Dodaj do ulubionych

Szukam przyjaciółki od serca :)

08.05.21, 17:26
Cześć wszystkim,
Przyznam szczerze, że nigdy nie ogłaszałam się w takich miejscach, ale w obecnej sytuacji nie mam nawet z kim porozmawiać...
Miałam przyjaciół w szkole, potem wszyscy wyjechali na studia, miałam przyjaciół od "studiowania", znajomych z pracy, ale tak szybko jak kończą się studia czy praca, kończą się takie przyjaźnie. Dodatkowo koronawirus zmusił mnie (jak z resztą dużą część spoleczenstwa) do życia w kompletnej izolacji. Studia, kursy, szkolenia, pracę- wszystko mam zdalnie.
Poza tym nawiązywane na różnych etapach kariery relacje, często mają charakter powierzchowny, a ja bardzo tęsknię za przyjaciółką od serca, która pozostałaby w moim życiu na dłużej i której mogłabym powierzyć swoje sekrety. I po prostu wygadać się.
Ja rownież chciałabym komuś coś z siebie dać- wsparcie, rozmowę, zainteresowanie, potem może też wspólne spędzanie czasu, spotkania, spacery albo chociażby wyjście na piwo.
Byłoby miło gdyby była to kobieta w wieku 18-30 lat, z woj. lubelskiego, ale nie jest to jakoś wielce znaczące smile
Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i też chciałby pogadać i zawiązać fajną znajomość to proszę o maila: somsiadka@gazeta.pl
Dziękuję i wszystkim którzy poświęcili czas na przeczytanie posta życzę Miłego Dnia i wszystkiego dobrego smile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka