Dodaj do ulubionych

Busy do Holandii z Gdańska, Słupska, Koszalina

03.05.17, 08:58
Witamy.
Firma Needer tel Polska: +48 512-12-12-82 Holandia: +31 687-26-24-66 poleca codzienne przewozy osób do Holandii i Niemiec z terenu Pomorza. Ze wskazanego adresu pod podany adres. Przewozimy pracowników w obie strony pod dom, zakład pracy i gospodarstwo.
Wyjeżdżamy z Tczewa, Gdańska, Gdyni i okolic we wczesnych godzinach porannych. Mijamy Słupsk, Sławno, Koszalin i inne miejscowości. Także alternatywne trasy przez Bytów, Miastko, Kołobrzeg czy Trzebiatów. Do Amsterdamu, Rotterdamu, Den Haag i Arnhem docieramy w godzinach wczesnowieczornych.
Obsługujemy wyłącznie województwa pomorskie i zachodniopomorskie, co pozwala na lepszą organizacje przejazdów i przyspiesza czas podróży.
Wystarczy 1 SMS, aby zarezerwować busa i zostać naszym pasażerem. Potwierdzimy Twoją rezerwację a kierowca, który podjedzie pod Twój dom, wcześnie zadzwoni abyś nie musiał czekać na deszczu czy mrozie.
Oferujemy niskie ceny przy komfortowych warunkach podróży. Każdy pasażer otrzymuje karty stałego klienta, uprawniające do zniżek. 5 przejazd za 50 % !
Zadzwoń lub odwiedź naszą stronę internetową nbus.pl/ Zapraszamy nasz profil na facebooku: www.facebook.com/neederbusy/ Znajdziesz tam relacje z naszych przejazdów do Niemiec i Holandii oraz informacje o comiesięcznych dodatkowych promocjach
Obserwuj wątek
   • neederbusy Re: Busy do Holandii z Gdańska, Słupska, Koszalin 04.05.17, 07:58
    Cena takiego przejazdu to 55 EUR. Jednak często organizujemy różnego rodzaju promocje. Najbliższą wyznaczyliśmy na Dzień dziecka tj 01.06. W tym dniu będzie obowiązywać cena 50 EUR. Oczywiście jeździmy codziennie w obie strony. Listę miejscowości do których dojeżdżamy oraz rozkład jazdy publikujemy tutaj: nbus.pl/rozklad-jazdy.html
    Pozdrawiamy i zapraszamy na pokład naszych busów do Niemiec i Holandii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka