Dodaj do ulubionych

Po co otwierasz tyle for dla Ukraińców ?

20.06.07, 18:53
ja was obecnych jest tylko dwóch !
Obserwuj wątek
    • swoboda_slowa Potrzeba wielu forow dla Ukraińców. 21.06.07, 07:26
      ja was obecnych jest tylko dwóch !

-------------------

Znowu jakas maruda sie tu przyplatala?

Na Podlasiu mieszkaja dziesiatki/setki tysiecy ludzi pochodzenia ukrainskiego
      z ukrainskojezycznych okolic Bielska, Hajnowki i Siemiatycz.
      Co trzeci/ czwarty mieszkaniec Bialegostoku pochodzi z tych okolic i ma
      ukrainskie pochodzenie, zaprzeczysz?
        • swoboda_slowa Re: Potrzeba wielu forow dla Ukraińców. 22.06.07, 05:54
          ale ja mówię ile was jest tu na forum !

--------------------

Faktycznie moglo by tu pisac wiecej osob, moze kiedys tak bedzie, ale poki co
          jest jak jest.

Warto podkreslic jednak fukcje informacyjna tego forum, linki do historii
          narodu ukrainskiego- czesto falszowanej i przemilczanej na Podlasiu,zwlaszcza
          historii narodu ukrainskiego na Podlasiu w ostatnich 60+ latach, haniebnej roli
          PAKP w wynaradawianiu/polonizowaniu Ukraincow z Podlasia w tym okresie, a ponad
          to linki do ukrainskiej TV, radia, prasy, ukrainskich piosenek dostepnych
          online itd.

• asher6 Re: Po co otwierasz tyle for dla Ukraińców ? 21.06.07, 20:25
      to jest trochę śmieszne że tak się w to angażujesz i chyba chcesz pokazać Polsce
      że Ukraińcy tu są ale nikogo to nie interesuje czy to Ukraińcy czy Rumuni ważne
      żeby ktoś napędzał nasze silnie rozwijające sie Państwo !!! Wygląda na to że
      władze RP nie za bardzo z wami przepadają co widać po traktowaniu was przez
      celników i po tym że nie macie w sejmie posłów a Niemców jest dużo, dużo mniej i
      maja dwóch - symbolicznych którzy nie liczą się, ale mają !!!
      • swoboda_slowa Re: Po co otwierasz tyle for dla Ukraińców ? 22.06.07, 05:58
        to jest trochę śmieszne że tak się w to angażujesz i chyba chcesz pokazać Polsce
        że Ukraińcy tu są ale nikogo to nie interesuje czy to Ukraińcy czy Rumuni ważne
        żeby ktoś napędzał nasze silnie rozwijające sie Państwo !!! Wygląda na to że
        władze RP nie za bardzo z wami przepadają co widać po traktowaniu was przez
        celników i po tym że nie macie w sejmie posłów a Niemców jest dużo, dużo mniej i
        maja dwóch - symbolicznych którzy nie liczą się, ale mają !!!

------------------------

Duzo slow- troche ciekawych, ale troche tez absurdalnych.
        Powiedz lepiej pokrotce kim jestes i skad piszesz.
    • liberum_veto Re: Po co otwierasz tyle for dla Ukraińców ? 30.06.07, 13:37
      asher6 napisał:

> ja was obecnych jest tylko dwóch !

Jakich dwóch???
      romanpidlaszuk, swoboda_slowa, swoboda_slowa1, swoboda_slowa2, swoboda_slowa3,
      swoboda_slowa4, swoboda_slowa5 i swoboda_slowa20 to jedna i ta sama osoba :)
      Jeszcze się nie zorientowałeś? Facet lubi po prostu gadać sam do siebie...
      • asher6 Re: Po co otwierasz tyle for dla Ukraińców ? 30.06.07, 23:50
        liberum_veto napisał:

> asher6 napisał:
        >
        > > ja was obecnych jest tylko dwóch !
        >
        > Jakich dwóch???
        > romanpidlaszuk, swoboda_slowa, swoboda_slowa1, swoboda_slowa2, swoboda_slowa3,
        > swoboda_slowa4, swoboda_slowa5 i swoboda_slowa20 to jedna i ta sama osoba :)
        > Jeszcze się nie zorientowałeś? Facet lubi po prostu gadać sam do siebie...

nie no spoko, przecież wiem!
        • romanpidlaszuk Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski? 12.07.07, 13:28
          Jakich dwóch???
          > romanpidlaszuk, swoboda_slowa, swoboda_slowa1, swoboda_slowa2, swoboda_slowa3,
          > swoboda_slowa4, swoboda_slowa5 i swoboda_slowa20 to jedna i ta sama osoba :)
          > Jeszcze się nie zorientowałeś? Facet lubi po prostu gadać sam do siebie...

nie no spoko, przecież wiem!

--------------------------

Czy jestes rowniez zgodny z tym antyukrainskim skurvysynem liberum veto co co
          oceny Ukraincow?

Co o Ukraincach sadzi liberum veto to wiemy czytajac jego antyukrainskie
          paszkwile np. na Forum Polska- Ukraina,
          a co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski?

• romanpidlaszuk Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 14.07.07, 07:08
              ale skurwysyn pisze się przez "w" a nie przez v !! Niewiem co on sądzi o
              Ukraińcach ale możliwe że rozjuszyło cię to że powiedział ci prawdę bo jeśli
              tobie to się nie nudzi to znaczy że lubisz gadać sam ze sobą !

--------------

1.To jest czlowiek, ktory na forach internetowych skloca Polakow i Ukraincow.
              Poczytaj sobie jego antyukrainskie paszkwile np. na forum Polska- Ukraina.

2.Nie odpowiedziales na pytanie: co sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski?
              • asher6 Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 15.07.07, 12:29
                romanpidlaszuk napisał:

> ale skurwysyn pisze się przez "w" a nie przez v !! Niewiem co on sądzi o
                > Ukraińcach ale możliwe że rozjuszyło cię to że powiedział ci prawdę bo jeśli
                > tobie to się nie nudzi to znaczy że lubisz gadać sam ze sobą !
                >
                > --------------
                >
                > 1.To jest czlowiek, ktory na forach internetowych skloca Polakow i Ukraincow.
                > Poczytaj sobie jego antyukrainskie paszkwile np. na forum Polska- Ukraina.
                >
                > 2.Nie odpowiedziales na pytanie: co sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski?

Ja nie mogę się ciebie nic spytać bo ty zawsze masz jakieś wąty albo wypytujesz
                mnie o wyznanie (może na Ukrainie liczy się to czy ktoś jestem Niemcem, gejem
                czy protestantem) ale tutaj nie, nie odpowiadaj pytaniem na pytanie, bardzo
                proszę, chce wyrobić sobie zdanie o Ukraińcach i dlatego wypytuje ciebie np. o
                Rydzyku !
              • liberum_veto Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 14.07.07, 12:29
                romanpidlaszuk:
                "Jestes na tym forum osoba niemile widziana.
                Jeszcze raz pokazesz tu swoj cuchnacy r.yj, to najprawdopodobniej wylecisz stad
                na zbity p.ysk."

Aleś mnie nastraszył :))))) Kto by tam chciał pisać na tym obłąkanym "forum"
                bez klamek z jedynym pacjentem w stanie nieuleczalnym...
                Gadaj dalej sam do siebie, wariacie. Bywaj zdrów!
                • romanpidlaszuk Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 14.07.07, 13:13
                  na zbity p.ysk."

---------------------------

Chcesz moze zaprzeczyc, ze na Podlasiu w okolicach miedzy Bielskiem, Hajnowka i
                  Siemiatyczami oraz w Bialymstoku mieszka ludnosc pochodzenia ukrainskiego,
                  poslugujaca sie z dziada pradziada dialektem ukrainskim, od 60+ lat
                  bezwzglednie wynaradawiana- polonizowana i bialorutenizowana?

Jezeli tak to sam jestes watiatem i sierota po antyukrainskiej propagandzie
                  PRLu.
                  • romanpidlaszuk Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 14.07.07, 13:14
                    na zbity p.ysk."

---------------------------

Chcesz moze zaprzeczyc, ze na Podlasiu w okolicach miedzy Bielskiem, Hajnowka i
                    Siemiatyczami oraz w Bialymstoku mieszka ludnosc pochodzenia ukrainskiego,
                    poslugujaca sie z dziada pradziada dialektem ukrainskim, od 60+ lat
                    bezwzglednie wynaradawiana- polonizowana i bialorutenizowana?

Jezeli tak to sam jestes wariatem i sierota po antyukrainskiej propagandzie
                    PRLu.

• asher6 Re: Co ty sadzisz o Ukraincach z Ukrainy i Polski 15.07.07, 12:48
                  liberum_veto napisał:

> romanpidlaszuk:
                  > "Jestes na tym forum osoba niemile widziana.
                  > Jeszcze raz pokazesz tu swoj cuchnacy r.yj, to najprawdopodobniej wylecisz stad
                  >
                  > na zbity p.ysk."
                  >
                  > Aleś mnie nastraszył :))))) Kto by tam chciał pisać na tym obłąkanym "forum"
                  > bez klamek z jedynym pacjentem w stanie nieuleczalnym...
                  > Gadaj dalej sam do siebie, wariacie. Bywaj zdrów!
                  >

Drogi Romanie Pidlaszuku przejrzałem posty na forum P-U i muszę stwierdzić że
                  Liberum Veto to osoba na bardzo wysokim poziomie to że pisze prawdę z historii o
                  tym Jak Ukraińcy wyrznęli Polaków to nie możesz przez to się wściekać. Moja
                  Świętej pamięci Babcia która z matką uczestniczyła w Powstaniu Warszawskim i
                  siedziała w piwnicy przed nadchodząca Armia Czerwoną - i wiesz czego się bały on
                  i kobiety z nią siedzące ? - nie Rosjan ale Ukraińców bo oni byli najgorsi w
                  gwałceniu kobiet ! Pewnie teraz i mnie nawyzywasz i ze mnie zrobisz twojego wroga !
            • asher6 Re: CISZA...? 15.07.07, 12:31
              Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie !!! Drogi Podlasiuku zobacz ile ja muszę się
              naprosić i wypisać postów żebyś mi opowiedział na proste pytanie !
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka