Dodaj do ulubionych

Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ

25.10.06, 23:56
Mamy kolejny przykład agitacji portalu "gazeta.pl" za tym marginalnym
ugrupowaniem. Oczywiście jak zwykle oni uważają że są święci.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=50956365
Obserwuj wątek
      • sss9 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 26.10.06, 08:14
        soso3 napisał:

> No i pierwszy post na commonwealth tez o RAŚ.
        > Hierowski, nieświadomie stałeś się częścią pro-RASiowego lobby!
        > No chyba, że świadomie - to przepraszam.

eeee nie, pierwszy był o kroju czcionki.
        • sss9 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 26.10.06, 12:47
          hihihi... za to na F. Katowice możesz zakładać wyborczy wątek za wątkiem, byleby
          tylko miał w nazwie "autonomię". ciekawe, bo nie dotyczą przecież Katowic, a tym
          zwykle moderatorzy tłumaczą przenosiny podobnych wątków na np. F. Ślaskie-Region.
          ale nie ma to związku z ich preferencjami, skądże... :)))
          • hierowski Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 26.10.06, 13:19
            Widocznie moderator bartoszcze przegapił, bo tak był zajęty zastanawianiem sie
            cały wieczór co ma mi odpowiedzieć na mojego posta.

A wymyślił coś takiego:

"...zawsze można zrezygnować z odwiedzania portalu lub czytania gazety, to nie
            jest przymusowe"

• soso3 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 27.10.06, 12:00
                          sss9 napisał:

> soso3 napisał:
                          >
                          > > >>> Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ
                          > > No i bardzo dobrze:)
                          >
                          > dlaczego?
                          Bo mi odpowiada ich program. Więc cieszy mnie, że poczytny dziennik -jak to
                          napisał hierowski - agituje (choć ja tego nie uważam za agitację)
                          • sss9 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 27.10.06, 13:05
                            widziałem wczoraj reportaż o tym jak to na Śląsku biura pomocy społecznej
                            inaczej niż w reszcie Polski naliczają zasiłki dla ubogich rodzin.
                            liczą tak, że uprawnieni Ślązacy otrzymują o połowę mniej pieniędzy niż ci spoza
                            Śląska mimo, że przepisy na ten temat są jednakowe w całym kraju.
                            pomyślałem sobie - no! chociaż w jednym mamy już Autonomię.
                                  • soso3 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 28.10.06, 13:40
                                    sss9 napisał:

> :))) nie wątpię, że z twojej wyskakuje Gorzelik i ryczy: Sera i
                                    Autonomii!!! ;)

wszędzie zabierasz głos, na zasadzie papugi co skrzeczy, ale w sumie nie
                                    wiadomo co. tak, żeby zaistnieć w socjecie - szkoda, bo myślałem, że
                                    reprezentujesz trochę wyższy poziom.
                                    • sss9 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 28.10.06, 16:44
                                      soso3 napisał:

> sss9 napisał:
                                      >
                                      > > :))) nie wątpię, że z twojej wyskakuje Gorzelik i ryczy: Sera i
                                      > Autonomii!!! ;)
                                      >
                                      > wszędzie zabierasz głos, na zasadzie papugi co skrzeczy, ale w sumie nie
                                      > wiadomo co. tak, żeby zaistnieć w socjecie - szkoda, bo myślałem, że
                                      > reprezentujesz trochę wyższy poziom.

po raz kolejny pokazujesz się jako nietykalski, sztywniak bez poczucia humoru.
                                      szkoda.
                                      • soso3 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 28.10.06, 19:28
                                        sss9 napisał:

> soso3 napisał:
                                        >
                                        > > sss9 napisał:
                                        > >
                                        > > > :))) nie wątpię, że z twojej wyskakuje Gorzelik i ryczy: Sera i
                                        > > Autonomii!!! ;)
                                        > >
                                        > > wszędzie zabierasz głos, na zasadzie papugi co skrzeczy, ale w sumie nie
                                        > > wiadomo co. tak, żeby zaistnieć w socjecie - szkoda, bo myślałem, że
                                        > > reprezentujesz trochę wyższy poziom.
                                        >
                                        > po raz kolejny pokazujesz się jako nietykalski, sztywniak bez poczucia
                                        humoru.
                                        > szkoda.

pewnie tak
                                • tow.stalin Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 27.10.06, 15:38

spokojnie panowie. mam takie pytanie soso - dobrze wiesz, ze mozna obiecywac
                                  gruszki na wierzbie - chocby i 100 000 dla kazdego, kto osiedli sie na slasku i
                                  bedzie mial niemiecki paszport, problem tkwi w realizacji obietnic
                                  programowych. moim zdaniem ras nie jest w stanie spelnic swoich obietnic - i to
                                  nawet w wypadku, gdyby do tej wymarzonej autonomii doszło. czepialem sie i bede
                                  sie tego czepiał: jakie kwalifikacje i doswiadczenie mają aktywisci rasiu?
                                  mowiac szczerze, dla mnie kompetencje pana gorzelika czy kutza bardziej
                                  przydałyby się w domu kultury niz w sejmiku autonomii.
                                  • sss9 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 27.10.06, 15:52
                                    podobnie jest z wiarygodnością kandydatów w wyborach. czym chcą mnie przekonać,
                                    że to właśnie oni są uczciwi i rwą się nie do koryta, ale do służby publicznej w
                                    szczytnych celach? jak mam traktować serio ludzi, którzy zdają sobie sprawę z
                                    tego, że ich głos nie będzie się w tych gremiach liczyć, mówią "nie obiecuję
                                    niczego", a zaraz po tym proszą - głosujcie na mnie.
                                    autonomia? i co? kto niby będzie ją urzeczywistniał? nagle, od jej ogłoszenia
                                    dokona się cudowna wymiana urzędników i polityków, tych naszych, śląskich na
                                    mądrzejszych, odważnych w podejmowaniu decyzji?
                                    jak to się dzieje, że dziś wciąż decydentami są kretyni? przecież jesteśmy u sia
                                    i nie widzę powodu, by nadal ciągle coś "nie szło". nie za wszystko
                                    odpowiedzialna jest Warszawa, a to z niej RAŚtamani robią "czrnego luda" i
                                    straszą nią przy każdej okazji.
                                    • soso3 Re: Gazeta Wyborcza agituje za RAŚ 28.10.06, 13:34
                                      Nie wiem jakie kwalifikacje mają wszyscy kandydaci RAŚ. Ja w soim okręgu
                                      wybrałem człowieka na którego oddam głos, bo wiem co zrobił. A zrobił wiele
                                      jako przedstawiciel samorządu gospodarczego - pomógł w ściągnięciu dotacji do
                                      gminy, w której pracuje, jest sprawnym administratorem i zna się na prowadzeniu
                                      przedsiębiorstwa. Wykształcony i znający prawo administracyjne.
                                      A pan Gorzelik? Nawet jeśli jego kwalifikacje nadają się tylko do domu kultury
                                      to co? Zresztą chętnie usłyszałbym jakie wg. was kwalifikacje powinien posiadać
                                      kandydat.
                                      Bo moim zdaniem gadanie, że ten czy tamten nie jest w stanie spełnić obietnic,
                                      rwie się do koryta (czyli startuje w wyborach) itd. to demagogia czystek wody.
                                      idąc tym tropem możemy w ogóle zrezygnować z wyborów, rozwiązać wszelkie rady i
                                      sejmiki (czytaj koryta) i wybrać sobie sss9 na króla.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka