Dodaj do ulubionych

Dziś 0 22.00 lecimy...

31.01.13, 11:08
a tam znowu robi się niespokojnie: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13324255,Izrael_zaatakowal_wojskowy_cel_w_Syrii__Wedlug_Damaszku.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
Boję się, że podczas naszego pobytu zaczną się tym razem ostrzeliwać z Syrią. Jakoś wcale się nie cieszę na ten wyjazd... Czy ktoś teraz jest w Izraelu i mógłby napisać jak to wygląda naprawdę?
Obserwuj wątek
  • jedzcie.i.pijcie Re: Dziś 0 22.00 lecimy... 01.02.13, 00:10
   Z takim podejściem to radzę siedzieć cicho w kącie w domu i nie wychylać nosa.
   Mieszkam od lat w Tel-Avivie i jakoś nie wydaje mi się, abym mieszkał w jakimś nie wiadomo jak niebezpiecznym rejonie świata. Media wszystko wyolbrzymiają.
   W Tel-Avivie alarm ostrzałowy to standard średnio co tydzień. Ludzie jednak nie wywołują paniki tylko schodzą za ściany czy do bunkrów na te 20 minut jak wyją syreny i po chwili życie toczy się dalej czyli normalnie. Po ostrzale nic się nie zmieniło na północy. To samo w Palestynie.
   Szczere mówiąc, to jeśli nie jedziesz pod Gazę czy nie poruszasz się transportem publicznym w tel-avivie (gdzie bomba to loteria) to bardziej niebezpieczne jest poruszanie się po Warszawie, niż Tel-Avivie czy po izraeliskich autostradach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka