Dodaj do ulubionych

Wakacje nad Morzem Martwym

08.02.13, 20:01
Proszę o odpowiedź lub wskazanie źródła, gdzie znajdę informację z jakim filtrem wziąć krem do opalania nad Morze Martwe na lipiec/sierpień?
Obserwuj wątek
    • kasiazj31 Re: Wakacje nad Morzem Martwym 12.02.13, 11:21
      Ja dopiero co wróciłam z Izraela, nad Morzem Martwym było 27C i słońce nieźle paliło. Wszystko chyba zależy od tego jaką masz karnację i czy nie boisz się opalać. Ja mimo dość ciemnej karnacji (nie jestem blondynką z jasną skórą opalającą się na czerwono) stosuję zawsze w lecie najpierw filtr 50 a po jakimś czasie 30 i i tak jestem opalona na brąz. Z tym, że ja uważam, że słońce nie jest wcale zdrowe dla skóry i staram się zabezpieczyć filtrami. A gdzie nad Morzem Martwym będziesz? I skąd taki pomysł?
    • jopipapr Re: Wakacje nad Morzem Martwym 12.02.13, 12:51
      moje wątpliwości są stąd, przeczytałam że nad MM można opalać się dłużej nie chcę poparzyć sie ale i blada nie chcę wrócić, karnację mam ciemną
      jeżdżę w różne miejsca w tym roku wybrałam Izrael
      trochę pozwiedzam no i skorzystam z naturalnego spa MM
      rozumiem, że depresja depresją ale filtry są niezbędne
      dziękuję za informacje
          • gucio60 Re: Wakacje nad Morzem Martwym 14.09.13, 12:13
            Rozmyslamy nad wycieczka do Izraela, nad Morze Martwe w styczen-luty. Przegladalismy strony ale nic nie mozemy znalezc wlasnie w tym miejscu. Nie zalezy nam na dokladnym zwiedzaniu Izraela, Morze Martwe ma byc baza na minimum 14 dni ogolnego pobytu.
            Jakie mamy mozliiwosci, sa wycieczki czy trzeba na wlasna reke ?
            Serdeczne dzieki za informacje.
            • 3.ndd Re: Wakacje nad Morzem Martwym 28.09.13, 19:26
              gucio60 napisał:

> Rozmyslamy nad wycieczka do Izraela, nad Morze Martwe w styczen-luty. Przeglada
              > lismy strony ale nic nie mozemy znalezc wlasnie w tym miejscu. Nie zalezy nam n
              > a dokladnym zwiedzaniu Izraela, Morze Martwe ma byc baza na minimum 14 dni ogol
              > nego pobytu.
              > Jakie mamy mozliiwosci, sa wycieczki czy trzeba na wlasna reke ?
              > Serdeczne dzieki za informacje.

izrael.org.il/forum/4-forum-erec-israel/6113-izrael-jerozolima-na-wasn-rk.html
              Wejdż tam . Czytaj i pytaj się :-)
              Gdy trzeba to zarejestruj się. To najlepsze żródło wiedzy turystycznej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka