Dodaj do ulubionych

Euro Business Holland B.V.

04.06.08, 16:39
czy ktos zna tego posrednika. mial z nim do czynienia. jaki jest.
bede wdzieczny za informacje na ten temat
Obserwuj wątek
    • angelikanl Re: Euro Business Holland B.V. 13.06.08, 14:20
      firma jest ok, kumpel tam pracuje 3 lata, sa wyplacalni nie ma z tym
      zadnych problemow,zakwaterowanie tez ok.praca jest w porzadku a co
      najwazniejsze ze sa godziny, nia ma tak ze siedzi w domu.pozdrawiam
      i zycze powodzenia
      • fusherr Re: Euro Business Holland B.V. 01.07.09, 15:06
        angelika ty sie chyba pomylilas ladny lol. ktory kolega?? bo znam ich tam chyba
        wszystkich. pewnie spawacz z mieszkaia z barneveld gdzie na mieszkaniu jest
        20tu chlopa.tak firma nawet wyplacalna ale ze za ta kasa trzeba jezdzic bo
        opiekun andrzej nonstop na bani nieodbiera telefonow. ilu juz widzialem takich
        co przyjechali i siedzieli po 3 tyg bez pracy i niemieli na jedzenie. musieli
        sie prosic o glupie 50e zaliczki bo niemieli co do ryja wlozyc. jak andzej mowi
        ze jest praca to lepiej to sprawdzic 4 razy imiec ze soba przynajmiej 200e na
        przetrwanie. niejest tak kolorowo jak pisze nagelika tylko stare wygi sa tam
        dobrze ustawione bo byli pierwsi.jezeli potrafisz gadac po angielsku bez
        problemu dogadasz sie z prezesem Ivenem wtedy zapraszam inaczej trzeba sie
        uzbroic w kase na wyjazd i duzo nerwow.Pozdrawiam cala ekipe z domu w Hilversum
        jajszczoka mirka ze stanow maledo paluch :) juzka i wszytkich ktorych
        niewymienilem a troche sie przez ta chate przewinelo ludzi i to w iedlugim
        czasie (sami sie domyslcie dlaczego) pozdro od FUSFERRA YO!!marihuana forever
      • fusherr Re: Euro Business Holland B.V. 02.07.09, 12:13
        aa teraz zalapalem. angelika pracuje dla euro business siedzi w opolu i dbiera
        telefony. mowi ludziom ze bedom mieszkac po 2h w pokoju aaaaaaaahahhaahhaha zal
        tutaj link
        www.witam.nl/forum/dam-praceszukam-pracy/euro-business-holland-oferuje-prace-t5934.0.html
        • angelikanl Re: Euro Business Holland B.V. 10.08.09, 15:21
          jakbys znal ta firme na tyle, to mnie rowniez bys znal. jestem tu
          dluzej niz Ty. A ciekawe za co ty wyleciales? i najpierw sprawdz,
          kto gdzie pracuje, bo ja w opolu na pewno nie siedze, nawet tam nie
          mamy biura,ale skad to mozesz wiedziec,hehe.
    • maniek77171 Re: Euro Business Holland B.V. 23.11.15, 14:23
      Tak znam pracowałem tydzień zarobki miały być 450 netto a wyszło z tego 280 i do dzisiaj nie chcą zapłacić banda złodzieji chaty obskurne po dwóch w pokojach i kłamca w okularach największy na świeci czy spawacz czy monter 10 brutto mają wszyscy ,,,,odradzam wszyskim to biuro pozdro
    • ste-f Re: Euro Business Holland B.V. 15.12.15, 16:27
      znam i mowie od razu daj sobie spokoj! zarobki 380euro o ile zapewni Ci prace bo ma obowiazek 3 godziny miesiecznie ;p i jeszcze 500 euro za zrezygnowanie z pracy... z tych 380 jak ci sie uda przepracowac :) zabiora jeszcze 20 na ubezpiecnzie 80 na mieszkanie za wszytsko kary i do tego wyplata po 6 tyg o ile dostane jeszcze nie wiem. Nad godziny to fikcja nie wierz w zadne slowo nie ufaj Panu Andrzejowi nigdy!!!!!
    • ferdynad Re: Euro Business Holland B.V. 15.12.15, 20:37
      Obiecuje złote w gory a jak podpisujesz uwowe wpdasz jak sliwka w kompot... omijac szerokim lukiem!!! takie dniowki ze jak zostaniesz 3 godziny wieciej w polsce to jako dobry spawacz zarobisz wieciej niz tu w osiem godzin...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka