Dodaj do ulubionych

Nie sort Warszawa - D2D - Zbiórka domowa

29.03.14, 13:06
Witam
Pragniemy zaoferować Państwu zakup niesortu z Polski, zbieranego w Warszawie w cenie 2zł/kg. Odzież jest zbierana regularnie, nie jest sortowana, pochodzi ze zbiórek domowych i w takim stanie w jakim została oddana, trafia wprost na nasz magazyn gdzie czeka na sprzedaż. Gwarantujemy 100% oryginalności zbiórki. Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny.

Jakość zbiórek domowych jest znacznie większa niż ze zbiórek kontenerowych, gdzie oprócz ubrań ludzie wyrzucają również wszelkiego rodzaju śmieci. Nasze ubrania są starannie zapakowane w torebki foliowe przez mieszkańców Warszawy. Stale zwiększająca się liczba zainteresowanych zakupem naszej zbiórki, świadczy o Jej dobrej jakości, jednak proponujemy zakup próbny towaru aby przekonać się o opłacalności inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : 789-365-226
Obserwuj wątek
    • 8beata4 Re: Nie sort Warszawa - D2D - Zbiórka domowa 04.04.14, 23:26
      Witam,

mam pytanie: otwarłam sklep z odzieżą używaną zastanawiałam sie nad kupnem odzieży używanej właśnie z polskich zbiórek,wychodzi dużo taniej niż tą z zagranicy,ale mam jedno pytanie czy odzież pochodząca z polski musi być poddana dezynfekcji? czy sprzedajecie odzież po dezynfekcji? proszę o pomoc bo nie wiem gdzie szukac odpowiedzi. dziekuje

pozdrawiam
      • modexx Re: Nie sort Warszawa - D2D - Zbiórka domowa 27.04.14, 11:35
        Oferujemy sprzedaz niesortu polskiego z woj.mazowieckiego. Zbiorki D2D. Cena 1,30 zł/kg.
      • modexx Re: Nie sort Warszawa - D2D - Zbiórka domowa 27.04.14, 11:37
        Oferujemy sprzedaz niesortu polskiego z woj.mazowieckiego. Zbiorki D2D. Cena 1,30 zł/kg. 731 948 456
    • tophandel.sw Skandynawska odziez uzywana 05.04.14, 18:35
      WItam serdecznie
      Zapraszam do zakupu hurtowych ilosci odziezy uzywanej prosto ze Skandynawi.
      Odziez jest w tak zwanych BIG BAGS wiec wynosi ona 100/150 kg jest to mix 8zl/1kg ,nie sprzedajemy mniej niz 150kg.
      Zapraszam do wspolpracy,nowo powstalej hurtowni odziezy uzywanej.
      Prosze o kontakt email(tymczasowy pobyt za granica). sylwiagabriella@gmail.com
      DZIEKUJE

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka