Dodaj do ulubionych

ALL Wincanton - konkurs logistyczny dla studentów

13.10.10, 15:25
Witam,

W imieniu Naukowego Koła Logistycznego DIALOG i firmy Wincanton, chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów do udziału w II edycji ALL Wincanton. Jest to konkurs sprawdzający wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Do rozgrywek II edycji ALL Wincanton mogą przystąpić maksymalnie 5-osobowe zespoły, złożone ze studentów polskich uczelni wyższych. Warto się spieszyć – rejestracja trwa tylko do 20 października! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie konkursu www.allwincanton.pl.

ALL Wincanton będzie przebiegać w czterech etapach, z których pierwsze trzy odbędą się wirtualnie – zespoły uczestników będą rozwiązywać studia przypadków umieszczone na stronie internetowej konkursu (www.allwincanton.pl).

Finał rozgrywek odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2010 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Podczas konferencji 6 najlepszych zespołów rozwiąże ostatnie zadanie, a następnie weźmie udział w sesjach warsztatowych i aktywnościach integracyjnych. Najlepszy zespół zostanie nagrodzony płatnymi stażami zawodowymi w firmie Wincanton.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową ALL Wincanton (ww.allwincanton.pl), gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkursu, takie jak regulamin, harmonogram rozgrywek oraz wspomniany formularz rejestracyjny.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Goldenline:
www.goldenline.pl/mikroblog/all-wincanton
i do naszego profilu na portalu Facebook:
www.facebook.com/#!/pages/ALL-Wincanton/164407484663
Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy ALL Wincanton
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka