 6 "pełnych"
                noclegów przy 7 dniach na miejscu. Jest to standard w biurach
                podróży, biorąc pod uwagę loty nocne. Przy układzie lotów w ciągu
                dnia, może czasami udać się załapać na "pełne" 7 noclegów, ale i tak
                na miejsu nie będziesz więcej niż 7 pełnych dni- (w pierwszy) lub
                ostatni 7 dzień wypadnie Ci (przylot) wylot "dzienny" z powrotem-
                czyli w takim przypadku jesteś 6 pełnych dni, gdzie śpisz
                7 "pełnych" nocy (przylatujesz na noc lub wylatujesz z samego rana).
                No chyba że oferta nie jest standardowa... W sumie nie masz co
                reklamować. Tutaj i tak nie jest tak źle- są ofert z faktycznymi
                5 "pełnymi" noclegami...
            • Gość: Dana Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 80.51.176.* 19.04.08, 13:12
              my również jedziemy do tego hotelu
              termin wylotu 20,05 biuro itaka
              może jednak tych Polaków będzie troche :)
              • Gość: fankaksiegowego Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 11:37
                witajcie, my jedziemy od 17 czerwca - ktoś może również wybiera się
                tam w tym terminie ?
        • da-ge Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 26.04.10, 10:51
          Witam,
          Ja również lece do tego hotelu w terminie 21.05-04.06 w podróż poślubną :D
          • da-ge Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 26.04.10, 12:57
            kurka nie zauważyłam, że rok nie ten :(

a może ktoś będzie w tym terminie?
            • Gość: Damcio Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.polsat.net.pl 03.05.10, 13:58
              Ja planuję wyjazd ale w połowie września :)
    • Gość: 4* Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 22:41
      Hotel w spokojnej okolicy. Widoki z pokojów zapieraja dech w
      piersiach. jest przepieknie i raczej wszystkie pokoje maja widok na
      morze. Hotel usytuowany na skałach, ale brak plaży rekompensuja
      baseny i widoki. Na niedaleka plaże trzeba podjechac autobusem
      hotelowym , ale plaża raczej taka sobie , niewielka i w srodku
      miasta i jak wiadomo piasek wulkaniczny lepiący sie do ciała. Hotel
      po gruntownej renowacji , pokoje nieduze ale ładne . jedzenie
      wysmienite. Dla dzieci jest brodzik , placyk zabaw przy basenie ,
      opiekunka do dzieci . Wiekszosc hoteli oferowanych w polskich
      biurach jest w Playa de Las Amerikas - miejsce tetniace zyciem we
      dnie i w nocy ale raczej nie dla rodzin z dziecmi. Dla nas wybor
      tego hotelu był strzałem w 10. Życze udanych wakacji.
    • Gość: fankaksiegowego Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.08, 19:07
      wybór wyśmienity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wróciłam stamtąd niedawno i jestem zachwycona
      • Gość: fosć Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.autocom.pl 20.07.08, 15:40
        Czy ktoś może wybiera się do tego hotelu z Itaką 05.08.08?:)
        • Gość: Martha Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.europe.hp.net 22.07.08, 13:07
          My jedziemy 12.08 z Itaką, więc jeśli będziecie tam 2 tygodnie to
          możliwe że się spotkamy:)
    • Gość: Dominika Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.08, 19:57
      Świetne miejsce.. Rewelacyjna obsługa.. Czyściutko - pokoje milutkie. Baaardzo
      polecam bardzo.
      • martyna59-2 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 29.07.08, 21:37
        Nie znam osobiście tego hotelu ale slyszałam o nim dobre opinie ja 2
        tygodnie temu wrócilam byłam w hotelu Jacaranda a to co moge ci
        doradzic to wycieczki po wyspie my mielismy szczeście poznac
        przypadkiem przewodnika ktory zrobił nam wycieczke indywidualna w
        tej samej cenie co autokarowa jak póżniej rozmawialismy z ludzmi
        którzy wykupili autokarowa to sie okazało ze nie widzieli nawet
        połowy tego co my zreszta co bede opowiadała podam ci maila do niego
        to zanim sie zdecydujesz możesz sobie porównac jego plan wycieczki z
        autokarową u rezydenta on jezdzi busem 8 osobowym to i atmosfera
        jest fajniejsza wycieczka oczywiscie z obiadem autokar ma stale
        punkty w których sie zatrzymuje a z nim ty decydujesz kiedy i na jak
        dlugo sie zatrzymujecie

teneryfa339@gmail.com
        • Gość: piodut Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.derby.waw.pl 12.08.08, 21:36
          Jakiej narodowości jest przewonik :) albo moze inaczej w jakim
          języku do niego pisać.

jak kształłują sie ceny?

pozdrawiam
          ps wybieram sie 23.09 w podróż poślubną
          czy ktos kto byl napisze czy miejsce sie nadaje?
    • Gość: karpio Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 87.244.80.* 09.10.08, 11:22
      zobacz na www.trivago.pl/

tam sa recenzje i opisy hoteli dodawane przez turystow
    • wkhotel Opinie n/t Barcelo Santiago na forum hotelowym 09.10.08, 16:38
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54131&w=80570359
    • Gość: BDG Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.intelink.pl 20.10.08, 03:13
      Chciałbym sie wybrać do tego hotelu w grudniu z Itaką, ale cały czas
      nie pokoją mnie negatywne opinie na temat tego biura. Czy ktoś z
      wypowiadających się mógłby napisać jak wywiązała sie Itaka odnośnie
      wyjazdu do tego hotelu? Proszę o pomoc.
      • Gość: Hitza Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.08, 08:03
        Lece tam we wtorek. Jak wroce (29.10) opowiem czy Itaka spelnila
        moje marzenia ;-)
        • ewa_on Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 21.10.08, 14:17
          Ja też sie tam wybieram do tego hotelu z Itaką (wylot 8 grudnia)i
          oczywiscie mam stracha,bo o Itace sie za dużo naczytałam;)
          Jesli ktos był to prosba zeby dał znać jak było.
          • ewa_on Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 21.10.08, 14:18
            trochę mi nie po polsku wyszło,sorry...
    • Gość: marko Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 12:20
      Hotel jest rewelacyjny !!! Dobry komfort ,świetna
      kuchnia ,niesamowite położenie .Takich widoków nie można zapomnieć ,
      gorąco polecam !!!Byłem w tym hotelu na sylwestra ,cieplej było niż
      w Egipcie (w tym miejscu z powodu południowego położenia ,oraz
      klifów panuje specyficzny mikroklimat ), na pewno tam wrócę jeszcze
      raz.
      • iw42 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 07.01.09, 14:49
        Witam. Wybieram się do tego hotelu z Itaką 14.10 .Czy wszystkie
        pokoje mają widok na ocean? W biurze powiedzieli ze za widok jest
        dopłata.Pozdrawiam
        • Gość: marko Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 20:34
          Większość pokoi jest z widokiem n morze , nawet z pokoi narożnych
          je widać . Ja zawsze w rubryce uwagi, wpisuję prośbę o pokój z
          widokiem na morze i za każdym razem go dostaję bez dopłaty . Hotel
          polecam !Zobacz więcej na www.barcelo.com/BarceloHotels/en-
          GB/Hotels/Spain/CanaryIslandsTeneriffa/Santiago/Photos.htm .

Marko
    • Gość: krakusy Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-SPA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.09, 13:29
      Czy wejście do SPA w tym hotelu jest dodatkowo płatne czy w cenie
      all?
      Pozdrawiam
      • Gość: Marko Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-SPA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:59
        Ja nie miałem All ,więc trudno powiedzieć .W każdym bądź razie
        wejście do spa kosztowało 10 Euro .Wejdź na sronę hotelu tam są
        wszystkie ceny .
    • Gość: gość Opis teneryfy IP: *.markom.krakow.pl 25.02.09, 15:13
      Ciekawy opis Teneryfy można przeczytać na tym blogu podróżniczym.
      • Gość: megi Re: Opis teneryfy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.09, 07:29
        Wybieramy się do tego hotelu z 2,5 letnim dzieckiem we wrześniu - mam nadzieje,
        że nie będziemy żałować i wszyscy będziemy zadowoleni.

Mam pytanie do tych, którzy już tam byli - czy ten cały hotelowy plac zabaw jest
        tylko dla dzieci od 4 lat, czy to ograniczenie wiekowe dotyczy tylko animacji i
        bardziej zorganizowanych zajęć, co byłoby logiczne?

I czy w opcji all inclusive w ciągu dnia są jakieś przekąski/kanapki czy tylko 3
        posiłki dziennie?

• Gość: D.S Re: Opis teneryfy IP: 84.38.21.* 09.05.09, 10:51
          Co do dzieci nie potrafię udzielić odpowiedzi-nie interesowałem się tym na miejscu.
          W opcji All Inclusive poza trzema posiłkami w restauracji głównej.
          Do wyboru.
          1. Bar samoobsługowy przy basenach otwarty od 10-18 kanapki,ciastka,lody i różnego rodzaju napoju też alkoholowe.
          Bar zamykany jest podczas trwania obiadu.
          2.Bar przy basenach z obsługą.
          Otwarty od 10-23
          Tutaj możesz dostać przekąski na ciepło oraz sałatki, oraz napoje butelkowane nestea,cola,piwo oraz drinki.
    • Gość: ANKA Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.09, 18:42
      właśnie wróciłam średnia wieku 70lat,jedzenie pyszne,pogoda średnia
      jak na czerwiec całe 2 tygodne była taka sobie więc jeśli
      oczekujecie w czerwcu bez chmurnego nieba to tutaj go nie
      znajdziecie,w basenie zimna woda,pokoje czyste i wygodne tylko
      wezcie z widokiem na może bo od ulicy jest bar 66 i śpiewa w nim
      baba która krzyczy stare hity do godziny 0.00 UWAGA OKOLICA BARDZO
      ŁADNA NIESTETY DO CENTRUM ZE SKLEPAMI W LAS AMERICA ZA TAXI
      ZAPŁACICIE OKOŁO 30 EURO A ZA AUTOBUS 3,5 EURO W JEDNĄ Z TYM ŻE
      AUTOBUSEM JEDZIE SIĘ TAM 1,5 HCHOĆ ODLEGŁOŚC TO OKOŁO 25
      KM,WYPOZYCZENIE SAMOCHODU NP.FIATA PANDA NA DZIEŃ KOSZTUJE 30
      EURO.MOIM ZDANIEM JEŚLI CHCE SIĘ JECHAĆ DO SIAM PARKU I WYCHODZIĆ
      WIECZOREM NA MIASTO TO MIMO TEGO ŻE LOS GIGANTES = PIĘKNE WIDOKI TO
      JEDNAK JA 2 RAZ POJECHAŁA BYM DO LAS AMERICAS
      • Gość: marbor1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 85.219.200.* 22.06.09, 17:10
        ANKA nie wiesz moze jaka jest procedura wypozyczenia samochodu z tej
        wypozyczalni naprzeciw hotelu? Placi sie jakas kaucje czy jak? I
        jeszcze sprawa All inclusive: WARTO?? Co jest wliczone w cene All??
        Jaka mialas opcje i co polecasz bo wybieram sie koncem sierpnia :-)))
        Z gory dzieki. pozdr
        • turcja1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 16.07.09, 20:03
          Wróciłam wczoraj z tego hotelu jesli ktoś ma pytania to chętnie odpowiem.
          • Gość: marbor1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 85.219.200.* 18.07.09, 11:50
            Wybieram sie z zona do tego hotelu w sierpniu. Jakie wrazenia z
            pobytu? Moze kojarzysz jakie sa ceny w SPA :-) Jak jedzonko i wogole
            jaka jest opcja ALL?? Tak wogole to napisz jak mozesz jakie miejsca
            warto zaliczyc bedac na wyspie. A moze korzystalas z wypozyczalni
            samochodow tej naprzeciw hotelu (jesli tak to czy polecasz)?? Moze
            sie orientujesz kiedy sie reguluje platnosci ktore sa poza opcja
            All - zaraz gotowka czy dopiero przy wymeldowaniu z hotelu?? To
            prawda ze parking jest platny 5 euro za dobe?? Z gory dzieki za odp.
            pozdrawiam
            • turcja1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 19.07.09, 12:56
              Parking jest płatny 5 euro jest podziemny.Wszyscy stawiają samochody w koło
              hotelu zawsze znajdziesz miejsce.Samochód wypożyczałam od pana Andrzeja jest
              trochę drożej ale daje znizki na bilety do Loro Parku na katamaran i inne
              wycieczki.Sam hotel bardzo ładny wszystkie pokoje z widokiem na ocean.Jedzenie
              dobre jest jedna płatna restauracja nikt nie chodzi.SPA drogie czasami są
              promocje.Na siłownie musisz mieć odpowiednie obuwie.Miasteczko nic ciekawego
              plaże takie sobie.Mozna kupić bilet Bono za 12 euro i pojechac do Siam Parku ale
              bardzo dużo ludzi duze kolejki. Jeden bilet Bono moze być dla kilku
              osób.Wieczorem na zakupy można pojechać do Playa Americanos dość daleko.Wąwóz
              Maska mozna dojechać taksówką za 20 euro potem powrót stateczkiem za 10 euro od
              osoby podpływa pod klify można zobaczyć delfiny.Wąwóz dość trudny trzeba mieć
              odpowiednie obuwie.Wulkan Teide piękne miejsce miałam pozwolenie na wejście na
              górę jakieś dodatkowo 500 metrów dość trudne dojście ale warto.Plaża Terasitas
              za stolicą ładna z palmami i białym piaskiem.Płatności chyba można regulować pod
              koniec pobytu nie wiem bo nie wydałam ani grosza w hotelu.Nie ma polskich
              programów internet bezprzewodowy za darmo w holu .Za nadbagaż trzeba płacić pilnują.
              Pozdrawiam
              • Gość: marbor1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 85.219.200.* 19.07.09, 19:25
                Czyli wrocilas zadowolona mam rozumiec??!!Serdeczne dzieki za
                odp. Jeszcze jedna sprawa mi sie przypomniala a mianowicie warto
                brac ze soba maske i rurke do nurkowania?? Widac cos wogole pod
                woda?? Plywaja (nurkuja) ludziska w oceanie przy hotelu?? Zeby
                wynajac lodz pod Masce to pewnie trzeba sie udac do portu i tam
                zagadywac, dobrze mysle?? Mozna gdzies w okolicy hotelu kupic bilety
                do Siam i Loro?? Uffff duzo pytan ale mam nadzieje ze znajda sie
                odp. Dzieki i pozdr :-)))
                • turcja1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 21.07.09, 17:56
                  Jeśli chodzi o nurkowanie to przy hotelu nurkowali z maską ale na wiele bym nie
                  liczyła.Jesli chodzi o Maskę to już w taryfie mozesz kupić bilety na statek
                  wtedy jest taniej lub w sklepiku przy wejściu do wąwozu.Bilety do Siam Parku
                  plus Loro park wtedy wychodzi taniej możesz kupić nawet w biurze w hotelu.Leżaki
                  z parasolem jeśli chcesz zająć w dobrym miejscu to rezerwujesz już o 6 z
                  minutami.Barek przy basenie dobrze zaopatrzony.Do posiłków głównych napoje
                  podawane są w butelce.Obsługa miła i grzeczna.Animacje takie sobie.
                  Pozdrawiam
                  • Gość: marbor1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 07:19
                    Dzieki serdeczne :-)))))
                    • Gość: Tomek Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.client.duna.pl 13.08.09, 22:48
                      witam, właśnie się tam wybieram; pokoje na którym piętrze mają
                      najlepszy widok; chodzi o to aby nie mieć pokoju na poziomie placu
                      gdzie wszyscy chodzą; słyszałem, że 5 piętro jest ok, ale też 6 i 7
                      a inni mówią, że lepsze pokoje (odnowione) są od 5-go piętra w górę;
                      jak to jest? dodam, że mam wykupiony pokój standard;
                      dziękuję za info
              • Gość: azor Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.09, 16:12
                prosze o informacje o bagażu, ile mozna na osobe , a ile podręczny.
                wybieramy sie niedługo na mały urlopik. pozdrawiam.
          • Gość: Tomek Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.client.duna.pl 13.08.09, 22:35
            witam, właśnie się tam wybieram; pokoje na którym piętrze mają
            najlepszy widok; chodzi o to aby nie mieć pokoju na poziomie placu
            gdzie wszyscy chodzą; słyszałem, że 5 piętro jest ok, ale też 6 i 7
            a inni mówią, że lepsze pokoje (odnowione) są od 5-go piętra w górę;
            jak to jest? dodam, że mam wykupiony pokój standard;
            dziękuję za info
            • Gość: marbor1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 85.219.200.* 15.08.09, 11:41
              Tomek kiedy lecisz i z jakiego miasta??
              • mayli11 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 15.08.09, 23:42
                Witam dziś rano wróciliśmy z tego hotelu, było wspaniale hotel i
                widoki superrrrr bardzo jesteśmy zadowoleni , a dodam że jesteśmy
                bardzo wymagąjacymi klientami . My mieliśmy pokój 454 z bajecznym
                widokiem na Los Gigantes i ocean , szczerze polecam
                • Gość: turcja1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 17:16
                  Byłam w pokoju 449 super widok pokój po remoncie chyba 3 lub 4pietro.
                  • Gość: Iw42 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.acn.waw.pl 08.10.09, 19:43
                    Mam pytanka czy zabierać ze sobą ręczniki plażowo-basenowe czy są
                    one dostepne w pokojach. Czy we wszystkich pokojach są czajniki.
                    • Gość: turcja1 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.09, 19:58
                      Ręczniki można wypożyczyć za kaucją.
                      • Gość: anita Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: 85.232.226.* 12.10.09, 07:04
                        a czy czajniki sa w każdym pokoju?
                        • Gość: pel Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.09, 21:35
                          Upss, a to już chyba pytanie do pokojówki:)
                          • Gość: alicja59 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 22:10
                            Ja tam jadę, za rok, kupiłam wycieczkę first minute. Zaprzyjazniony i zaufany
                            Pan z biura podrozy, zapewnił, ze to jeden z lepszych hoteli i dorzucil gratis
                            wycieczkę. Mam nadzieję, że będzie super - nie pozbawiajcie mnie złudzień ;))))
                            • Gość: esjot Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.09, 11:48
                              w jakim terminie lecicie ?
                              i jesli mozna zapytac w jakim wielu :]
      • Gość: gosc Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.range86-131.btcentralplus.com 14.08.10, 01:07
        Witam czy byl ktos w obcji hb jak to wyglada
    • Gość: maly Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.09, 11:02
      Chcilalbym sie cos dowiedziec o miejscowosci PUERTO SANTIAGO gdzie lezy
      hotel.Czy daleko jest z hotelu do centrum?
    • ama_2 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 15.04.10, 17:45

Witam, mam pytanie o ten hotel. Jak jest z Internetem? Powyżej przeczytałem o
      wifi w holu. A znowu gdzieś że internet za dopłatą. Więc jak to jest? A może po
      prostu, że przy recepcji jest hotspot darmowy, a żeby mieć w pokojach jest
      dopłata? Ktoś orientuje się jakie to koszty? Wiem, że to nie najważniejsze na
      wczasach, ale wieczorem chciałbym mieć kontakt :) I jak to jest rozwiązane
      technicznie - działa bez problemów? wifi-sieć jest ogólnodostępna czy
      zahasłowana dostaje się od obsługi/rezydenta jakieś hasła do sieci.
      • littlefrog Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 22.04.10, 16:40
        wifi jest w holu, dodatkowo dwa kompy z płatnym internetem kawałek dalej w
        korytarzu, koszt to bodajże 1euro za 7 minut? głowy nie dam sobie uciąć, w
        każdym razie jakieś grosze.
        a hotel polecam, przepięknie położony.
        • Gość: Ania Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa- IP: *.222.241.5.spray.net.pl 10.06.10, 10:18
          Czy ktoś leci do Barcelo Santiago od 27 sierpnia 2010 r na 2 tyg?
          • Gość: marjanooo Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.10, 08:39
            Ja lece w tym terminie ale na tydzien z katowic:)
          • Gość: Mirka Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa- IP: 195.187.136.* 14.07.10, 13:17
            My lecimy z mężem do Barcelo Santiago 27 sierpnia na 2 tyg. z
            Warszawy
            • Gość: wycieczkowicz Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa- IP: *.chello.pl 25.08.10, 21:52
              Witam,

Czy ktos moze wrocil ostatnio z tego hotelu? wycyztalem ze w marcu mieli jakies
              problemy z masowym zatruciem, i chcialem zaapytac czy to jest juz zazegnane, bo
              ponoc nie bylo za kolorowo...a wycieczka oplacona. Z gory dziekuje za odpowiedz.
              • littlefrog Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa- 05.09.10, 12:11
                cała Teneryfa walczyła wtedy z rotawirusem, nie tylko ten hotel. mnie to na
                szczęście ominęło :)
        • lexo2 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin 31.08.10, 00:32
          ale za to wifi także się płaci? również mnie to interesuje bo nie wiem czy jest sens brać laptopa :) a kontakt ze znajomymi fajnie byłoby mieć :)
          • Gość: cieja Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.12.10, 10:50
            Wifi jest przy recepcji za free.
            • Gość: ania Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.11, 19:44
              wybiera sie ktos moze tam w grudniu 2011?:)
              • Gość: diablica Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.tktelekom.pl 10.08.11, 08:10
                Ja wybieram się tam od 25.11- 2.12 ciekawa jestem jak będzie i czy będzie pogoda w miare względna.
                • Gość: S Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.11, 13:49
                  My jedziemy od 2.12.11, podobno ma być wiosenna pogoda;)
                  • Gość: nieznajoma Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 12:02
                    My także jedziemy 02.12 2011 do tego Hotelu myślę że będzie fajnie z jakiego miasta odlatujecie?
                    • Gość: karo85 Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.net-serwis.pl 01.11.11, 11:55
                      Byłam w tym hotelu z 1,5 rocznym dzieckiem i mężem we wrześniu 2011r.
                      Położenie:
                      Hotel położony w pięknym miejscu. Bajeczne widoki na klify Los Gigantes. Aż zapiera dech w piersiach. Sama miejscowość Puerto de Santiago ma bardzo mało do zaoferowania. Jest to cicha, spokojna okolica. małe sklepiki, pamiątki itp. Zdecydowanie na pobyt z dzieckiem- dla młodych i chcących poszaleć- niestety nie ta miejscowość...
                      Jakieś 5 km (nie jestem pewna na 100% ponieważ jeździłam autem) jest większa miejscowość- w której jest plaża Playa de la Arena i tam jest dużo sklepów, barów i duży supermarket. - jak ktoś chce kupić choćby słoiczki czy pampersy dla dziecka- i jest znacznie taniej niż w sklepikach w Puerto de Santiago.
                      Hotel i baseny:
                      Hotel jest bardzo zadbany. Duży i przestronny.
                      Ma windy i czasem można się zgubić. Na szczęście rozdają mapki w recepcji.
                      Baseny znajdują się na 6 piętrze- tam też jest restauracja.W recepcji pracuje polka- jest bardzo pomocna.
                      Baseny są 2 (plus brodzik dla dzieci i jacuzzi), leżaków jest dużo, choć wiele już od 7 jest zarezerwowanych.
                      Przy basenach jest bar- mają super drinki i przekąski. (na stolikach leży menu- z niego można wszystko wybierać- jest zaznaczone co jest w opcji all- i jest tego bardzo dużo)
                      Animacje w ciągu dnia beznadziejne. Wieczorem na 5 piętrze (tam jest recepcja) jest bar - można posiedzieć i są też lepsze animacje.
                      Pokoje ok, ładne, zadbane. My nic nie dopłacaliśy- mieliśmy pokój na 2 piętrze z widokiem na klify i było cudnie.
                      Plaża przy hotelu
    • Gość: Oskar Re: Hotel Barcelo Santiago-Teneryfa-proszę o opin IP: *.189.72.1.e-plan.pl 19.03.14, 22:46
      PYTANIE DO OSÓB KTÓRE BYŁY W HOTELU BARCELO SANTIAGO: jak to jest z tymi pokojami? Czy to prawda, że niektóre piętra są odnowione a inne nie? Faktycznie na zdjęciach na portalu holidaycheck raz łazienka jest ładna i czysta a raz stara, brudna i brzydka.

Mam rezerwację jeszcze przez dwa dni na ten hotel w Itace i nie wiem czy opłacać. Wybrałem opcję z dopłatą za widok na morze i Pani mi obiecuje, że pokoje z dopłata to są te lepsze, ale jakoś mi się wierzyć w to nie chce...
      Proszę o porady które piętro wybrać.

Dzięki!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka