Dodaj do ulubionych

pieczarki przez firme tmf job

06.12.09, 22:03
czy ktos pracowal przy pieczarka przez firme tmf job , jesli tak
prosze o informacje
Obserwuj wątek
    • rodrigezzo11 Re: pieczarki przez firme tmf job 04.03.11, 15:11
      nie polecam traktujom polakow jak niewolnikow pracowalem tam 4 lata !!!!!!stawki podane na stronie tmf nie som prawdziwe okradajom na wszystkie sposoby mam dowody tyle lat przerobilem niehca mi wydac swiadectwa pracy dlaczego ??????? zaczynam robic porzadek z tom zalosnom firmom nie ja jeden zresztom po odliczeniu wszystkiego wychodzi 5.60 euro na reke !!!!!!!!!!! zenada nie zycze nikomu pracy tam zero szacunku dla pracownikow zero prywatnosci kontrolujom mieszkania pod nieobecnosc wlascicieli zenada tam nie morzesz chorowac bo cie do polski wyslom "musisz pracowac " obuz pracy mam nadzieje ze ktos jeszcze bedzie z nimi walczyc

POZDRO RODRIGO :}
      • fonius Re: pieczarki przez firme tmf job 10.03.11, 12:51
        Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Skora byles tak zle traktowany to dlaczego pracowales tam az 4 lata. Jak mnie gdzies zle traktuja to nie czekam tak dlugo. Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, a i siwadectwo pracy dostalem bez problemow, pracowalem tam przez 3 lata. Co tydzien dostawalem wyciagi z wyplat - z ich wydaniem tez nie ma zadnych problemow. Co do mieszkan, to fakt przeprowadzaja kontrole, ale jest to uwzglednione w regulaminie i podpisujac go zgadzamy sie na to. Nikt nie zmusza cie do tego zeby mieszkac na firmowym mieszkaniu. Nie spotkalem sie z tym, zeby kogos wyslali do domu jak ktos jest chory na grype. Ja sam mialem reke zlamana, normalnie musilbym zostac przez 6 tygodni w Holandii bo bylem na chorobowym. Ale TMF uzyskalo zgode na zjazd do polski z urzedu wyplacajacego chorobowe.Chorobowe mialem wyplacane nawet w czasie pobytu w Polsce, przez 6 tygodni. Po tym czasie normalnie wrocilem do pracy i tez przez to ze bylem na chorobowym nie traktowali mnie gorzej.
        • kolargo Re: pieczarki przez firme tmf job 14.03.11, 22:02
          a co powiesz na odpisywanie godzin przez szefowa,wyliczanie zawyzonej normy zanim dziewczyny wejda na cele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli chodzi o chorobowe jesli jesteś w polsce to dobrze musiales dziobać,że ci wyplacali bedąc w domu bo to sie jeszcze nikomy nie zdarzylo(masz brązowy jezyk?)Ostatni przpadek jaki znam to to,że chcieli postawic chlopaka z otwartym zlamaniem nogi przy tasmie!Stawka wychodzi 5.60 a wakacyjnego nie mozemy sie doliczyc. Faktem jest,ze na czas wyplacaja i solarisy tez sa ale po za tym jest kiepsko.Robimy wszystko dziewczyny ktore przyjmuja sie do ciecia,wyjezdzaja na szklarnie nawet sprzataja mieszkania np.Gratem...pozdrawiamy obecnych pracownikow...
    • gucik6 Re: pieczarki przez firme tmf job 21.11.11, 21:01
      Hej!
      Ja pracowałam w tej firmie 8 lat,od samego jej założenia.Wytrzymałam tam tyle czasu więc chyba nie mogę napisać ,że było źle.Zawsze pieniądze były na czas i uczciwy pracownik zawsze miał tyle godzin żeby zarobić konkretną kasę.Stawki jednak nie są tam wygórowane ,ja po tych wielu latach miałam tam 6 E.brutto na godzinę.Ja akurat pracowałam przy pieczarkach a jak jest w innych pracach to nie wiem.W pieczarkach trzeba rzeczywiście się wysilić ,jest konkretna norma którą trzeba wyrobić na godzinę przy zbiorze.Praca nie jest jednak na akord.
      Wszystko jednak zależy od tego do jakiej pieczarkarni się trafi.W prywatnej pieczarkarni szefa ,a raczej jego żony właśnie ta kobieta zarządza.Dla tych co mają słabe nerwy nie polecam.Kobieta jest znerwicowana ,niezdecydowana i bez powodu wpada w szał.Raz podpadniesz i masz przechlapane.Szefowa może odebrać Ci godziny pracy ,tzn. nie zapłaci ci za nie.
      Mam nadzieją ,że wielu z was pomogłam.
      PS:W czasie kiedy tam pracowałam warunki mieszkaniowe były fajne.Nie wiem jak jest teraz.
      • 3andzia1234 Re: pieczarki przez firme tmf job 05.09.12, 22:41
        pieczarki podobno ok ale w Belgi. w holandii nie da sie zarobic woza ludzi po roznych pracach czasem jedziesz godzine w jedna strone a pracujesz tylko 4 bezsens nie ma godzin ciezko jest zlapac stala prace wychodzi niecale 5.5 na godzine nie polecam tej firmy czekasz co dzien wieczorem na plan czy idziesz i gdzie idziesz do pracy a te plany to chyba lepiej zrobiloby dziecko maja taki metlik w biurze ze sami nie bardzo wiedza po co tam sa niedawno dali auto dziewczynie ktora nie ma prawka pracowalam tam niecale dwa miesiace i mam dosc trzymajcie sie od tej firmy z daleka
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka