Dodaj do ulubionych

Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najtaniej

09.09.12, 20:36


Oferuję profesjonalne usługi w zakresie pisania prac różnego rodzaju;

INŻYNIERSKICH,

MAGISTERSKICH,

LICENCJACKICH, ale także zaliczeniowych i semestralnych. Gratis do moich prac wykonuję poprawki.

SZYBKO, TANIO, PROFESJONALNIE.

PRACE PISZĘ OD 7 LAT. GWARANTUJĘ SATYSFAKCJĘ, GWARANCJA, ŻE PRACA JEST JEDYNA W SWOIM RODZAJU- NIE PLAGIAT!!! Prace piszę samodzielnie, z zakresu dostępnej literatury!! ZAPRASZAM DO KONTAKTU pracanazamowienie@gmail.com

PRACE W CENACH 200-900 zł
przykładowo za pracę inżynierską ostatnio policzyłam 700 zł, a za magisterską 500- wszystko zależy od tematu i ilości stron. Mam już setki zadowolonych Klientów.
Obserwuj wątek
  • ewenement1331 Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 17.11.15, 13:39
   Witam. Chciałabym zapytać o napisanie pracy inżynierskiej z kierunku teleinformatyka.

   Temat: "Rozwój usług informacyjnych dla środowiska komunikacyjnego IP"

   Zadania szczegółowe:
   1. Tezy i cele pracy
   2. Aplikacje komunikacyjne na bazie sieci IP (VoIP) i ATM (VoATM) oraz Viedo over IP
   3. Realizacja podstawowych funkcji w ww aplikacjach
   4. Wnioski

   Jeśli tak to jaka byłaby tego cena?? Na pewno będę musiała mieć do tego prostą aplikację.

   email: magdalenasiuda13@gmail.com
  • makowski1990 Polecam pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli pisanie prac 16.12.15, 22:35
   Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace magisterską, która mi napisali, polecam gdyz wiem ze nie jest łatwwo znaleźć dobry serwis a ogłoszeń jest pełno i trzeba uważać
  • makowski1990 Polecam pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli pisanie prac 16.12.15, 22:36
   Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace magisterską, która mi napisali, polecam gdyz wiem ze nie jest łatwo znaleźć dobry serwis a ogłoszeń jest pełno i trzeba uważaćc
  • profesjonalna2016 Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 02.01.16, 10:40
   PRACA dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zadzwoń i zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. email: pracedyplomowe2016@wp.pl
   • ak-69 Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 03.04.16, 15:31
    >PRACA dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek
    >ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej
    >literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz >poświęcić na ważniejsze rzeczy

    Z przedmiotów humanistycznych, gdy pisanie to znalezienie odpowiedniej literatury i skopiowanie odpowiednich zdań w taki sposób by nie wyglądało na kopię, faktycznie nie będzie trudno obronić taki plagiat. Pewnie jedynie dokładne przestudiowanie go i nauczenia jak rozdziału podręcznika.

    Ale w pracach typowo technicznych poza opracowaniem tematu trzeba też dodać własną nowatorska część, często potwierdzoną samodzielnie napisaną aplikacją. Nawet jak ktoś świetnie "wykuje" na pamięć, to trudno będzie go nakryć pytając o konkretne pojęcie związane z pisaniem kodu?
    Wiadomo, że na obronie nie będzie się omawiać kodu linijka po linijce. Ale na ostatnim spotkaniu, gdy promotor będzie się zastanawiał czy zatwierdzić pracę, na pewno będzie wiedział jakich kilka pytań dać by zobaczyć czy praca samodzielna.

    Jaka gwarancja, że praca będzie rzeczywiście NA TEMAT, gdy zleca się ją firmie/osobie mówiącej że pisze na każdy temat z każdej dziedziny?
    Już po napisaniu 1/3 pracy, gdy wydawało mi się, że piszę dobrze, promotor powiedział, że wygląda dobrze, nie można specjalnie nic zarzucić poza tym, że ma wrażenie, że odchodzę trochę od tematu. Ciekawe jak by było gdybym przyniósł mu 2/3 pracy bez wcześniejszych porad.
    Piszący pracę na zlecenie nie ma kontaktu z moim promotorem, więc pewnie taka praca byłaby nie na 4-5 szybko, z zadowoleniem obroniona, lecz na 3 po męczarni na obronie. Ciągłe dreszcze po słowach komisji typu:"co oznacza symbol typu... dlaczego użył Pan komendy zamiast... co nowatorskiego w opisanej technologii...".
  • ojson1 Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 02.05.16, 08:59
   To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • ak-69 Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 25.10.16, 05:00
     Jak ktoś podaje, że może napisać na każdy temat, to można od razu podziękować.
     Nawet w jednej nauce jak ktoś podaje, że jest specjalistą od WSZYSTKIEGO, to znaczy, że tak naprawdę od NICZEGO.
     W dziedzinie informatycznej jak ktoś podaje, że jest specjalistą sieci komputerowych, to nie znaczy, że też baz danych czy konkretnego języka programowania.
     Tak jakby ktoś po germanistyce mówił, że może zrobić profesjonalnie wszystko z dziedziny języka angielskiego, rosyjskiego, szwedzkiego.
     Ciekawe ile ci "specjaliści" pisania prac magisterskich spędzili na nauce w konkretnej dziedzinie, a ile na kursach np. "Jak skutecznie zrobić plagiat?". Ale metoda kopiuj/wklej coraz łatwiejsza do wykrycia.
  • wiktoriamak Re: Napiszę pracę magisterską, inżynierską. Najta 02.11.17, 19:24
   Witam,
   jestem absolwentką prawa i administracji i chętnie pomogę w pisaniu prac magisterskich/licencjackich. W ciągu mojego wieloletniego doświadczenia pisałam prace z różnych dziedzin m.in. prawa, administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego, zarządzania, psychologii, pedagogiki, turystyki, politologii oraz filologii polskiej.
   Za darmo przygotowuję plan pracy oraz nanoszę wszelkie poprawki do swej pracy.
   Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą napisz na maila:
   wiktoriamak@o2.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka