Dodaj do ulubionych

szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 opinie

IP: 195.187.136.* 24.08.10, 14:05
Witam,
prośba o opinie nt. szkoły. Może ktoś z forumowiczów posyła tam
swoje dziecko?

Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • Gość: mirmir Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o IP: 91.206.210.* 27.08.10, 12:16
      Mam znajomych których dzieci chodza do tej szkoły (zerówka i 2 klasa)
      i bardzo sobie chwalą, choć tanio nie jest. Kompetentni nauczyciele,
      duża ilośc zajęc dodatkowych.
      Przejezdzam tamtedy codziennie i widze jeden minus - górna półka
      pojazdów, które tam podjeżdzaja moze wskazywac na to, iż status
      materialny ucznów jest dużo powyzej sredniej co może rodzic pewne
      problemy we współżyciu i dawac dziecku mylny obraz świata wokół
      niego.
    • sarenka200 Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o 19.11.13, 15:05
      Świetna szkoła. Mój syn chodzi tu od 3 lat i jestem zadowolona tym co było do tej pory a szczególnie z ostatnich zmian, związanych m.in. z: bardzo ciekawymi zajęciami dodatkowymi, poprawą jakości posiłków i poziomem nauczania (mój syn bardzo chwali wielu nauczycieli). Nie martwię się o egzaminy zewnętrzne.
      • maria739 Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o 21.11.13, 10:12
        Jesteśmy w tej szkole pierwszy rok. I moja córka jest bardzo zadowolona..nie chce wychodzić ze świetlicy:), często opowiada, co było na lekcjach, a pani od angielskiego tak ją zmotywowała, że nie muszę przypominać o odrabianiu prac domowych.
        Jedzenie zawsze w 2 wersjach do wyboru (super pomysł), chyba smaczne, bo córka je z apetytem.
    • anetastach Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o 06.03.18, 08:51
      Witam,
      W lipcu przeprowadzamy sie na Wawer ul Mrągowska. W okolicy nie ma za dużo szkół i zastanawiamy się nad posłaniem swoich dwójki dzieci do tej szkoły.
      Podbijam temat bo chciałabym wiedzieć jak jest teraz w szkole. Z opini Pani dyrektor ( bardzo miła osoba) szkola jest najlepsza na Wawrze.
      Czy jest ktoś kto ma dzieci w tej szkole.

Pozdrawiam,
      Aneta
      • gprs1 Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o 08.03.18, 22:07
        Sasiad ma tam dzieci od kilku lat, ponoc do zeszłego roku było w miare... a od tego roku cyrki ze zmianami nauczycieli, firm od obiadow, duża podwyżka czesnego od wrzesnia, dzieci pomimo kilku godz jezyka ang. tyg. po kilku latach nauki dukają jak w zerowce.... Wyniki w rankingu jedne ze slabszych wśrod szkol prywatnych na Wawrze. Ponoc sporo rodzicow zamierza zmienic szkole, chca odejsc nawet cale klasy...
    • Gość: rafal_federowicz Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.19, 10:18
      katastrofa. albo tuż przed katastrofą... szkoła moim zdaniem idzie pod wodę. na sztandarach ma wypisane „dwujęzyczna”. i ta dwujęzyczność w wykonaniu szkoły jest żenująca... ja nazwałbym to ewentualnie „rozszerzony angielski”. dobrym przykładem jak robić szkołę dwujęzyczną jest szkoła europejska na wilanowie (choć w innych obszarach jej nie polecam) - to jest szkoła dwujęzyczna. dwujęzyczność na wale miedzeszyńskim to żenujące przedstawienie. nauczyciele odchodzą. jest kilku jeszcze fenomenalnych osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem nauczycieli takich przedmiotów jak matematyka czy historia...
      generalnie najbardziej boli mnie absolutny brak pomysłu władz szkoły jak to dalej powieźć. dyrekcja wymieniona ostatnio na nową. pani wicedyrektor maluje trawę na zielono twierdząc, że jest super a będzie lepiej i nie widzi albo udaje, że nie widzi problemu /jakoś silnie kojarzy mi się komunikacyjnie z panią minister zalewską która tak super reformę zrobiła i uważa, że wszystko jest pięknie teraz/. wielu rodziców zastanawia się nad zabraniem dzieci ze szkoły. w jednej z klas zatrudniono od lutego wychowawczynię... z którą po 6 tygodniach okazało się, jest ogromny problem i szkoła jest w trybie rozstawania się z nią. oceny wystawione nagle zniknęły!!! ogrom zdarzeń i zachowań wywołany przez tą akcję nie nadaje się do publicznego przekazania. czegoś takiego nie widziałem w życiu! dzieci obserwują ten cyrk kompletnie skołowane. w kolejnej klasie pani wychowawczyni (bardzo sensowny nauczyciel), która odeszła na rok i właśnie miała wracać... no już nie wraca.
      pani prezes to ciekawa osoba i ma kilka fajnych pomysłów, niestety absolutnie nie ma komu ich wdrożyć. nowa dyrekcja to administracja bez wizji, bez zrozumienia dla idei dwujęzyczności. to jakby z flądrą rozmawiać o gubałówce. zdolność do zaimplementowania pomysłów pani prezes jest na poziomie zero. jak dla mnie to wszystko wygląda niczym ryba miotająca się w sieci po wyciągnięciu na brzeg.
      generalnje podsumowując: szkoła dwujęzyczna to super pomysł i ekstra wartości które można dziecku przekazać wraz z ideą dwujęzyczności (multikulturowość, tolerancja, zrozumienie dla różnorodności, sztuka, kultura...). tylko najpierw ktoś poza anglistami i absolutnie nielicznymi wyjątkami powinien umieć mówić po angielsku (mówić! nie dukać).... jeśli ktoś więc chce doświadczć jak NIE robić szkoły dwujęzycznej, to polecam. wszystkim innym niestety odradzam.
      ps.
      od kilku lat moje dzieci uczą się w tej szkole i jakkolwiek to wygląda, są to obserwacje rodzica, który jej dobrze życzy, choćby ze względu na dobro swoich pociech.
      • Gość: nataszaa20 Re: szkoła prywatna nr 63 Wał Miedzeszyński 141 o IP: *.146.45.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.06.19, 22:49
        Mam dziecko w klasie zerowej w tej szkole. O ile semestr zimowy był cudowny, to semestr letni przyniósł same zmiany na gorsze. Pani Prezes "dorwała się do władzy" wyrzucając znaczna część dobrych nauczycieli, a może raczej obchodząc się z nimi w tak urągający godności sposób, że sami porezygnowali. Zdecydowałam się zabrać córkę ze szkoły, bo nie mam pewności czy nowo zatrudnieni nauczyciele nie uciekną po krótkim czasie i ponownie będziemy postawieni przed faktem dokonanym zmiany nauczyciela. I co najgorsze, płacąc ponad 1500 za szkołę musimy godzić się na podwójne wychowawstwo tj. jeden nauczyciel na dwie klasy, a takiego standardu nie ma nawet w szkołach państwowych. Mam wrażenie, że to wszystko zmierza ku upadkowi, ale Pani prezes twardo obstawia przy swoim i nie ulega prośbom zrozpaczonych rodziców. Zatem nie polecam tej szkoły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka