Dodaj do ulubionych

Usługi Spedycyjne W Obrotach Międzynarodowych

04.04.11, 17:16
Gdyby ktoś mógł pomóc to szukam wszelkich informacji które pomogą mi napisać referat w tym temacie Usługi Spedycyjne W Obrotach Międzynarodowych
Obserwuj wątek
    • transportowiec123 Re: Usługi Spedycyjne W Obrotach Międzynarodowych 05.07.11, 13:20
      No zacząć pisać taką prace musisz od zainteresowania się w ogóle jakąś firmą, która zajmuje się usługami transportowymi w kraju i za granicą. Przykładowo możesz wziąć firmę Tornar, która specjalizuje się w spedycji, transporcie ponadgabarytowym. Trzeba przeanalizować dane firmy pod kątem zaopatrzenie, usług jakie świadczą. Tornar jest dobrym przykładem firmy o dużym zasięgu i specjalizacji. Trzeba zbadać oczekiwania klientów, co ich najbardziej interesuje. W przypadku firmy Tornar- indywidualne podejście do klienta, licencjonowani kierowcy, GPS - który pozwala śledzić drogę naszego ładunku. Możesz w razie pytań odwołać się do ich strony internetowej www.tornar.pl/

Pozdrawiam, owocnej pracy!
      • pann_a_nikt Re: Usługi Spedycyjne W Obrotach Międzynarodowych 08.01.13, 09:31
        dokładnie, najlepiej skontaktować się z firmą spedycyjną, która ma spore doświadczenia w tym temacie, jedyna taka porządna jaką znam i mogę polecić to FF Fracht sp. z o.o. www.fracht.pl nie wiem za bardzo z jakiego jesteś miasta i czy akurat do nich masz blisko, ale może mogliby udzielić jakiś informacji telefonicznie, z tego co wiem poza standardowymi usługami transportu krajowego i maja bardzo poszerzoną działalność o transport lotniczy, morski, więc to już skala międzynarodowa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka